Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu bitirince new game + da level sıfırlanıyor mu
  • Arkadaşlar oyuna yeni başlayanlar için tavsiye edebileceğiniz taktikler var mı? Mesela skillerin dağılımını nasıl yapmalıyız kendi oynayış tarzımıza göre mi yoksa belli skillere puan verip karakteri daha sağlam yapabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 1 Eylül 2016; 10:53:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaslar, sonunda Blood and Wine'i da bitirdim. Toussaint'te hicbir soru isaretli yer birakmadim ve toplam oyun surem 192 saati buldu, ozellikle Roach'in basrolde oldugu gorev muthis matrak ve keyifliydi
    B&W icin iki son daha varmis, eski savelerime donup bu iki sona da ulasmaya calisacagim. En yuksek zorlukta oynadigim icin gorevler sonrasi gelen xpler dusuktu bu yuzden ancak 52 levele gelebildim, ng+ yapacak olursam 100'e kadar yolu var ama buyuk ihtimalle ng+ baslamayacagim daha oynanacak suruyle oyun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Arkadaşlar oyuna yeni başlayanlar için tavsiye edebileceğiniz taktikler var mı? Mesela skillerin dağılımını nasıl yapmalıyız kendi oynayış tarzımıza göre mi yoksa belli skillere puan verip karakteri daha sağlam yapabilir miyiz ?

Tabi ki oynanis tarziniza gore degisir skill dagilimi ama ben genelde kilicla yakindan dovusleri tercih ettigim icin fast attack, strong attack (hizli ve guclu saldiri) skillerine vermistim. Tabi Quen skillini de unutmamak lazim, defansta hayli etkili ve ileri seviyedeki versiyonunda alinan hasarin belli kismini emip caninizi artiriyor.
    Gourmet (gurme) skilli yiyecek bulma sikintisini ortadan kaldirdigi icin guzel, Sun and stars (gunes ve yildizlar) skilli gunduz caninizin yenilenmesini artiriyor gece de stamina yenilenmesini artiriyor, bu skill de gayet faydali.
    Bir de baslangicta caniniz fazla olmayacagi icin ilave 500 can veren survival instinct (hayatta kalma icgudusu) skillini onerebilirim.
    Ayrica son bir dip not olarak: skill dagilimini cok da kafaniza takmaniza gerek yok cunku oyunda bir miktar ilerledikten sonra tum skilleri yeniden dagitmanizi saglayan iksir satiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 1 Eylül 2016; 11:05:29 >

• oyunu en son 1.12 surumunde oynamısım dun bır actım oyunu sankı farklı oyun oynuyormusum gıbı geldı herseyı degıstırmısler mukemmel olmus resmen :D
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorumda elden almak daha guzel geliyor ama öyle olucak gibi görünüyor

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabınız için, gayet yararlı bilgiler vermişsiniz başka arkadaşlarında işine yarayacağını düşünüyorum :)

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Skill pointleride veriyor dediğinizi yapinca 40 skill point veriyor çok iyi bence 20k da para veriyor en mantiklisi o gibi

• Beyler oyunu yeni aldım ben yalnız gıcık bir durum var; dialoglarda ben cevabı seçtikten sonra bir bekleme ekranı giriyor. Sanırım normal değil bu, normal olamayacak kadar sinir bozucu bişey. Çözümü bilen var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabahcivan kullanıcısına yanıt
    Oyunu dijital olarak mı aldınız ? Dijital olarak oynuyorsanız ve oyun tam olarak inmeyip arka planda indirmeye devam ediyorsa o yüzden böyle bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, dijital aldım. Oyunun tamamı (50 küsür gb) indi ama arkadar birşeyler daha iniyordu. Online özellikleri kullanmayacağım deyip oynamaya başladım ben de. Ama dediğin gibiyse indirme bitene kadar bekleyeyim. Cok tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabahcivan -- 1 Eylül 2016; 12:11:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt yazı ve metin farklı dil ayarlayabilsek daha güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Evet arkadaslar, sonunda Blood and Wine'i da bitirdim. Toussaint'te hicbir soru isaretli yer birakmadim ve toplam oyun surem 192 saati buldu, ozellikle Roach'in basrolde oldugu gorev muthis matrak ve keyifliydi
    B&W icin iki son daha varmis, eski savelerime donup bu iki sona da ulasmaya calisacagim. En yuksek zorlukta oynadigim icin gorevler sonrasi gelen xpler dusuktu bu yuzden ancak 52 levele gelebildim, ng+ yapacak olursam 100'e kadar yolu var ama buyuk ihtimalle ng+ baslamayacagim daha oynanacak suruyle oyun var

ohaaa ben bu bölümü atlamışım yaklaşık 300 saat oynama rağmen, neyse türkçesini alınca yaparım artık bu görevi. aslında oraları gezmiştim ama bu görevi göremedim hayret. bu arada B&Wnin 3 farklı sonu var
    vampirler şehiri bastıktan sonra Regis i takip edersen 3 farklı sonu da görebiliyosun, ama Orianna ya doğru gidersen sadece trajik sonu görebiliyosun. eğer regisi takip edersen ve Beyond Hill and Dale görevinde iken Syanna ile kırıcı olmadan sohbet edersen; özellikle kırmızı başlıklı kız görevinden hemen sonra sana olanları merak etmediğini sorduğunda "peki herşeyi anlat" dersen ve haritada küçük satıcı kızı bulup ondan ribbonu alırsan mutlu sonla bitiyor. eğer küçük kızdan ribbonu almazsan kötü sonla bitiyor. eğer Syanna ile kırıcı bir şekilde sohbet edersen; özellikle kırmızı başlıklı kız görevinden hemen sonra sana olanları merak etmediğini sorduğunda "ben zaten her şeyi biliyorum" veya "ilgimi çekmiyor" dersen ve küçük kızdan ribbonu alırsan trajik sonla bitiyor.

• Arkadaşlar şu an bir şey fark ettim. Us PS store'da iki üç güne kadar fransızca ve lehçe dil paketleri yoktu ama bugün paket olarak yüklemişler e bunlar da avrupa ülkesi onların dili paketle eklenebiliyorsa Türkçeyi de yapabilirler çok zor bir şey olmasa gerek bunun için nereye mail atabiliriz madem paket olarak eklenebiliyor bizimkini de eklesinler
    Rica ederim hocam, umarım indirme bitince çözülür sorununuz. Ben de dijital olarak dün aldım. Oyun arkada inmeye devam ederken oynamaya çalıştığımda diyaloglarda 1-2dk duraklama gibi şeyler oluyordu. Biraz araştırdığım kadarıyla sanırım tamamen inmediği için oluyormuş bu sorun.

• beyler ben 1 ve 2 yi hiç oynamadım şimdi oyuna başlamadan önce geçmiş oyunlarda olan biteni ögrene bilicegimiz hikayenın özeti varmı okuyup öle başlıyalım .?
    Insallah bakalim. Peki bu turkce yamayi ps4 te kurabiliyomuyuz?

Tr Psn ya da Rusya Psn'den aldıysanız oyunu dil ayarlarından türkçe seçebilirsiniz.

Yok hocam, tr yok oyunda. Yamayla olmuyor sanirim pc gibi.

Hocam siz hangi psn'den satın aldınız oyunu ? Tr Psn ya da Rusya Psn dışında bir yerden aldıysanız türkçe olmuyor bildiğim kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.