Şimdi Ara

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU) NEXT-GEN DUYRULDU! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
17
Favori
40.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun değil efsane seri. 3 üncü oyunda 30 fps sınırlaması koysalarda doyurucı görselliklerle 1 ay harcanır bu oyuna. Ayrıca içerikler genişleyecek ve at kullanımıda dahil oluyordu yanılmıyorsam oyuna.
  • The Witcher 3'ün Dövüş Mekaniği Daha Yavaş Olacak

The Witcher serisinin ilk oyunu, gerçekten farklı bir dövüş sistemine sahipti. Kimi oyuncular tarafından eleştirilen bu sistem, The Witcher 2 ile birlikte biraz daha kolaylaştırılmıştı. The Witcher 3'te de serinin dövüş mekaniği yenilenecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan The Witcher 3: Wild Hunt'ın oyun yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz'in belirttiklerine göre The Witcher 3'te daha taktiksel bir dövüş mekaniği göreceğiz. Oyunun daha taktiksel olmasıyla da dövüş sistemi biraz yavaşlatılacak. Tomaszkiewicz'in dediklerine göre Witcher 3'te ikinci oyuna oranla daha yavaş bir dövüş sistemi göreceğiz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Witcher_3un_Dovus_Mekanigi_Daha_Yavas_Olacak-40131.htm

• Witcher 3, Konsolda Basit Bir Porttan İbaret Değil

Yeni nesil konsolların mimarisi PC'ye yaklaşınca, multiplatform oyun geliştiricileri de oyunları PC odaklı geliştirmeye başladı. The Witcher 3'ün yapımcısı CD Projekt de, oyunu PC odaklı geliştiriyor. Ancak CD Projekt, PS4 ve Xbox One'ı tamamen dışlamıyor.

Bir röportajda konuşan The Witcher 3'ün yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz, Witcher 3'ün PS4 ve Xbox One sürümlerinin basit bir port işleminden oluşmayacağını belirtti. Tomaszkiewicz'in söylediklerine göre geliştirici ekip yeni nesil konsollarda yapabileceklerin en iyisini yapıyor ve oyunun konsol sürümleri adına da özenli bir çalışma sergiliyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Witcher_3_Konsolda_Basit_Bir_Porttan_ibaret_Degil-40137.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Witcher 3, Konsolda Basit Bir Porttan İbaret Değil

Yeni nesil konsolların mimarisi PC'ye yaklaşınca, multiplatform oyun geliştiricileri de oyunları PC odaklı geliştirmeye başladı. The Witcher 3'ün yapımcısı CD Projekt de, oyunu PC odaklı geliştiriyor. Ancak CD Projekt, PS4 ve Xbox One'ı tamamen dışlamıyor.

Bir röportajda konuşan The Witcher 3'ün yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz, Witcher 3'ün PS4 ve Xbox One sürümlerinin basit bir port işleminden oluşmayacağını belirtti. Tomaszkiewicz'in söylediklerine göre geliştirici ekip yeni nesil konsollarda yapabileceklerin en iyisini yapıyor ve oyunun konsol sürümleri adına da özenli bir çalışma sergiliyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Witcher_3_Konsolda_Basit_Bir_Porttan_ibaret_Degil-40137.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Alıntıları Göster
    Bölüm uyuyor resmen GOTY 2015 geliyor ulen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Ekim Kasım 2014'te çıksaydı GOTY 2014 %100 kapmıştı, 2015'te işi biraz zor birsürü oyun gelecek yeni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 6 Haziran 2014; 1:46:48 >

• Bu tarz RPG oyunlarina hic isinamadim cunku turkce dil destegi olmadigi icin bu tarz oyunlar ingilizce bilmiyenlere gore degil ama 2. Oyun turkce cikmisti sanirim ole hatirliyorum bu 3.oyunda turkce olarak gelirse x one alip ilk oynamayi dusunuyorum cok saglam gozukuyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Ekim Kasım 2014'te çıksaydı GOTY 2014 %100 kapmıştı, 2015'te işi biraz zor birsürü oyun gelecek yeni.

Alıntıları Göster
    Sen nasıl birşeysin ya ömür geçer bu oyunla eğer Xbox gamepadini elime aldığımda karşımda aşağıdaki görüntüler olacaksa.

HQ Trailer - Gamersyde

634 MB

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_new_screens-15378_en.html

• quote:

Sen nasıl birşeysin ya ömür geçer bu oyunla eğer Xbox gamepadini elime aldığımda karşımda aşağıdaki görüntüler olacaksa.

HQ Trailer - Gamersyde

634 MB

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_new_screens-15378_en.html

Bak simdi benide aciktirdin. Kesinlike harika olacak. Zaten 2. oyun'da Wild Hunt uzerine konusuyorlardi ve Dandelion'da bize narrative'lik yapiyordu. Bence 2015 Game of the Year olmaya aday ama bir cok oyun 2015'e ertelendi o yuzden sansi daha az ama Subat'da cikacak olmasi gayet iyi. Geralt of Rivia'i bekliyoruz.

• RPG oynamam ama bu aşırı derecede iyi gözüküyor puanları 95+ olursa hiç şaşırmam.
  • Şubatta çıkıyorsa şahane.
  • Normal sartlar altinda devam oyunlari ilk oyunu aratirdi ama witcher icin tam tersi soz konusu. Sonraki oyunlari hep onceki yapimlarindan iyi oldu. 3 uncu oyun tam anlamiyla hayvani bir oyun olmus. Triss i Full HD gormek isterim tabi :) birde fallout in yenisi duyurulsa bu 2 oyun beni 1 yil tekrar tekrar oynatarak idare eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Haziran 2014; 10:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Normal sartlar altinda devam oyunlari ilk oyunu aratirdi ama witcher icin tam tersi soz konusu. Sonraki oyunlari hep onceki yapimlarindan iyi oldu. 3 uncu oyun tam anlamiyla hayvani bir oyun olmus. Triss i Full HD gormek isterim tabi :) birde fallout in yenisi duyurulsa bu 2 oyun beni 1 yil tekrar tekrar oynatarak idare eder.
    Dün akşamdan beri ağzımın suyu akıyor..Withcer 1'den sonra seri nerden nereye geldi..RPG seven biri olarak day one yaparım çünkü fiyatından fazlasını hakeden bir yapım ve CD Project'de kesinlikle daha fazla değeri hakediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Normal sartlar altinda devam oyunlari ilk oyunu aratirdi ama witcher icin tam tersi soz konusu. Sonraki oyunlari hep onceki yapimlarindan iyi oldu. 3 uncu oyun tam anlamiyla hayvani bir oyun olmus. Triss i Full HD gormek isterim tabi :) birde fallout in yenisi duyurulsa bu 2 oyun beni 1 yil tekrar tekrar oynatarak idare eder.

E3te duyurulacak zaten fallout 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

E3te duyurulacak zaten fallout 4

Hayirlisi be gulum.
  • quote:

Adamlar öyle bir trailer yapmış ki sanırsın film, yok böyle müzik ya. 10 numara 5 yıldız 3 evetli bir oyun daha bekliyor bizi. 2. si de süperdi fakat tek eksiği open world değildi bunda o da var ve büyük harita olacaktır kanaatimce. Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum şu oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ir0n MaideN -- 6 Haziran 2014; 11:57:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

quote:

Adamlar öyle bir trailer yapmış ki sanırsın film, yok böyle müzik ya. 10 numara 5 yıldız 3 evetli bir oyun daha bekliyor bizi. 2. si de süperdi fakat tek eksiği open world değildi bunda o da var ve büyük harita olacaktır kanaatimce. Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum şu oyunu.

Alıntıları Göster
    Bir de gordugum kadariyla Witcher'in magic gucu'de gelisiyor. Oyuna basladigimizda Axi, Yrden gibi seyler bayagi dusuktu ama trailer'da iyi gozukuyor ama tabiki bilemeyiz.

• Her Rpg gibi Bu da bir çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

Her Rpg gibi Bu da bir çöp

Rpg türünü sevmezsin anlarım, ama bu kalitedeki oyuna çöp demek büyük hakaret büyük cahillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

Her Rpg gibi Bu da bir çöp

Rpg türünü sevmezsin anlarım, ama bu kalitedeki oyuna çöp demek büyük hakaret büyük cahillik.

Alıntıları Göster
    Şu resimlere bak ya, konsollarda görürüz umarım bu grafikleri yeni nesil almak için bu oyunu bekliyorum. CD Projekt'e güveniyorum umarım diğer firmalar gibi kandırmıyorlardır bizleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 7 Haziran 2014; 10:43:02 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.