Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.450
Cevap
43
Favori
111.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mersinli33s

6. kitap çıktı mı ve fiyatı ne kadar olur tahminen ?
    Bu ay içinde çıkacak diye söylendi ama belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.Satış tarihi 2 agustos
    The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

• Ön sipariş alındı
  • Kidega da tesadüfen gördüm, bir an mutlu oluyordum çıkmış diye ki fiyatını da gördüm 40,79TL. Burası yeri midir bilmem ama kitabı ilk çıktığından beri alıyorum geçen seferde bekledim düşsün diye bu seferde bekleyeceğim bakalım ne kadar düşecek. İlk siparişimde üstüne kitap alıp enpara ile 15tl'ye getirtiyordum. Çevirilerde işini yapanların ne kadar emek verdiğini biliyorum yeri geliyor aylarca doğru çeviri için başka çevirilere bile bakıyorlar ama bu fiyatlar da bir yere kadar...
    The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

Buna bakıp uyguna gelmiş diye moral vermeye çalışıyorum kendime olmuyor.https://www.amazon.com/Tower-Swallows-Witcher-Andrzej-Sapkowski/dp/0316273716/ref=sr_1_9?keywords=The+Witcher+Book&qid=1564509835&s=gateway&sr=8-9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laylaylom07 -- 30 Temmuz 2019; 21:10:21 >

• Kitabın etiket fiyatı 60 lira şaka gibi. Emek verilmiştir ama bu kadar da pahalı olmaz ki :/
  • Valla konuya ilk mesaj atanlardanim. İlk 4 kitabi heyecanla okudum ama arasi cok uzayinca almayi biraktim. 7 de gelince 5 6 7 yi alip aldiklarimi bastan okuyup digerleriyle devam etmeyi planliyorum yoksa olaylari unutuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 31 Temmuz 2019; 1:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Valla konuya ilk mesaj atanlardanim. İlk 4 kitabi heyecanla okudum ama arasi cok uzayinca almayi biraktim. 7 de gelince 5 6 7 yi alip aldiklarimi bastan okuyup digerleriyle devam etmeyi planliyorum yoksa olaylari unutuyorum
    Bende öyle yapıcam. Kardeşim okuduğu için hemen satın aldım.
    Son iki kitabı okumadım. Bir seferde baştan başlayıp bütün seriyi okuyacağım.

• sonunda çıkmış

• Sanırım şurda son 2 kitap kaldı 7.kitap son diye biliyorum. O yüzden bu zamana alan okuyucuları avuçlarına aldıklari için seriyi yarım birakmazlar diye iyice zamlı çıkardılar. 5.kitap zamani kitaplarda KDV var diye bahane ediyolardı şimdi oda kaldırıldı demek ki onunla alakası yok. Hem temmuz içinde çıkar de ayın ortasını bekle hemde her kitapda daha da zam koy. Sitem ederekde olsa verdim ön siparişi, en son kitabı aralikta okuduk nerden baksak 7 8 ay oldu daha fazla beklemek istemiyorum. O kadar bekledik artık 40 lirayı görmeyecem. Son kitabında 50 liraya kadar yolu var bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 31 Temmuz 2019; 11:40:24 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    kitap çok pahalı değil gibi yani yeni piyasaya sürülen kitaplara göre şu an n11 35,99 tl'den satıyor indirimli olarak, ateşle imtihanı'da bu fiyata alabilmiştim.

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Sanırım pahalı gibi gelmesinin nedeni ilk kitapları 26 lira gibi bir fiyata alıyorduk o yüzden öyle geldi gibi. Gerçi 1 yıl içinde herşeye zam geldi kitaba da gelmesi kaçınılmaz.

• 20 tl den 60 tl ye maalesef içler acısı bir durum. Kitap bile lüks oldu memleketimde. Yapacak bir şey yok verdik ön siparişi Allahtan durumumuz var. Öğrenci döneminde olsam salya akıtıp hayalini kurardık herhalde.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben ilk 3 kitabı seri olarak 80tl civarında almıştım. Şimdi ise nerdeyse bir kitap fiyatına 3 kitap almış gibi oluyorum.

• hem oyunu oynamadım hem de kitabı okumadım. Bos oldugum bu sürecte seriye baslamak istiyorum konuya hakim kisilere birkac sorum vardı

1- Witcher 1 den oyuna baslamayı düsünüyorum, önceden cok uzun süre skyrim oynamıstım baslarda cok zorlandıgımı hatırlıyorum karısık gelmisti. Aynı seyi bu oyunda da yasar mıyım
    2- Kitapla oyun paralel mi?
    3-İlk kitaba mı baslayayım yoksa oyun mu

• quote:

Orijinalden alıntı: _Rand_al_Thor_

hem oyunu oynamadım hem de kitabı okumadım. Bos oldugum bu sürecte seriye baslamak istiyorum konuya hakim kisilere birkac sorum vardı

1- Witcher 1 den oyuna baslamayı düsünüyorum, önceden cok uzun süre skyrim oynamıstım baslarda cok zorlandıgımı hatırlıyorum karısık gelmisti. Aynı seyi bu oyunda da yasar mıyım
    2- Kitapla oyun paralel mi?
    3-İlk kitaba mı baslayayım yoksa oyun mu
    1- ilk oyun eski bir oyun olduğu için çabuk sıkılabilirsin. Ayrıca kimine göre dövüş mekanikleri zor geliyor. Ama kesinlikle güzel oyun. Bundaki o atmosfer diğer 2 oyunda yok bence.
    2- ilk sayfada cevabı mevcut
    3- Sana kalmış. İlk olarak oyunları oynarsan kitapları okurken mekanlar karakterler gözünde canlanır, okur zevkin artar veya ilk olarak kitapları okuyup tamamen hayal gücüne bırakırsın herşeyi ama oyunu oynarken daha hakim olursun.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    tesekkür ederim

• Kitap çıkmış çok güzel. Fiyatlar yine şaşırtmadı. Şuan 39-40tl + kargo şeklinde
  • arkadaşlar witcher serisinin toplamda kaç kitabı vardı sanki 8 diye hatırlıyorum ama
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 8 kitap var.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.