Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun yeni nesil güncellemesi belirsiz bir tarihe ertelendi hocam  

• The Witchertwitter
    “Let's make this 7th anniversary even better, shall we? We're delighted to share that the Next Gen version of The Witcher 3: Wild Hunt is planned to release in Q4 2022. See you on the Path, witchers!”
    https://twitter.com/witchergame/status/1527299944834510854?s=20&t=-_k_NBfqGrZJNYF4dt01Ig

2022'in son çeyreğinde next-gen geliyor.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt

Bitirdiğinde 1 hafta kala paylaş hala tarih veriyorlar, habire erteleye erteleye rezil ettiler. Bekleyenleri de bıktırdılar.

• Yeni bir haber var mı acaba? Ben denk gelemedim ama belki duyan vardır insiderlardan vs
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt

CDPR’ın 31 ağustosta 20. yıl canlı yayını olacak, orada elbet birşeyler söylerler  

• Ben bu saatten sonra gelse de oynamam artik yeni nesili. Bu adamlar bu kadar gec kaldigina gore kesin duzgun yapamamislardir cihazi falan kilitler a 🤪
  • Arkadaşlar biliyorsunuz ki normalde 2022 nin 2. Çeyreği PS5 versiyonu gelecekti. Yani Mayıs gibi falan. Ama sonra açıklama yapıldı ve 2022 4.Çeyrek te çıkacak dediler. Çok yüksek ihtimalle Kasım ayında yayınlanacak.
  • rogzoidre kullanıcısına yanıt

Kesin 2023 olur. CD Projekt'in ciğerini biliriz.

• Üstüne tarihi pekiştiren açıklamalar geldi. Bence next gen kasımda gelir.
  • Dayanamadım, next gen versiyon gelene kadar yeniden başladım, White Orchard'ı çıkardım aradan iyi oldu, oyun şimdi başlıyor sayılır.

Salın şu update'i artık insafsız adamlar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 14 Ekim 2022; 18:31:58 >
    Benim de ne zamandır aklımda. Bekle bekle gına geldi.
  • Bu yıl dendi defalarca Aralık 30 dahi olsa bekleyeceğim sanırım. Daha önce oynamamış biri olarak sabırla beklemeye çalışıyorum.
  • oyun ps5te nasıl arkadaşlar 60fps mi

• Epsilon kullanıcısına yanıt

52 fps

• zepharoth kullanıcısına yanıt

görüntü kalitesi ps4ten farklımı

• İngiltere de bir oyun mağazası çalışanı preorder bilgisini açık etmiş. Habere göre 9 aralıkta çıkacakmış next gen versiyonu.

https://www.cbr.com/the-witcher-3-next-gen-release-possibly-leaked/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Ekim 2022; 10:10:14 >

Sonunda. 14 Aralıkta Next Gen geliyor.
  • rogzoidre kullanıcısına yanıt

Çok iyi oldu, ben zaten blood and wine ve hearts of stone'u da oynamamıştım, artı netflix dizisinden ilham alan yeni içerikler de eklenecekmiş. Yeni oyun gibi 70 - 80 saat gömülür.

Hocam 70-80 saat az olur 200 saat rahat gömülür bu oyuna sonunda geliyor gönlümün efendisi be😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 14 Kasım 2022; 19:9:32 >
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.