Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (900. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geralt sanki büyücü okuluna gidecekmiş de puanı yetmeyip ek kontenjandan witcher okuluna girmiş gibi tipi var.

• Oyunda gerçekten şimdiye kadar hiç bir oyunda görmediğim durağan olmayan yaşayan bir dünya var misal ta oyunun başında griffin saldırısına uğrayan yaralı bir kıza yardım etmiştik onun sevgilisi geldi beni velende buldu sevgilime yardım etmişsin yaşıyor ama verdiğin ilaç yüzünden ölü gibi sadece uyuyor yemek yemiyor konuşmuyor sana teşekkürmü edeyim küfürmü edeyim bilemedim dedi.

Keza sonraları bataklıktan geçerken baronla bataklıkta buluştuğumuz köye gidiyorum hızlı seyahat tabeleası için bir baktım köy yerle bir olmuş insanlar katledilmiş meğersem hayaletler basmış köyü.. bu tür sürprizlerle karşılaşıyorsunuz devamlı. Ayrıca o göndermelerde efsane lara croft fallout, hattori hanzo, the hobbit vs vs. dolusuyla var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde benim sorum vardı şu toxit seviyesini nasıl düşürüyoruz geraltın surat falan bir garip oldu iyice diğer sorumda şuan 14 levelim griffin zırh takımını ful kuşandım ama zırh puanı daha yüksek 13-14 level zırhlar var acaba griffin zırhını satıpta onlaramı geçsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Gerald vs Olgierd benimde en beğendiğim boss dövüşlerinden biri idi oyunda. You are Immortal..? müziği eşliğinde untulmaz bir tat bırakıyor Blood and Wine müziklerinide beğeneceğine eminim.

Başladım bugün,evet müzikler yine enfes Resmen bambaşka bir oyun yapmışlar şok oldum,neredeyse her şey yeni ve değişmiş iyi anlamda.Yeni gwent destesi ve müziği bile yapmışlar,yine normal gezerken ve oyunun başında Toussiant'a geliş sebebimiz olan malum kişiyle yaptığımız dövüşte çalan müzik çok iyi.Bir de ilk oyundan pek çok tanıdık yaratık var Barghest,Kikimor,Kırkayak gibi.O da çok hoşuma gitti

@yasinnzz

Aynen hocam onu da görmüştüm de söylemeyi unutmuşum,onu bile düşünmüşler helal olsun valla

Tüm ödülleri topladı ama en iyi müzik ödülünü alamamıştı oyun Şimdiye kadar çıkmış hangi oyunda bu kadar başarılı müzikler kullanılmış?

Baw da benim en çok beğendiğim müzik buydu:

Valla hiçbir ödülü alamayıp sadece en iyi müziği alsaydı bu kadar şaşırmazdım,büyük haksızlık olmuş Bu arada attığın müziğin kullandığı resmi görünce hatırladım,yine ilk oyunda kullandığımız zırhın birebir aynısını tasarlamışlar

• Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    toxit sıfırlayan potion yapabilirsin...
    yada kullandığın potionların bitmesini bekleyeceksin. Harbiden bazen çok surat damardan gözükmüyor :)
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    New Game+ ile yeniden başladım Blood and Wine a girince bakarım teşekkürler
  • son savaş yaklaştı, tahminleri alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuyu, oyunu yada oyundan bir görseli ne zaman görsem hüzünlenirim ciddi anlamda hüzünlenirim

Bugüne kadar oynadığım en ama en kaliteli yapım. Hikaye, hikaye sunumu ve yan görevler olarak EFSANE ÖTESİ. Oynanış aynı şekilde türünün en iyilerinden. Oyunun evrenine zaman tek kelime söyleyebilecek biri yoktur resmen o evrende yaşıyorsunuz oyun sizi içine hapsediyor.

Bir tane daha bu tadı verebilecek bir oyunun gelebileceği sanmıyorum...

Son 20 yılın en iyi oyunları diye bir liste yapılsa bile zirveyi oynar.
  • Echo Sabre E kullanıcısına yanıt
    Ne diyosun hocam sizler adası görevinde ağlayacaktım neredeyse
    Ciri gözünü açınca yaşadığım sevinci hiç bi oyun veremedi bana, ağır fanı olduğum AC serisi dahil
    Şimdi kitapları okumaya da başladım karakterleri daha iyi tanıdıkça tekrar tekrar oynayasım geliyor da vize donemim kendimi zor tutuyorum

• Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Bal iksiri gibisinden birşey hazırladım toksin atıyormuş galiba bunu kullanınca hazırdaki iksirler kaybolmuyor değilmi? O kadar tarif hazırladım tekrardan uğraşmayayım :D

• Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam iksirler kaybolmaz. Üst üste iksir içtikten sonra yükselen toksisite seviyesini sıfırlar bal iksiri, yani temizler ki tekrar icabında iksir içebilesiniz.

Çatışma bittiyse bunu yapmanıza gerek yok. Tehlikeli olmayan bir alanda hemen bir meditasyon yaparsınız olur biter. Toksisite de sıfırlanır sağlığınız da fullenir.
  • Aynen meditasyon yapıp iksirlerin sayısını da fullersin...

Bi vampir göreviydi herhalde 3,4 tane baldan kullanıp can max iksiri kullanmıştım...

İksirli oynamak da zevkli hatta skillden de yürürsen adam sana vurmadan ölür neredeyse :)

Ama 200 saat yetti foruma giriyorum ama GOG hesabımı satışa koydum yeter artık :)

https://forum.donanimhaber.com/oynamayan-kalmasin-satilik-witcher-3-goty-iceren-bol-oyunlu-gog-hesap--125335305#125335305
  • Şunu birde dinleğin be. Novigrad da iken akşam vakitleri çalınan resmi olarak yayınlanmamış müziklerden biri. Assassins Creed 2 müziklerine ne kadar benziyor değil mi?

• ATI HD 5650 1 GB Ekran kartı- 4 gb ram- i5 m430 2,27 ghz ile bu oyunu oynayamaz mıyım? Witcher 2 hafif kasıyor.
  • adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    İmkansız gibi birşey hocam. En düşük ayarlarda bile oynanmaz. Hele bir novigrad var ki tam cpu düşmanı.
    Sistemi yenileme vakti gelmiş.
  • Sağol hocam artık yeni bilgisayar alırsam oynarım. Optimizasyon olarak skyrimden kötü sanırım.

• adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Optimizasyonu kötü değil hocam.

Oyun değil adeta apayrı bir dünya, evren. Uçsuz bucaksız detaylı tasarım, dinamik efektler, gerçek zamanlı hesaplanan & ekrana yansıtılan çizimler, alabildiğine zengin ve kaliteli içerik, objeler.

İşlemcisiyle ekran kartıyla komple yüksek işlem gücü gerektiren bir oyun. Sistem gereksinimleri yüksek yani. Bu gibi sebeplerden ötürü bana göre direkt skyrim ile kıyas edilemez. Arada nesil farkı gibi birşey var detay, gereksinim olarak.
  • Ana oyunu 10 günde bitirebildim. Hikaye, anlatım, müzikler, atmosfer, karakterler vs. tam bir baş yapıt. Oyun değil sanat eseri resmen. Yazacak o kadar şey var ki hangi birini yazsam bilmiyorum. 5-6 senedir düzgün oyun oynamam, çabuk sıkılırım. Gta 5'i bile meraktan indirdim sıkılıp yarım saat sonra sildim. Bu oyunun başından kalkmak gerçekten zor.

Blood and Wine Dlc'sine giriş yaptım, denildiği gibi 15 saat civarıysa piyasadaki çoğu rpg oyundan iyidir. Mekan, sosyal hayat, kültür vs. tamamen farklı bir şehir. Ana görev de baya ilgi çekici duruyor.

Witcher 4 çıkacaksa eğer ana karakter Ciri olabilir. Oynaması çok keyifli bir karakter. Baya da konu çıkar Ciri ile alakalı.
  • Skyrim çöpünü şu oyunla karşılaştırmayın.

• 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.