Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu takip eden arkadaşlara sormak istediğim bir şey var

ben şimdi üstün kurt okulu zırhınu tamamladım sadece usta kurt okulu zırhı kaldı fakat malum bu kılıçlara zırhlara takılan rünler glifler falan baya maliyetli şeması olmasına rağmen usta kurt okulu zırhlarını imal ederken üstün kurt okulu teçhizatlarını kullanmam gerekecek bu esnada bu takmış olduğum rünler ve glifler de kaybolur mu? yoksa yükseltme yapınca rün ve glifler bir sonra ki ekipmanlara mı geçer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    İyi günler. Tam bilmiyorum fakat, zırhçı dükkanına girmeden oyunu kaydedersin, merak ettiğini şeyleri dener beğenmezsen, kaydettiğin yere geri yüklersin.

Merak ettiğiniz başka bir şeyler var ise sorabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aretra A kullanıcısına yanıt

teşekkürler muhtemelen öyle yapacağım emin olamadığım için gelişmişten üstüne geçerken bir önce ki malzemeleri kullanmadan rünleri ve glifleri kurtarmak için sökmüştüm sonra sıfırdan tek tek yapmak zorunda kalmıştım 12k parayı harcadım durduk yere  diğer yükseltmede böyle olmaz umarım

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    Üstünde kalıyor. Sökmenize gerek yok
  • Merhaba
    Ps4 de şu sorunu yaşıyorum
    Geralt kendi kendine yürüyor. Efsunger hislerine basıyorum L2 ye koşmaya başlıyor. Anlam veremedim.
    Gotye Paketini aldim sorunu ordan gördüm. Normal paketi yeniden kurdum ayni sorunla karşılaştım.

Envanter dolu değil. Ama iz takip etmek işkence. L2 efsunger hislerine basinca koşuyor yürüyor durmuyor ve i takip edemiyorum. Acil yardım destek bekliyorum

Teşekkür ederim

• TurkuaZ-TR kullanıcısına yanıt
    DS4 ün analoglarında sıkıntı vardır oyunla ilgili olacağını zannetmiyorum
  • ottomanson kullanıcısına yanıt
    Analoglar saglam.
    Farzedelim analog bozuk.
    Karekter dururken L2 basınca koşmaya başlıyor. Buda tezini öldürüyor

Redditte aynı problemi yaşayan biri 2 yıl önce konu açmış, cevaplarda sadece sorunun dualshock kaynaklı olduğu söylenmiş, görebildiğim kadarıyla farklı bir öneri yapan olmamış

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/9l08uo/whenever_i_press_l2_my_character_just/

Benim önerim ise ps4’ün tuşları değiştirme menüsünü kullanıp L2 tuşunu başka bir tuşa atayıp denemen olacak, böylelikle sıkıntının tuş kaynaklı olup olmadığını anlamış oluruz.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Oyunu yeniden kuruyorum. Oyunda tuş değiştirme yok.
    Sony de menude varsa deniyelim.

Tuş değiştirme playstation’ın özelliği, oyunun özelliği değil, ps ayarlarından ilgili menüyü bulup değiştirebilirsin

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Yıllar sonra aynı glitch aynen devam ediyor maalesef.

• Artık son bir umut oyunun ps5 güncellemesi alacağı zamana kaldı, o zaman da düzeltmezlerse hiç düzelmez  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12A5F4C36

Yıllar sonra aynı glitch aynen devam ediyor maalesef.

Ben onun düzeltilmesinden umudu kesmistim coktan. Bu saatten sonra ugrasacaklarini da pek sanmiyorum. Kendileri bile bilmiyorlardir neden oldugunu. Zaten cpyberpunk ile baslari belada, tum guclerini ona toparlamaya harciyorlardir.

• Merhaba arkadaşlar ps4 witcher 3 normal sürüm için save dosyası arıyorum. Goty sürümünü bitirmiş sonra satmıştım. Şimdi elime normal sürümü geçti fakat goty kaydım bu sürümde çalışmadı bu yüzden elinde oyunu bitirmiş de kaydı olup paylaşan olursa çok minnettar olurum. + Yeni oyun ile başlamak istiyorum sıfırdan başlamak zor geliyor. internette de bulamadım hep pc için var bana ps4 için gerek USD ile yüklemeyi düşünüyorum.

• Troya_17 T kullanıcısına yanıt

ps4 de başkasının save dosyası sizin konsolda çalışmaz.aynı konsoldaki 2 farklı hesaptaki saveler bile diğerine atılmıyor.

• Arkadaşlar bende GOTY paketi var, bunu bir şekilde türkçeye çevirebiliyor muyuz? PS store de dil eklenti paketi var, acaba bu pakette Türkçe de var mı?

• Psn turkiyedense zaten turkcedir. Degilse olmaz.

• John Denver kullanıcısına yanıt

Oyunu PS storeden satın almıştım, akşam gidince bir deneyeyim o halde :)

• 43,80 game of the year edition fiyatı.

Alınır mı yoksa horizon gibi yakında ücretsiz gelir mi?

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.