Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (898. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ng+ da herşey aynen devam ettiği için hiç birşey sifirlanmadigi için sarmamış olabilir lakin normal yeni oyun açın en son zor lukta oynayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinnzz

NG+ yaptıktan sonra tekrar oynama isteği gelmedi bir türlü. Özlemedim de değil hani, arada konuyu stalkluyorum ne var ne yok diye.

NG güzel değil, herşeye sahipsin ve çok güçlüsün. En güzeli sfırdan en zor zorluk seviyesi ile yavaş yavaş oynamak. Sıfır hile ile. Belki çeşitli modlar yüklersen oynama şevkini arttırabilir. Benim öyle olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

NG+ yaptıktan sonra tekrar oynama isteği gelmedi bir türlü. Özlemedim de değil hani, arada konuyu stalkluyorum ne var ne yok diye.

NG güzel değil, herşeye sahipsin ve çok güçlüsün. En güzeli sfırdan en zor zorluk seviyesi ile yavaş yavaş oynamak. Sıfır hile ile. Belki çeşitli modlar yüklersen oynama şevkini arttırabilir. Benim öyle olmuştu.

Bitirdikten sonra bir çok farklı mod yükledim oyunu çoğunlukla değiştiren tabi kolaylaştırma vs. manasında değil ki hile ile hiç aram olmadı hiç bir oyunda. Deathmarch seviyesinde bitirdim ilk başta yine de bazı kısımlar kolay gelmişti.
    Toad Prince zorlamıştı ama baya :D
    En baştan normal olarak başlasam bu sefer de bütün diyagramları vs. sıfırdan toplamak işkence olur. Neyse NG+ ile daha da zorlaştıracak modlarla deneyeyim bir de.

• quote:

quote:

quote:

Bitirdikten sonra bir çok farklı mod yükledim oyunu çoğunlukla değiştiren tabi kolaylaştırma vs. manasında değil ki hile ile hiç aram olmadı hiç bir oyunda. Deathmarch seviyesinde bitirdim ilk başta yine de bazı kısımlar kolay gelmişti.
    En baştan normal olarak başlasam bu sefer de bütün diyagramları vs. sıfırdan toplamak işkence olur. Neyse NG+ ile daha da zorlaştıracak modlarla deneyeyim bir de.

Sen bence oyunu oynama ara ver. Uzun soluklu. Meaela Skyrim falan oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın. Zaten piyasa kötü bu ara Witcherlık yapılmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın. Zaten piyasa kötü bu ara Witcherlık yapılmaz.

Aynen oren olmuş 3,70 kron

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 6 Nisan 2017; 14:22:55 >

• Oyunun başından beri triss sürekli soğuk davranıyor. Yok şansımızı kullandık, artık beraber olamayız falan filan. 2.oyunda bir şey mi oldu da ben kaçırdım, anlayamadım.

Şimdi triss ile aramız iyi, manita olduk kendisi ile. Amma velakin aklımı kurcaladı. Acaba bir şeyler mi kaçırdım 2. oyunda.
  • dewilswale kullanıcısına yanıt

hafıza kaybımızdan yaralanıp ilk iki oyunda yakınlaşması, yen'in yerine geçmeye çalışması falan

• İyi de Triss'in Yen olayından haberi var mıydı o zaman? Aklımda hafıza kaybından sonra yanımızda olan, sonradan tanıdığım biri olarak kalmış.
  • dewilswale kullanıcısına yanıt

hafıza kaybından önce de tanıyorduk trissi, hatta ciri için kaer morhena büyücü çağaracağı zaman yenle arası bozuk olduğu için trissi çağırmış geralt, aralarında yakınlaşma falan da olmuş diye duydum.
    ama daha diğer kitaplar çevrilmediği için okumadım, tam olayları bilemiyorum

• Vaaay, bunu bilmiyordum. Hemen boşayayım karıyı o zaman
  • Skill düzenini tamamen değiştirerek oynamayı dene bir de istersen,mesela ben de dahil pek çok kişi simya skillerini çok kullanmıyor yorumlarda gördüğüm kadarıyla.Bir dahaki oynanışta ağır zırh ve simya ağırlıklı gidebilirsin atıyorum eğer ilk oynayışında hafif-orta zırh ve İşaret-combat ağırlıklı gittiysen
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Skill düzenini tamamen değiştirerek oynamayı dene bir de istersen,mesela ben de dahil pek çok kişi simya skillerini çok kullanmıyor yorumlarda gördüğüm kadarıyla.Bir dahaki oynanışta ağır zırh ve simya ağırlıklı gidebilirsin atıyorum eğer ilk oynayışında hafif-orta zırh ve İşaret-combat ağırlıklı gittiysen

Simya skilleri bir harika dostum nasıl kullanılmaz?!? Aşırı güçlü oluyorsun hatta. İlk oynadığım zamandan beri giderim simyaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 7 Nisan 2017; 1:55:26 >
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Bayinizden ısrarla isteyiniz
  • quote:

Skill düzenini tamamen değiştirerek oynamayı dene bir de istersen,mesela ben de dahil pek çok kişi simya skillerini çok kullanmıyor yorumlarda gördüğüm kadarıyla.Bir dahaki oynanışta ağır zırh ve simya ağırlıklı gidebilirsin atıyorum eğer ilk oynayışında hafif-orta zırh ve İşaret-combat ağırlıklı gittiysen

Fast Combat/Aard/Igni ağırlıklı, Kedi zırhı düzeniyle gittim. Özellikle Üstat işi olan Kedigil çok hoşuma gitmişti bu skill düzeniyle de tam da assassin benzeri bir şeye benzemişti tip olarak da. Simyaya hiç bulaşmadım, eğer ağırlık verilirse çok güçlü yapabileceği belli. Dediğin düzen de deneyebilirim.
    İlk bitirdiğimde de Olgierd'dan Iris kılıcını almadım da gittim O'Dimm'den şu matem eyeri idi sanırım adı onu seçmiştim ilginç birşeye benzediği için. Bu sefer Iris'i alıp farklı atraksiyonlara girebilirim aslında.

Edit: Savelerin tamamını silip new game yaptım. Hadi bakalım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinnzz -- 7 Nisan 2017; 21:43:4 >

• quote:

quote:

Simya skilleri bir harika dostum nasıl kullanılmaz?!? Aşırı güçlü oluyorsun hatta. İlk oynadığım zamandan beri giderim simyaya

Hocam ben de İşaret ağırlıklı gidiyorum,aynı şekilde bunda da bir süre sonra çok güçlü olunuyor Ben de eğer bir gün ikinci sefer oynarsam simya ağırlıklı gideceğim

• Ana oyunu 200 saatte her şeyiyle bitirip kısaca fikirlerimi yazmıştım,uzun uzadıya 2 DLC bittikten sonra yazacaktım ama şimdi Hearts of Stone'un sonuna gelince dayanamadım.Arkadaş o nasıl bir DLC'dir öyle,oynarken ve bitirdikten sonra zevkten ne yapacağımı bilemedim Abartıyor muyum bilmiyorum ama adamlar resmen 10 saatlik bir DLC'de ana oyundan hem karakter hem de hikaye olarak daha iyi iş çıkarmışlar

Gaunter O'Dimm (namıdiğer şeytanın ta kendisi,ya da baş harfleriyle GOD) ve Olgierd Von Everec (namıdiğer David Beckham) cidden efsane 2 karakter olmuşlar.Gaunter'ı gördükten sonra Wild Hunt imiş Eredin imiş hava cıva kalıyorlar resmen yanında.Ana hikayenin başında bize yardım eden sıradan,bir daha göreceğimi düşünmediğim bir NPC'nin böyle bir varlık çıkması çok güzel kurgulanmış.HOS'u bitirdikten sonra o sahneyi tekrar izledim de CD Projekt daha ana oyunu yaparken DLC'leri çoktan düşünmüş ve oyuna harika yedirmiş zaten

Hikaye enfesti her şeyiyle.Olgierd'in isteklerini yerine getirme görevleri çok eğlenceli ve yaratıcıydı.Ana oyunun ne kadar başarılı olsa da biraz basit kalan hikayesinden sonra HOS çok etkiledi beni.İyi sonla yani Olgierd'i kurtararak bitirdim oyunu.Aslında üçleme boyunca olduğu gibi iyiyi değil de daha az kötüyü seçmiş oldum.Olgierd de her ne kadar kalbi taşa dönüştükten sonra değişmiş olsa da sonuçta sütten çıkmış ak kaşık değil ya da Gaunter Wild Hunt kadar basit,klişe ve hemen yok edilmesi gereken bir kötü adam değil.Yine de Olgierd'i kurtarmak ve Gaunter'i en azından bir süreliğine yok etmek çok daha tercih edilebilir bir son tabii ki

Boss savaşları ana oyundan bile iyiydi.Kurbağa Prens,bahçe bekçisi ve özellikle Olgierd'le yanan evin önündeki savaş harikaydı.Hatta Olgierd tüm üçlemedeki en iyi boss savaşı bile olabilir,arkada çalan müziğin de çok etkisi var tabii bunda.Yalnız işin tek üzücü yanı bu boss savaşı opsiyonel imiş,yani belirli konuşma seçeneği seçilmezse savaş olmuyor.Hem savaş,hem müziği hem de Olgierd'in ölümsüz oluşunu öğreniş şeklimiz harika ve vurucu iken bu sahnelerin sıradan bir seçime bağlı olması kötü olmuş.Oynarken tecrübe edemeseydim o sahneleri çok üzülürdüm

Müzikler yine muazzamdı.CD Projekt nasıl olsa harika soundtrack'lerimiz var bolca,aynılarını kullanalım dememiş ve yine efsane şeyler çıkarmış ortaya.Olgierd boss savaşında çalan müzik,Gaunter O'Dimm'in gerilimli müziği ve soygun planı yapılırken çalan 3 müzik enfesti :

https://www.youtube.com/watch?v=BKWtwJ38EjE
    https://www.youtube.com/watch?v=kKGmZN06lBI
    https://www.youtube.com/watch?v=K2eJj1oydrQ

Rün ustası fikri yine çok iyi olmuş.Hem birikmiş fazlaca paraları harcayacak yer çıktı hem de çok ilginç özelliklere sahip oldum.Kılıçlar için Anafor yani Whirl skilinin (dönerek kılıç savurduğumuz skil) çapını arttıran geliştirmeyi,zırh içinse savaşa girerken enerji götürmeden otomatik Quen basan geliştirmeyi yaptım.Ayrıca yeni setler,kılıçlar da iyi olmuş.Kurt setini kullanıyordum,Engerek setine geçtim.Kılıçları ve zırh parçaları zaten daha güçlü de daha da önemlisi görünüşü ana oyunun başındaki Geralt'ın ilk setinin birebir aynısı hatta bir de daha da siyah olanı ki siyah zırhlara bayılan biri olarak tereddütsüz kuşandım.Blood and Wine'da hem boyama geliyormuş hem de 4 ana witcher seti 1 seviye daha gelişiyormuş.Artık ona başladığım ve yeterli seviyeye geldiğim zaman siyaha boyayıp son seviye Kurt setine tekrar geçerim

Bir de başka videolara baktım da acayip şeyler düşünmüş yapımcılar,çok fazla ayrıntı var yani.Mesela DLC'yi ana oyundan daha önce ve kötü sonla bitirirsek Gaunter'a Ciri hakkında sorular sorabiliyoruz ve o da bize ana oyunda en iyi sona ulaşmak için yapmamız gerekenleri söylüyor Ciri'yi kurtarmak için.Veya fırtınadan kurtulduktan sonra Gaunter ile buluşma görevi var,buluşmayıp Olgierd'in evine doğru gidersek ara sahne gidiyor ve Gaunter buluşmaya gitmedik diye laf falan sokuyor.İşin özü adamlar her türlü ayrıntıyı düşünmüşler yani

Sonuç olarak CD Projeck yine mükemmel,muazzam,enfes bir iş çıkarmış.Söyleyecek başka iltifat kelimesi bırakmadılar resmen Yarın büyük ihtimalle Blood and Wine'a başlarım,o da bitince ne yapacağım bilmiyorum

• quote:

Ana oyunu 200 saatte her şeyiyle bitirip kısaca fikirlerimi yazmıştım,uzun uzadıya 2 DLC bittikten sonra yazacaktım ama şimdi Hearts of Stone'un sonuna gelince dayanamadım.Arkadaş o nasıl bir DLC'dir öyle,oynarken ve bitirdikten sonra zevkten ne yapacağımı bilemedim Abartıyor muyum bilmiyorum ama adamlar resmen 10 saatlik bir DLC'de ana oyundan hem karakter hem de hikaye olarak daha iyi iş çıkarmışlar

Gaunter O'Dimm (namıdiğer şeytanın ta kendisi,ya da baş harfleriyle GOD) ve Olgierd Von Everec (namıdiğer David Beckham) cidden efsane 2 karakter olmuşlar.Gaunter'ı gördükten sonra Wild Hunt imiş Eredin imiş hava cıva kalıyorlar resmen yanında.Ana hikayenin başında bize yardım eden sıradan,bir daha göreceğimi düşünmediğim bir NPC'nin böyle bir varlık çıkması çok güzel kurgulanmış.HOS'u bitirdikten sonra o sahneyi tekrar izledim de CD Projekt daha ana oyunu yaparken DLC'leri çoktan düşünmüş ve oyuna harika yedirmiş zaten

Hikaye enfesti her şeyiyle.Olgierd'in isteklerini yerine getirme görevleri çok eğlenceli ve yaratıcıydı.Ana oyunun ne kadar başarılı olsa da biraz basit kalan hikayesinden sonra HOS çok etkiledi beni.İyi sonla yani Olgierd'i kurtararak bitirdim oyunu.Aslında üçleme boyunca olduğu gibi iyiyi değil de daha az kötüyü seçmiş oldum.Olgierd de her ne kadar kalbi taşa dönüştükten sonra değişmiş olsa da sonuçta sütten çıkmış ak kaşık değil ya da Gaunter Wild Hunt kadar basit,klişe ve hemen yok edilmesi gereken bir kötü adam değil.Yine de Olgierd'i kurtarmak ve Gaunter'i en azından bir süreliğine yok etmek çok daha tercih edilebilir bir son tabii ki

Boss savaşları ana oyundan bile iyiydi.Kurbağa Prens,bahçe bekçisi ve özellikle Olgierd'le yanan evin önündeki savaş harikaydı.Hatta Olgierd tüm üçlemedeki en iyi boss savaşı bile olabilir,arkada çalan müziğin de çok etkisi var tabii bunda.Yalnız işin tek üzücü yanı bu boss savaşı opsiyonel imiş,yani belirli konuşma seçeneği seçilmezse savaş olmuyor.Hem savaş,hem müziği hem de Olgierd'in ölümsüz oluşunu öğreniş şeklimiz harika ve vurucu iken bu sahnelerin sıradan bir seçime bağlı olması kötü olmuş.Oynarken tecrübe edemeseydim o sahneleri çok üzülürdüm

Müzikler yine muazzamdı.CD Projekt nasıl olsa harika soundtrack'lerimiz var bolca,aynılarını kullanalım dememiş ve yine efsane şeyler çıkarmış ortaya.Olgierd boss savaşında çalan müzik,Gaunter O'Dimm'in gerilimli müziği ve soygun planı yapılırken çalan 3 müzik enfesti :

https://www.youtube.com/watch?v=BKWtwJ38EjE
    https://www.youtube.com/watch?v=kKGmZN06lBI
    https://www.youtube.com/watch?v=K2eJj1oydrQ

Rün ustası fikri yine çok iyi olmuş.Hem birikmiş fazlaca paraları harcayacak yer çıktı hem de çok ilginç özelliklere sahip oldum.Kılıçlar için Anafor yani Whirl skilinin (dönerek kılıç savurduğumuz skil) çapını arttıran geliştirmeyi,zırh içinse savaşa girerken enerji götürmeden otomatik Quen basan geliştirmeyi yaptım.Ayrıca yeni setler,kılıçlar da iyi olmuş.Kurt setini kullanıyordum,Engerek setine geçtim.Kılıçları ve zırh parçaları zaten daha güçlü de daha da önemlisi görünüşü ana oyunun başındaki Geralt'ın ilk setinin birebir aynısı hatta bir de daha da siyah olanı ki siyah zırhlara bayılan biri olarak tereddütsüz kuşandım.Blood and Wine'da hem boyama geliyormuş hem de 4 ana witcher seti 1 seviye daha gelişiyormuş.Artık ona başladığım ve yeterli seviyeye geldiğim zaman siyaha boyayıp son seviye Kurt setine tekrar geçerim

Bir de başka videolara baktım da acayip şeyler düşünmüş yapımcılar,çok fazla ayrıntı var yani.Mesela DLC'yi ana oyundan daha önce ve kötü sonla bitirirsek Gaunter'a Ciri hakkında sorular sorabiliyoruz ve o da bize ana oyunda en iyi sona ulaşmak için yapmamız gerekenleri söylüyor Ciri'yi kurtarmak için.Veya fırtınadan kurtulduktan sonra Gaunter ile buluşma görevi var,buluşmayıp Olgierd'in evine doğru gidersek ara sahne gidiyor ve Gaunter buluşmaya gitmedik diye laf falan sokuyor.İşin özü adamlar her türlü ayrıntıyı düşünmüşler yani

Sonuç olarak CD Projeck yine mükemmel,muazzam,enfes bir iş çıkarmış.Söyleyecek başka iltifat kelimesi bırakmadılar resmen Yarın büyük ihtimalle Blood and Wine'a başlarım,o da bitince ne yapacağım bilmiyorum

Detay demişken, Gaunter'ın Geralt'ın yüzünde bıraktığı izi DLC'yi bitirmeden gidip Yennefer'e Triss'e falan 'şunu yüzümden silebilir misin' tarzında sorulabilmesi de ayrıca çok iyi düşünülmüş.

• Gerald vs Olgierd benimde en beğendiğim boss dövüşlerinden biri idi oyunda. You are Immortal..? müziği eşliğinde untulmaz bir tat bırakıyor Blood and Wine müziklerinide beğeneceğine eminim.
  • Keira Metz görevleri ile alakalı bir yardım istiyorum aşağıdaki spoilerda bilgiler mevcut yardımcı olur musunuz?

keira metz ile bir mağaraya girdik vahşi av peşinde gidiyoruz ve bir askeri öldürdüm sonra çıkışa doğru giderken bir yardım istedi bende kabul ettim. sonrasında 4 tane heykel ve alt kısımlarında tutuşturulması gereken yerler var buranın sırası nasıl olacak?
  • 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.