Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • New Game + modunda Witcher setlerini tekrar mı yapacağız. Yani elimizdeki sandığımızdaki grandmaster setlerle mi başlıyoruz yoksa levelimiz aynı kalıp aynı setleri tekrar mı yapacağız. Eğer öyleyse hayatta uğraşılmaz.
  • atsuma kullanıcısına yanıt
    NG+'ta yaratik ve dusmanlarin levelleri yukseldigi icin Witcher seti kullanmak istiyorsan tekrar yapman gerekiyor cunku elindeki setlerin leveli dusuk kaliyor, yeniden yuksek levelli setleri craftlamak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

NG+'ta yaratik ve dusmanlarin levelleri yukseldigi icin Witcher seti kullanmak istiyorsan tekrar yapman gerekiyor cunku elindeki setlerin leveli dusuk kaliyor, yeniden yuksek levelli setleri craftlamak gerekiyor

Hayatta uğraşılmaz İnsan akıl hastası olur. Level 50 de oyun Blood and Vine dahil bitti. Daha da uğraşmam. Relic dahil tüm setleri yaptım. Tüm relic kılıçlar daha ne yapacam.
  • atsuma kullanıcısına yanıt
    Aslina bakarsan tum setleri yapmak sart degil, oyunu bir kere bitirince setlerin ozelliklerini de biliyor oluyorsun, buna gore kullanacagin bir tane set secip onunla oynayabilirsin NG+'ta hatta hic set yapmayip haydutlardan veya sandiklardan dusen relic esyalar ile bile ilerleyebilirsin, ben oyunu bitirirken sadece 2 seti komple yapmistim ama oyunun genelinde setler yerine sandiklardan falan buldugum relic esyalari kusanmistim.
  • Beyler PC için orj oyunun kutulusu, Hearts of Stone'un kutulusu ve PS4 için GOTY versiyon elimde var.HoS'un kutulu sürümü Monster ve Scoia'tael Gwent desteleriyle geliyor Nilfgaard ve Northern Realms desteleri önce orj oyunun pre-order bonusu olarak verilmiş sanırım daha sonra da Blood and Wine'ın kutulusunda verildi.Aşağıdaki sürümü bulma şansımız varmıdır TR'de satıldı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nowo

Arkadaşlar Oyunda radovidi öldürdüm sonrada dijktraya da rocheu falan öldürmesine izin vermedim,dijktrayıda öldürdüm

ve iyi sonla bitirdim ama hala novigrad cadı avcısı kaynıyor,Etrafta çok yaşa radovid posterleri var.Bir yanlışlık yok mu burada ?

Bunu ben de merak ediyorum aynı sorunla ben de karşılaşmıştım bir bilen yok mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 9 Mart 2018; 17:53:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Herkesde öyleymiş.Oyunun saçmalığı

• Arkadaşlar başka büyük yok görevinde bilgeliğini ve yiğitliğini kanıtla bu ikisi kaldı yardım edermisiniz lütfen

• Demirciye topladığınız metaryellerden zırh veya kılıç yaptırdığınız oluyor mu?

Yanda gerek var mı diye soruyum.. hazır kılıç ve zırhlar var zaten satın alıyorsun.!!??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Evet. 24 level armor ve weaponlarından sonra ilerki levellarda üzerinizdekinden cok daha iyi ekipmanları balcksmithlerden yaptırabilirsin.
  • Bu ara kitabını okuyorum. Yok böyle bir eser. O kadar çok sürükleyici ki hem bitmesin istiyorum hemde okumak. Yazarı teprik etmek lazım gerçekten hayal gücüyle böyle bir eser çıkarmak herkesin harcı değildir. Cd project red i ayrı teprik etmek lazım bu güzel kitabı eksiksiz tüm açıklığıyla hatta üstüne katarak böyle bir seri yaptığı için. Geralt ında dediği gibi bu oyun ve kitap "Herkesin en güzeli"

• Bulduğum kılıç ve zırhları genellikle Novigrad'ta meydanda bulunan demirciye sattığımdan, sattığım tüm bu eşyalar adamın listesinde birike birike oyunun saçmalamasına sebep oldu. Bir satıcının listesindeki eşyalar çoğalınca hem eşya etiketleri geç görünüyor, hem de oyunun çökmesine neden oluyor. Aslında bir yama ile satılan bu önemsiz eşyaların zaman içinde listelerden silinmesi lazım.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk kitabı okudum. Okurken çok büyük zevk aldım. Oyunu ne kadar güzelse kitabıda o kadar güzel valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Bulduğum kılıç ve zırhları genellikle Novigrad'ta meydanda bulunan demirciye sattığımdan, sattığım tüm bu eşyalar adamın listesinde birike birike oyunun saçmalamasına sebep oldu. Bir satıcının listesindeki eşyalar çoğalınca hem eşya etiketleri geç görünüyor, hem de oyunun çökmesine neden oluyor. Aslında bir yama ile satılan bu önemsiz eşyaların zaman içinde listelerden silinmesi lazım.

Bunu engellemenin yolu var mıdır acaba. Skyrimdeki gibi bir kaç gün sonra envanter sıfırlansa

• KindredX kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile yok, sadece farklı satıcılara eşyanızı satmaya özen gösterin.

• Can sıkıntısından söyle bişey çizdim koluma.Sizle de paylaşayım dedim.

• Normal ps4 ile oynarken oyunda inventory ye giriş çıkış gittikçe ağırlaşıyor gereğinden yavaş açılıyor. Proda bu sorun ortadan kalktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrotoxin

Normal ps4 ile oynarken oyunda inventory ye giriş çıkış gittikçe ağırlaşıyor gereğinden yavaş açılıyor. Proda bu sorun ortadan kalktı mı?

Pro'da direk oyundan atıyor

• KindredX kullanıcısına yanıt
    Bugün bahsettiğim satıcının listesinin yenilendigini gördüm ama sorun aynen devam ediyor. Sanırım bir sebebi de kendi eşyalarımizin sayıca fazlalasmasi. Ben elimdeki değerli eşyaları sandığa atarak eşya listemi azaltarak sorunu hafiflettim.

• Oyunu bitirdim,ikincil görevlerinde bir kısmını bitirdim.ng+ olarakmı başlayayım yoksa yapmadığım hazine avları,ikincil görevler vs... onlarımı yapayım sizce ?

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.