Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Moondust diye bir bomba olacaktı, o bombadan atarsan bir süre için can yenilemesi yapamaz, o esnada da igniyle ve uygun yağ sürülmüş kılıçla dalar kesersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yaratık bilgisinde kurt adamı bulamadım da.Bir de bu şekilde deneyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu zanaat malzemeleri bölümünde, gümüş külçesi ni nerden bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akbirkurt

Arkadaşlar kurt adamı öldürmek için ne yapmalıyım canı yenileniyor sürekli?

Kurt adamı öldürmenin en kolay yolu,dancing star(dans eden yıldız)bombasından kullanmak.Kurt adamın zayıf noktasından biride ateş olduğu için,igni+dancing star bombası çok etkili.
  • Ateş vız geliyor onu anladım da bomba işini nasıl çözecem acaba?

• Ds4 sürekli renk değiştiriyor olayını tam olarak bilen var mı?
  • Arkadaslar gemideki cini nasil oldurucez?

• Arkadaşlar 90 saatlik oyundan sonra velen/novigradı temizleyip skelligeye geçtim. Yanlız halen kafamda bloody baron göreviyle alakalı soru işareti var? Vermemiz gereken kararı verdikten sonra bloody baronla birlikte cadılara gidiyoruz bazı aksiyonlardan sonra bloody baronun kalesine dönüyoruz seçimimizin sonucunu görüyoruz, crones of crookback bog görevi tamamlanmış oluyor.
    İlerleyen bölümlerde velene dönüp yeni bir görev veriyormu? Spoiler vermemek için söyle söyleyim yarım kalan işi tamamlıyormuyuz? Yoksa cadılarla ilgili başka bir gelişme olmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Arkadaşlar 90 saatlik oyundan sonra velen/novigradı temizleyip skelligeye geçtim. Yanlız halen kafamda bloody baron göreviyle alakalı soru işareti var? Vermemiz gereken kararı verdikten sonra bloody baronla birlikte cadılara gidiyoruz bazı aksiyonlardan sonra bloody baronun kalesine dönüyoruz seçimimizin sonucunu görüyoruz, crones of crookback bog görevi tamamlanmış oluyor.
    İlerleyen bölümlerde velene dönüp yeni bir görev veriyormu? Spoiler vermemek için söyle söyleyim yarım kalan işi tamamlıyormuyuz? Yoksa cadılarla ilgili başka bir gelişme olmuyor mu?

Oyna kardeşim sen devam et goreceksin daha olacakları heyecanı kaçmasın daha çok işin var acele etme biyerden de bisey okuma tüm zevki kaçar

• quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Arkadaşlar 90 saatlik oyundan sonra velen/novigradı temizleyip skelligeye geçtim. Yanlız halen kafamda bloody baron göreviyle alakalı soru işareti var? Vermemiz gereken kararı verdikten sonra bloody baronla birlikte cadılara gidiyoruz bazı aksiyonlardan sonra bloody baronun kalesine dönüyoruz seçimimizin sonucunu görüyoruz, crones of crookback bog görevi tamamlanmış oluyor.

Oyna kardeşim sen devam et goreceksin daha olacakları heyecanı kaçmasın daha çok işin var acele etme biyerden de bisey okuma tüm zevki kaçar

Yok hocam okumam ya devam edecek olması iyi havada kalmıştı birçok şey çünki

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Can miktarına ve büyü çeşidine göre değişiyor diye biliyorum. Ayrıca çelik kılıçta kırmızı, gümüş kılıçta beyaz oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 5 Aralık 2016; 16:01:19 >
  • Arkadaşlar tr psn de the witcher 3 wild hunt var 89 tl fiyati ancak altyazi olan dillerde türkçe yazmiyor. Türkçe hic mi yok yoksa güncelleme ile mi geliyor ve alan oldu mu acaba hemde suan 1 alana 1 bedava kampanyasi var cok ekonomik oluyor

• Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    TR PSN'de oyun Türkçe'dir. Ayrıca oyunun normal sürüm değilde Game Of The Year Edition versiyonunu almanızı öneririm. Yanında 2 tane harika DLC oluyor. DLC dediğime bakmayın adeta yeni bir oyun gibi. HoS DLC'si yaklaşık 10, BaW ise 30 yaklaşık 30 saatlik bir deneyim sunuyor.

• Arkadaslar bir sorum olacak ilki shrieker kontraktini aldim yaratigi magaradan disari cikarmak icin bir cesit bomba yapmam isteniyor fakat bende bazi malzemeler eksik bunlari nerden temin edebilirim? Bu genel bir soru oldu yani iksir yapmak icin de gecerli eksik malzemeleri nerden bulacagimi gosterem birsey varmi? Birde zirhlarin heavy yda light olup olmadigini nasil anlayabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaslar bir sorum olacak ilki shrieker kontraktini aldim yaratigi magaradan disari cikarmak icin bir cesit bomba yapmam isteniyor fakat bende bazi malzemeler eksik bunlari nerden temin edebilirim? Bu genel bir soru oldu yani iksir yapmak icin de gecerli eksik malzemeleri nerden bulacagimi gosterem birsey varmi? Birde zirhlarin heavy yda light olup olmadigini nasil anlayabilirim?

Otacılara git gerekli otları bulursun. Bazı sualtı bitkileri satılmıyor geyikdikeni gibi onları göl deniz kıyılarında topluyorsun.

Zırh türüde kıyafetin adının altında yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Arkadaslar bir sorum olacak ilki shrieker kontraktini aldim yaratigi magaradan disari cikarmak icin bir cesit bomba yapmam isteniyor fakat bende bazi malzemeler eksik bunlari nerden temin edebilirim? Bu genel bir soru oldu yani iksir yapmak icin de gecerli eksik malzemeleri nerden bulacagimi gosterem birsey varmi? Birde zirhlarin heavy yda light olup olmadigini nasil anlayabilirim?

Otacılara git gerekli otları bulursun. Bazı sualtı bitkileri satılmıyor geyikdikeni gibi onları göl deniz kıyılarında topluyorsun.

Zırh türüde kıyafetin adının altında yazar.

Tesekkur ederim

• Boyaları nasıl kullanabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: kin_yas

Boyaları nasıl kullanabiliriz

Blood And wine dlcsinde mevcut boyalar ayrıca dlc içinde birçok yerde de karşına çıkıyor düşmanlardanda dusuyor istediğin rengi istediğin zırh parçana uyguluyosun okadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usuallysony -- 7 Aralık 2016; 20:57:13 >
  • quote:

quote:

Blood And wine dlcsinde mevcut boyalar ayrıca dlc içinde birçok yerde de karşına çıkıyor düşmanlardanda dusuyor istediğin rengi istediğin zırh parçana uyguluyosun okadar basit

İstediğin zırha uygulanmıyor sadece Witcher teçhizatlarına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

quote:

İstediğin zırha uygulanmıyor sadece Witcher teçhizatlarına.

Aynen ben onu kastederek her zırh parçasına yazdım ama belirtmemisim haklisin sadece witcher zirhlarina

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.