Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 2 kitap bayağı iyi çok beğendim akıcılıgı gayet sağlam 1 5 6 cı kitaplar gayet iyiler diğerleri biraz bunların yanında sönük kalıyor
  • _Rand_al_Thor_ kullanıcısına yanıt
    Witcher 1'i yakın zamanda bitirdim ve kesinlikle çok iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Hem konuya hem oynanışa hakim olmak için oyunları sırasıyla oynamanı tavsiye ederim. Her oyunda oynanışta ufak farklılıklar oluyor ama alışıyorsun. Benim tavsiyem adım adım ilk oyundan başlayıp 3. oyunu gerçek bir witcher olarak oynamak

Benim tavsiyem önce kitapları okuman zira karakterleri ve yaratıkları tanıyınca aldığın zevk ikiye katlanıyor. Witcher 1 trailer'ını bile hayranlıkla izlemiştim hikayeyi bildiğim için. Kitapların sayıca çok olması kararsızlık yaratmasın zira çerez gibi gidiyor hepsi çok akıcı ve sürükleyici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linquter

Witcher 1'i yakın zamanda bitirdim ve kesinlikle çok iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Hem konuya hem oynanışa hakim olmak için oyunları sırasıyla oynamanı tavsiye ederim. Her oyunda oynanışta ufak farklılıklar oluyor ama alışıyorsun. Benim tavsiyem adım adım ilk oyundan başlayıp 3. oyunu gerçek bir witcher olarak oynamak

Benim tavsiyem önce kitapları okuman zira karakterleri ve yaratıkları tanıyınca aldığın zevk ikiye katlanıyor. Witcher 1 trailer'ını bile hayranlıkla izlemiştim hikayeyi bildiğim için. Kitapların sayıca çok olması kararsızlık yaratmasın zira çerez gibi gidiyor hepsi çok akıcı ve sürükleyici.
    ilk kitabı okudum hocam cok begendim. Cogu kisi oyuna daha güzel demis o yüzden beklentim baya arttı.

kücük spoiler

Özellikle kitabın sonundaki geraltın son dilegini söyledigi kısım baya heyecanlıydı.

spoiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl gidiyor 6. kitap ?
  • Trise kullanıcısına yanıt
    5.bölüme geldim söylediğin gibi baya ilgi çekici olmaya başladı olaylar

Yalnız şunu fark ettim son kitapdan spoiler içerir;

Leo Bonhart, Geralt'dan daha iyi iz sürücü gibi Ciri'yi eliyle koymuş gibi elde etti adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 13 Ağustos 2019; 17:24:2 >
  • Selam 1 ve 2. Kitaplari okumaya gerek var mi ? Kisa hikayeler falan deniyodu. Ben 3 ten basladim. Yanlis mi yaptim ?

• Korryb K kullanıcısına yanıt
    henüz sadece ilk 3 kitabı okumuş biri olarak:

ilk 2 kitap kısa hikayeler şeklinde ama hikayeler çoğunlukla birbirinden ve sonraki kitaplardan kopuk değil. ayrıca iki kitap da gayet sürükleyici.

özellikle, karakterleri daha iyi tanımak, birbirleriyle ilişkilerini anlamak için kesinlikle okumanı tavsiye ederim. geralt'ın yennefer'la ve ciri'yle tanışması gibi önemli olaylar da ilk 2 kitapta yer alıyor.
  • suleyman efendi kullanıcısına yanıt
    Tamamdir cok tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korryb

Selam 1 ve 2. Kitaplari okumaya gerek var mi ? Kisa hikayeler falan deniyodu. Ben 3 ten basladim. Yanlis mi yaptim ?
    Sırasıyla okumanı tavsiye ederim.
  • Peki blaviken olayı falan 1. 2. Kitapta mi ?

evet, ilk kitapta.
  • Tesekkurler cevaplariniz için.

Rica ederim

• 5. kitabı fuarda bile 50tl küsur bir fiyat dan almıştım 6.kitabın fiyatı iyi.
  • The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 21 Ağustos 2019; 9:36:5 >
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Doğruysa güzel haber. Lady of the lake bu sene içerisinde satışa çıkarsa onu aldıktan sonra seriye başlayabilirim. 3. Kitaptan sonra okumadım.

• ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Şahane haber.

6 kitabı biraz önce bitirdim şahaneydi dayanamadım beklemeye.

6.Kitapla ilgili;

Zaman atlamaları çok fazla. Kitabın başı sonunu gösteriyo sonu da baş kısımların nasıl geliştiğini anlatıyor. Eredin kitapda azda gözükse baya etkili yerlerde çıktı. tamamen Ciri üzerine odaklanılmış hikaye çok iyi işlenmiş. Kitabın sonlarına doğru Yennefer'in neden Geralt'a kıl gittiğini daha iyi anlayıp hak verdim.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Ben de hocam. Bir yandan icim icimi yiyor bir yandan bekliyorum. 7. Kitap 2019 süre zarfi icerisinde gelirse yeniden dönerim bu sene seriye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 22 Ağustos 2019; 0:59:13 >
  • 6.Kitap 5.bölüme geldim. Şunu da fark ettim bu sefer okurken sıkmadı sürükleyiciliği çok iyi. Diğer kitaplarda bazı bölümlerde acaip sıkılmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

6.Kitap 5.bölüme geldim. Şunu da fark ettim bu sefer okurken sıkmadı sürükleyiciliği çok iyi. Diğer kitaplarda bazı bölümlerde acaip sıkılmıştım.
    5. kitap biraz sıkıcı evet.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.