Şimdi Ara

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU) NEXT-GEN DUYRULDU! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
17
Favori
40.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU)  NEXT-GEN DUYRULDU!
  • Yeni

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Yeni

o ne ya bu grafiği oyunda kullanılacaksa biz oyuncular yaşadık acaba fps uyarlanabilir mi bu kalitedeki oyun motoru

•  THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU)  NEXT-GEN DUYRULDU!

• The Witcher 3 Konsollarda 30 FPS Olacak

The Witcher 3: Wild Hunt bildiğiniz gibi PC'nin yanı sıra Playstation 4 ve muhtemelen Xbox One için de piyasaya çıkacak. Geliştirici CD Project Red bu deliler gibi beklenen oyunla ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Edge dergisinde yer alan bilgilere göre oyunun ana senaryosu yaklaşık 50 saat sürecek. Diğer yan görevleri veya maceraları tamamlamak ise bir 50 saatimizi daha alacakmış. Bu gerçekten de fazlasıyla tatmin edici bir oyun süresi diyebilir

Bir diğer önemli bilgi ise geliştirici ekibin The Witcher 3: Wild Hunt'ı konsollarda 30 fps'de çalıştırmayı hedeflemesi. Yani daha yüksek FPS hızları için çaba gösterilmeyecek diyebiliriz. Bir RPG oyununda 30 fps hız fazlasıyla yeterli diyebiliriz.

Ayrıca geliştirici ekip Edge dergisine bir demo göstermiş ve bu demo DX9 ile çalışıyormuş. Geçen gün yayınlanan ve ağzımızı açık bırakan ekran görüntüleri ise DX11 destekliymiş. Muhtemelen oyun PC'de daha geniş bir kitleye ulaşması için DX11'in yanı sıra DX9 desteğiyle de gelebilir.

Geralt'ın Witcher Sense adlı bir özelliğinin de olacağını söyleyen geliştiriciler bunun Batman Arkham serisindeki Detective mode'a benzer yapıda olacağını ve Geralt'ın böylece yaratıkların zayıf noktalarını görme şansına kavuşacağını söylüyorlar.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Witcher_3_Konsollarda_30_FPS_Olacak-38889.htm

• Boynuzlu olan canavar Dont Starve deki Deerclops dan çalıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İKaan

Boynuzlu olan canavar Dont Starve deki Deerclops dan çalıntı.

Adamlar direk Skyrim 2'yi yapıyorlar, keşke sadece bir canavar çalıntı olsa. Gerçi bu durumdan şikayetçi miyim, tabiki de hayır.
  • yağmur ne güzel yağıyodu oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

yağmur ne güzel yağıyodu oyunda.
    Witcher serisi ile geç tanıştım ama hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri gerçekten şu senaryo moduna önem veren kaç firma kaldı ki zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Witcher serisi ile geç tanıştım ama hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri gerçekten şu senaryo moduna önem veren kaç firma kaldı ki zaten.

Alıntıları Göster
    muhteşem olacak, alınması elzem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

muhteşem olacak, alınması elzem

Alıntıları Göster
    1080p HD olarak yüklediğim video.Tam verim almak için 1080p çözünürlüğe ayarlayınız... keyifli seyirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

1080p HD olarak yüklediğim video.Tam verim almak için 1080p çözünürlüğe ayarlayınız... keyifli seyirler...

Alıntıları Göster
    İkinci oyun tam bir destandı özellikle Türkçe altyazı desteği ile oynamanın keyfi bir başkaydı. Üçüncü oyunda ise adamlar çok daha ileri gitmişler.

İnşallah üçüncü oyunda tüm platformlarda Türkçe altyazı desteği ile gelir.

• Yeni

• quote:

Yeni

son video biraz kısa olmuş devamını bekliyoruz teşekkürler

• Witcher 3'te seçimlerimizin sonuçları ağır olacak

Öyle "seçtim kaçtım" yok

Ünlü oyun sitesi VG247'nin özel E3 gösteriminde paylaştığı bir anektod Witcher 3'ün seçim-sonuç ilişkisine verdiği önemi göz önüne serer nitelikteydi. Bu gösterimde Geralt'ın bir yerden bir yere giderken karşılaştığı yan görevlerden biri söz konusu. Geralt bir kasabaya gittiğinde bir orman ruhunun kasabaya terör estirdiğini görür. Kasabanın yaşlıları düzgün yaşanmadığı için bunun bir ceza olduğunu ve ruha tapınılması gerektiğini söylerken gençler ruhu öldürmek gerektiği kanaatindedirler. Geralt gençlerin tarafını tutar, fakat öğrenir ki bu "ruh" bir Leshen'dir. Gidip Leshen'i gençlerin temsilcisi Sven ile öldürürler. Fakat sonra kasabaya geri döndüklerinde bunların hepsinin Sven'in gücü ele geçirmek için oynadığı bir oyun olduğu ortaya çıkar. Eğer siz de bu yolu tercih ederseniz birkaç ay sonra kasabaya döndüğünüzde karşınızda yıkıntılardan başka bir şey bulmayacaksınız, zira güç sarhoşu Sven, kasabayı harabeye çevirecektir. CD Projekt bunu "siyah-beyaz seçimler koymak istemedik" diyerek tanımlıyor. Bu tip anektodlar da bizi oyunu oynama isteğiyle doldurup taşırıyor, ne yalan söyleyelim.

http://www.merlininkazani.com/Witcher_3te_secimlerimizin_sonuclari_agir_olacak-haber-63811p1.html

• quote:

Witcher 3'te seçimlerimizin sonuçları ağır olacak

Öyle "seçtim kaçtım" yok

Ünlü oyun sitesi VG247'nin özel E3 gösteriminde paylaştığı bir anektod Witcher 3'ün seçim-sonuç ilişkisine verdiği önemi göz önüne serer nitelikteydi. Bu gösterimde Geralt'ın bir yerden bir yere giderken karşılaştığı yan görevlerden biri söz konusu. Geralt bir kasabaya gittiğinde bir orman ruhunun kasabaya terör estirdiğini görür. Kasabanın yaşlıları düzgün yaşanmadığı için bunun bir ceza olduğunu ve ruha tapınılması gerektiğini söylerken gençler ruhu öldürmek gerektiği kanaatindedirler. Geralt gençlerin tarafını tutar, fakat öğrenir ki bu "ruh" bir Leshen'dir. Gidip Leshen'i gençlerin temsilcisi Sven ile öldürürler. Fakat sonra kasabaya geri döndüklerinde bunların hepsinin Sven'in gücü ele geçirmek için oynadığı bir oyun olduğu ortaya çıkar. Eğer siz de bu yolu tercih ederseniz birkaç ay sonra kasabaya döndüğünüzde karşınızda yıkıntılardan başka bir şey bulmayacaksınız, zira güç sarhoşu Sven, kasabayı harabeye çevirecektir. CD Projekt bunu "siyah-beyaz seçimler koymak istemedik" diyerek tanımlıyor. Bu tip anektodlar da bizi oyunu oynama isteğiyle doldurup taşırıyor, ne yalan söyleyelim.

http://www.merlininkazani.com/Witcher_3te_secimlerimizin_sonuclari_agir_olacak-haber-63811p1.html
    Yıllar önce The Witcher'ı oynamaya çalışmıştım ama sarmamıştı, şimdi 3. oyunu görünce ik 2 oyunu yine edindim. 1. yine sarmadı, hikayesine bakıp 2.den başlamayı düşünüyorum o da Xbox'ta Türkçe değil, pcde de biraz kasıyor.
    Bu arada 1. oyunun hikayesiyle ilgili bu video var elimde, başka kaynakları olan varsa paylaşsın lütfen.
    http://www.youtube.com/watch?v=-eiHUY1CreQ

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Yıllar önce The Witcher'ı oynamaya çalışmıştım ama sarmamıştı, şimdi 3. oyunu görünce ik 2 oyunu yine edindim. 1. yine sarmadı, hikayesine bakıp 2.den başlamayı düşünüyorum o da Xbox'ta Türkçe değil, pcde de biraz kasıyor.
    Bu arada 1. oyunun hikayesiyle ilgili bu video var elimde, başka kaynakları olan varsa paylaşsın lütfen.
    http://www.youtube.com/watch?v=-eiHUY1CreQ

Alıntıları Göster
    1. oyun daha iyiydi bence oynamazsan çok şey kaybedersin söyleyim zaten kaer morhen dan sonra açılıyor oyun az sık dişini yarım saat 45 dk oyna orayı geç sonrası cidden bu nesildeki belkide en iyi rpgdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd_

1. oyun daha iyiydi bence oynamazsan çok şey kaybedersin söyleyim zaten kaer morhen dan sonra açılıyor oyun az sık dişini yarım saat 45 dk oyna orayı geç sonrası cidden bu nesildeki belkide en iyi rpgdir

Shadow of the Colossus'u bitirince tekrar oynamayı deneyeyim o zaman.
    Bu arada siz izometrik kamerayla mı oynamıştınız, tp kamera mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd_

Shadow of the Colossus'u bitirince tekrar oynamayı deneyeyim o zaman.
    Bu arada siz izometrik kamerayla mı oynamıştınız, tp kamera mı?

omuz arkası kamerayla oynamıştım bence daha iyi oluyordu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.