Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.607
Cevap
214
Favori
830.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PS4'de GOTY versiyonu kurdum ama mağazadaki 16 DLC'yi indirdiğim halde kuramadım. Mağazada bulunamadı yeniden bakmak ister misiniz diyor ve mağazayı açıyor. Yine aynı şey oluyor kurulmuyor. Ne yapmam gerek 16 DLC'yi kurabilmek için?

• Yeni nesil için The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Sürümü Duyuruldu

Geliştirici CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition'ın "yeni nesil sürümünde", güncellenmiş bir kapak görselinin ve Netflix'in The Witcher dizisinden ilham alan ücretsiz indirilebilir bir içeriğin geleceğini duyurdu.

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition'ın yeni nesil sürümü, 2021 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak. Daha önce duyurulduğu gibi ışın izleme ve daha hızlı yükleme süreleri dahil olmak üzere bir dizi görsel ve teknik iyileştirme içerecek. Temel oyunun haricinde tüm genişletmeleri ve ekstra içerikleri bünyesinde barındıracak.

Oyuna halihazırda PlayStation 4, Xbox One veya PC'de sahip olan kullanıcılar ücretsiz olarak yükseltme yapabilecek. 

Daha fazla bilgi "yakında" açıklanacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_nesil_icin_The_Witcher_3_Wild_Hunt_Complete_Edition_Surumu_Duyuruldu-110030.htm

• mtnei kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam o dlcler goty sürüme gömülü geliyordu, ayrıca indirmene gerek yoktu, muhtemelen bu sebepten kurulmuyorlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asdas asdfasyoutube
    2 years of playthrough and over 200 hours, im completed everything in this masterpiece. Finally done with it. This video will be memento of my memories. Thank you CD Projekt Red. 00:00 - Intro 00:25 - Inventory 02:56 - Character Build 03:34 - Map 05:07 - Corvo Bianco Tour 06:19 - Stash (Unique and relic items) 07:36 - Gwent Deck 08:24 - Roach and Yen 08:53 - Kaer Morhen loneliness 09:12 - Me and my boys at the tavern
    https://www.youtube.com/watch?v=nnJb0T1tAIo&t=80s

-Konsolda modsuz olarak bitirilmiş bir save, bütün eşsiz itemler, zırhlar, tam bir koleksiyoncu save dosyası olarak özenle hazırlandı.

2 Yılı geçen süre, 200 saati aşkın oynanış. Sonunda bu başyapıttaki yapılabilecek her şeyi tamamladım. Maceram sonunda tamamlandı. Bu video anılarımın hatırası olarak kalacak. Teşekkürler CD Projekt Red.

• Next gen gelse de, 3.kez bitirsem

• Ben bu oyunun ilk 3 4 saatini oynayıp bırakmıştım. Acaba tekrar başlasam mı? Oyun sonradan mı açılıyor bilemedim. Hala oynanır mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Unchartedx kullanıcısına yanıt

Açılıyor hocam kesinlikle oynanır dünyası bambaşka bir oyun

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Bende satın aldım bekliyorum next gen gelsin diye. Yorumları çok iyi diye başlamadım.

• Herkes yolunu buluyor şu yeni nesil sayesinde yakında half life complete edition da çıkarsa şaşırmayalım  

• berkay_53 kullanıcısına yanıt

Pek yolunu bulmak değil, ücretsiz yayınlayacak adamlar, mecbur değillerdi bu sürümü yapmaya, hatta ücretsiz vermeye

• Bu akşam başlıyorum oyuna. Önereceğiniz neler var beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchartedx -- 26 Kasım 2021; 21:53:41 >
  • Unchartedx kullanıcısına yanıt

ps5in varsa yeni sürüm çıkmadan başlama.

• Arkadaşlar ben W3'ü ilk çıktığı sene oynadım bitirdim ama sorsanız yan görev falan hak getire, arkadaşın konsolunda sağolsun oynayıp bitirmiştim ama dediğim gibi dümdüz oynadım bitirdim.. Aradan seneler seneler geçti ve hem CDPR'in güncelleme ve yenilik haberleri hem de indirimi de yakalamışken aradan geçen senelerden sonra oyunu yayıla yayıla saatlerce tüm soru işaretleyle tüm zımbırtılarıyla herşeyiyle oynamak için tekrar Soundtrack DLC'leri dışında Tüm DLC'leri aldım ekledim Steam'e... ANCAK.......

Lütfen biri cevaplayabilir mi, Bu The Witcher 3 Soundtrack DLC'lerini almak oyun içerisinde, oyun esnasında da çalıyor mu yoksa sadece Steam üzerinden dinlemeye mi yarıyor.. Yanı oyun içerisindeyken farklı müzikler çalmasına mı yarıyor bu Soundtrack DLC'leri..

Şu yüzden soruyorum, zamanında bazı farklı oyunların Müzik DLC'lerini aldığımda sadece steam üzerinden çalmaya yarıyordu ve oyuna etki EtMiyordu.. Acaba bu The Witcher 3 Soundtrack isimli DLC'leri alsam oyun içerisinde de farklı müzikler çalar mı..

• Sedat. kullanıcısına yanıt

Soruyu Playstation konusunda sorduğun için cevaplayan çıkar mı diye ben de merak ediyorum  

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Oyunu hem pc hem ps de oynadım ama hiç müzikle alakalı bir bölüm görmedim 🙈 Oyun sırasında seçim yapılabileceği ihmali bana pek yüksek gelmedi 🤔 (Soruna cevap olmadı ama yinede yazmak istedim 😅)

• Hadi be kardeşim unlock 60fps yapıp çıkarın şu oyunu artık yeter beklettiğiniz.

Netflix'te izledikçe oynayasım geliyor. Gelene kadar pc'de baştan sona yine bitireceğim bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 9 Ocak 2022; 12:54:20 >
  • Oyunu 3 kere satın almış biri olarak (GOG, Steam, Psn). Bu kadar geç çıkaracaklarsa benim beklentim 2014 yılında yayınladıkları oynanış videolarında ki ışıklandırma tekniğini, kamera açısını adapte edicekler o zaman. Gelecek dendiğinden itibaren 1 sene olacak yıl ortasına kadar. Sadece texture iyileştirip yayınlanırsa isyan çıkar. Yeniden remastered bekliyorum. Bir ton görsel açıdan iyileşecek kısım var, Anti allasing kullanımı açıkcası 2015 içinde bile çok kötüydü, E3 2014 gösterimlerdeki ışıklandırmadan sonra çıkan oyun açıkcası baya üzmüştü beni fakat pc de modlarla baya bir adam etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 11 Ocak 2022; 13:19:22 >
  • şuan store'da satılan goty versiyonu alsak , PS5 güncellemesi ücretsiz gelecek mi? Yoksa PS5 için yapılacak yeni nesil sürüm ayrı olarak mı satılacak?

• davedevil kullanıcısına yanıt

Ücretsiz gelecek.

• Arkadaşlar oyuna yeni başlamış ve türe de yabancı biri olarak biraz yardım lazım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum:
    1) Kılıca sürülen yağları bir türlü imal edemiyorum. Mesela bir yaratığa etkili olan yağan ne olduğu kulliyat kısmında yazıyor ama simya kısmında gözükmüyor. Bunları nasıl imal edebilirim, kolay bir yolu var mıdır?
    Bunları yapamadigimdan hiç yağ kullanmadan devam ediyorum.
    2) Üzerimizdeki zırhı geliştirebiliyor muyuz ? Yoksa illa yeni bir zırh mi almak durumundayız?
    3)Ettafta yagmala olarak gözüken herseyi topluyorum ve ve yağ iksir vs imal edemediğim için hepsini topluca satıyorum ama sanırım bir yerlerde yanlış yapıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.