Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (849. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana tekrar oynama sebebi oldu bu modlar :)
  • Arkadaşlar 81 saat oynadım şuan 23 leveldeyim.Vahşi Av'a karşı adam topluyorum şuan.Hikayenin yüzde kaçı bitmiştir?
  • ilk oyunu oynamayan varsa bence çok şey kaybetmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

ilk oyunu oynamayan varsa bence çok şey kaybetmiş.

Katılıyorum
  • Kubilay S. kullanıcısına yanıt
    O görevde ben de demiştim acaba sonuna mı geldim, ama daha var. Yanlış hatırlamıyorsam son görev 35 level falan istiyordu
  • Arkadaşlar, bu oyunun renkleri neden çok yoğun. Ayarlar kısmında özel ayarı da yok bunun, oyun içerisinde gündüz olduğu vakit renkler gözlerimi mahvediyor.

Buradaki pek çok fotoğraftaki renkle benim oynadığım oyunun renklerinin alakası yok. Acaba özel ayar mı çekiliyor, dokuyu düşürüp bir şeyleri değiştirsem düzelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56E6BEA13 -- 22 Kasım 2016; 17:51:38 >
  • Arkadaşlar oyunda % kaçta olduğumu ne kadar süre geçirdiğimi nerden görebiliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaşlar oyunda % kaçta olduğumu ne kadar süre geçirdiğimi nerden görebiliyorum ?

Envanter'de C tuşuna basınca sağ altta ne kadar süre geçirdiğini görebilirsin. Yüzde için bir istatistik yok lineer bir oyun olmadığı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 22 Kasım 2016; 19:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar 81 saat oynadım şuan 23 leveldeyim.Vahşi Av'a karşı adam topluyorum şuan.Hikayenin yüzde kaçı bitmiştir?

Kaer Morhen savaşı için adam toplicaksınız ordaki olaylar bittikten sonra 2-3 görev daha var bitmesine
  • arkadaşlar,ölümcül komplo görevinde radovid'i öldürme ihtimalimiz var mı?eğer varsa bir şekilde biri adım adım anlatabilir mi özel'den.(burda spoiler olmasın)sisler adasına gidince görev iptal oluyor.
  • 16 ücretsiz dlc acaba kaç gb bilen varmı.
  • Onceden yan gorevleri yapip sonradan ana gorevleri yapsaydim diyorum suan. Bastan baslarim yakinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mostt

arkadaşlar,ölümcül komplo görevinde radovid'i öldürme ihtimalimiz var mı?eğer varsa bir şekilde biri adım adım anlatabilir mi özel'den.(burda spoiler olmasın)sisler adasına gidince görev iptal oluyor.

görev zaten onu öldürmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar 81 saat oynadım şuan 23 leveldeyim.Vahşi Av'a karşı adam topluyorum şuan.Hikayenin yüzde kaçı bitmiştir?

az kalmış :)

Ben çok kötü bitirdim yazık ettim herşeye; şuan dlcleri de aldım baştan başlayacağım.
  • Goty sürümündeki iki ek paket türkçe altyazılı mı
  • Arkadaşlar the witcher 3 ün bütün görevlerini yaptım şuan 52 levelim ve NG+ ya başlamak istiyorum. Ancak yeni oyun açtığımda NG+ olsun mu diye sormuyor. Save dosyalarimdan oyunu bitirdigim anı da acamiyorum çünkü yan görevleri saveledigim için o save gözükmüyor. Ne yapabilirim? 0 dan mi baslayacagim illa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni oyun dediğinde NG+ diye sormuyorsa eğer oyunun menüsünde indirilebilir içerik kısmında NG+ DLC'si kapalı olabilir. NG+ dlc olarak gelmişti oyuna ilk geldiğinde oradan aktif etmen gerekiyor olabilir.
  • oyunu yenı aldm da 1 ve 2 yı oynamadım 3oynarken 1 ve 2 nın eksıklıgını hisseder mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roadmaster170

oyunu yenı aldm da 1 ve 2 yı oynamadım 3oynarken 1 ve 2 nın eksıklıgını hisseder mıyım?

En azindan 2 oyundan birini oynasaydin. Karakteri tanima acisindan. Hikaye eksikligini hiss edersin. Orasinida ilk iki oyunun hikaye kisminin yazili oldugu makaleler okuyarak cozersin
  • 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.