Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda para sıkıntısı yok diyenleri witcher setleri tamamlamaya çağırıyorum. ocağıma incir ağacı dikti namussuz setler
    150 coin ile dolaşıyorum

tam da bitirdiğim oyun sonuna uygun oldu. geralt beş parasız geziyo diye bitirdiydim.

bu arada yolanda ya bişiler oldu. acaip ucuza alıyo zırhları. hattori hanzo zırha yolanda'dan daha fazla veriyo
    var mıdır bu triplin bi nedeni. muayyen gününe filan mı denk geldim
  • bilkerk B kullanıcısına yanıt
    Blood and Wine eklentisi varsa Toussaint'teki elemana satmani oneririm, en iyi fiyati o veriyor.
  • Arkadaşlar selam. Normal oyunu bitirip dlc ye geçtiğimiz de lvl ve itemlerimiz sıfırlanıyormu yoksa kaldığımız yerden devammı ediyoruz....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    b&w ye başlamadan tüm setleri tamamlayım dedim

sonra expansion lara death march da başlamayı düşünüorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: semuce

Arkadaşlar selam. Normal oyunu bitirip dlc ye geçtiğimiz de lvl ve itemlerimiz sıfırlanıyormu yoksa kaldığımız yerden devammı ediyoruz....

DLC'lere girdiğinde neyin var neyin yok hepsi aynı devam eder. ng+ yaptığında sadece kilit itemler kaybolur, gerisi kalır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: semuce

Arkadaşlar selam. Normal oyunu bitirip dlc ye geçtiğimiz de lvl ve itemlerimiz sıfırlanıyormu yoksa kaldığımız yerden devammı ediyoruz....

DLC'lere girdiğinde neyin var neyin yok hepsi aynı devam eder. ng+ yaptığında sadece kilit itemler kaybolur, gerisi kalır.

Tamam teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal sürüm THE WITCHER 3 WILD HUNT aldım . Sizce Expansion Passalmalı mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-DH

Normal sürüm THE WITCHER 3 WILD HUNT aldım . Sizce Expansion Passalmalı mıyım ?

%100 almalısın.

• Anladım teşekkürler daha blood and wine dlcsine geçmedim elimde boya vardı griffin setin rengi değiştirmek istemiştim nasıl uygulanıyor onu bulamadım

• Level 21, tum yan gorevler ayni, tekrarli ve sikmaya basladi.
    Haritanin her yeri soru isareti ama farkli bir sey yok

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Aldığım zaman GOTY sürümü ile birebir olacak değil mi ?
  • Oyunu endonezyadan alan varmı türkçe mi oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Oyunu endonezyadan alan varmı türkçe mi oyun

Endonezyadakinde turkce olmaz

• MB-DH kullanıcısına yanıt
    Evet aynı olur, GOTY sürümün normalden farkı eklentiler ile birlikte geliyor olması.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Bu DLC ler nedir biliyor musunuz hocam?

Oyunun gelistiricisi CDPR ucretsiz olarak verdigi icerikleri DLC adi ile sundu.
    Yanlis hatirlamiyorsam bu sekilde ucretsiz 16 adet DLC olmasi lazim, bu DLC'lerde bazi kiyafetler, zirh seti, Gwent kartlari, yan gorev/kontrat gibi icerikler bulunuyor, oyuna baslamadan hepsini indirip kurmaniz iyi olur.

Ucretli olarak satisini yaptiklarini da eklenti paketi olarak sundular.
    Bu sekilde de iki eklenti sunuldu: Hearts of Stone ve Blood and Wine.

Ben GOTY olmayan fakat season passli versiyonda oyunu oynadim ve ustte yazdigim sekilde icerikleri indirip kurdum.
    Forumda yazilan mesajlardan anladigim kadari ile GOTY versiyon alirsaniz tum bu DLC ve eklentiler oyuna gomulu halde geliyor, normal versiyon almissaniz ayrica indirip kurmaniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 9 Aralık 2016; 8:56:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oyunun gelistiricisi CDPR ucretsiz olarak verdigi icerikleri DLC adi ile sundu.
    Yanlis hatirlamiyorsam bu sekilde ucretsiz 16 adet DLC olmasi lazim, bu DLC'lerde bazi kiyafetler, zirh seti, Gwent kartlari, yan gorev/kontrat gibi icerikler bulunuyor, oyuna baslamadan hepsini indirip kurmaniz iyi olur.

Ucretli olarak satisini yaptiklarini da eklenti paketi olarak sundular.
    Bu sekilde de iki eklenti sunuldu: Hearts of Stone ve Blood and Wine.

Ben GOTY olmayan fakat season passli versiyonda oyunu oynadim ve ustte yazdigim sekilde icerikleri indirip kurdum.
    Forumda yazilan mesajlardan anladigim kadari ile GOTY versiyon alirsaniz tum bu DLC ve eklentiler oyuna gomulu halde geliyor, normal versiyon almissaniz ayrica indirip kurmaniz gerekiyor.

Sağolun hocam çok açılayıcı oldu . Birde nasıl DLC ler iyi mi ? Almalı mıyım sizce ?

DLC'leri degil de eklentileri soruyorsun degil mi?
    Oyun hosuna gittiyse ileride keske eklentileri de bastan alsaydim diyeceksin, gelistirici hem oyunda hem de eklentilerde hayli emek sarfetmis, eklentileri ayri oyun olarak cikartsalar satilirmis.
  • Kardes bu esya tasima sinirini arttirabiliyormyz 60 suan

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreKart2515

Kardes bu esya tasima sinirini arttirabiliyormyz 60 suan

Dilenciler Kralıyla tanıştıysan onun mekanındaki satıcıda Zerrikanian heybesi var, 100'e çıkartıyor.
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.