Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (840. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game of the Year Edition DrOyun.com'da 63₺, ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tw3 ana hikayeyi bitirdim şimdi şu ek paketleri almak istiyorum ama bunlarda sanırım Türkçe alt yazı yok bütün oyunu Türkçe alt yazı bitirdim hikaye müthişti. Sormak istediğim şu hearts Of stone ve blood and wine ek paketlerini alırsam Türkçe alt yazı olacak mı ? Birde bu paketleri oynayanlar varsa yenilikler neler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 23 Ekim 2016; 0:05:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    merhaba, tüm ek paketleri içeren türkçe yamamıza buradan ulaşabilirsiniz :http://w3tr.pidacs.com/
  • Hikaye bitti, kalan parayı genel evde yedim. Soru işaretlerini yaptım bitirdim, kazandığım parayı da kumar ve genel evde yedim. Kalmadı para çantamda bir tek fistek var tek kullanımlık, yardım edin novigradda dilencilerin eline düşecem. Yumrukla keçi öldürüp postunu satıp genel eve gidiyorum...

• arkadaşlar benim skill build'im sizce nasıl?
    dekoksiyonlarla çok iyi idare ediyorum danışayım dedim.

http://www.rpg-gaming.com/tw3.html?v=1&a=05155565a5b5&c=0533438595d5&d=21&l=00010120530640a50b62372882d920a29b32&m=021228

Kullandığım dekoksiyonlar
    Ekimmara,Ekidna,Arakhas
    Troll dekoksiyonunu bulamadım onu da kullanmak istiyorum.Ayrıca 2 tane de pot içebiliyorum fazladan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 23 Ekim 2016; 1:45:08 >
  • Oyuna yeni başladım çıldırıyorum ulan böyle güzel bir oyun görmedim. Grafikler diyaloglar karakterler her şey mükemmel.
  • Arkadaşlar GOTY sürümünde itemleri nerede tam fiyatına satabilirim, ne kadar araştırdıysam da eskiler var hep dip fiyat veriyor eski yerler
  • Witcher 3 dlc lerini aldım ama full oyunuda tekrar indirmeden indirip oynıyamıyormuyum yükle diyince dlc yi değil full oyunu indiriyor
  • axXxo kullanıcısına yanıt
    BaW'da Grandmaster armor yapan adam yuksek kalite zirhlara iyi fiyat veriyor. Onun disinda ben su ana kadar en yuksek oranla satan olarak Baspapaz Meydani'ndaki (Hierarch Square, Novigrad'da) zirhciyi bulabildim. Tam fiyatina satan yer de yok sanirim.
  • whitelotus59 kullanıcısına yanıt
    Hocam gelmiş geçmiş en güzel oyun bence üstüne tanımam gelmez bir daha böylesi the witcher 4 çıkarmı çok zor senaryo ilerlemez artık

• Keşke Witcher 3 + 2 DLC paketini hiç oynamamış, bitirmemiş olsaydım hatta şu seriden hiç haberim olmasaydı. Bu efsane yapımdan sonra diğer oyunlar o kadar yavan kalıyor ki

CD Projekt RED bir açıklama yapsa, Witcher 4 için çalışıyoruz ve Geralt'ın hikayesi devam edecek fakat bu oyunu sadece bağışlarla yapmayı planlıyoruz vs vs..

Abi yemin ediyorum 3 gün de milyon dolarlık bağış toplanır ve abartısız söylüyorum oyun tarihinin gelmiş geçmiş en efsane bağış olayı yaşanır
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Daha levelim 15 BaW neresi bilmiyorum ancak gelince öğrenirim, rehberleri okurken bir yerde eşyaları tam fiyatına satma diye denk geldim, youtube'da da baktım orada da var ancak sanırsam son gelen patchlerle olmuyor
  • beyler ana görevlerde ne yapmam gerektiği yazıyor ama şuraya git diye yönlendirmiyor yan görevleri mi yapmam gerek?

• axXxo kullanıcısına yanıt
    BaW, Blood and Wine DLCsi hocam Toussaint'ta geçen hikaye. Ama oraya gelmene baya var cidden. İlk patchlerde yüksek fiyat veren bi kaç tüccar varmış da onları kaldırmışlar sonra. Mesela Novigrad meydanda deniz kabuğu satan bi eleman varmış, onun sayesinde 5 dakika içinde binlerce kron kazanılabiliyormuş

Dediğim gibi kendi fiyatına satan yok ama yakın satan bi kaç yer var. Onları bulana kadar elindekileri çok bekletme bence para sıkıntısı oluyor o zaman çünkü. Zaten kime satarsan satın 1500-2000 krona sattığın şeyleri 17000-18000 krona sana geri veriyorlar. Oyle saçma bi oran var alım satım arasında. Sadece satarken demirciye silah, zırhçıya zırh satmaya dikkat et. O şekilde daha iyi fiyat alırsın

• witchersızlığa dayanamadım gittim The Witcher Adventure Game aldım, bakalım ilginç bir şeye benziyor.
    kitapları da almayı düşünüyorum ama amazondan baktım dolardı kargoydu.. fiyat baya artıyor, tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam fiyat yapılandırma sistemi gerçekten saçma, geçen yanlışlıkla üstünde rün takılı silahı sattım çerez parasına geri almaya kalktığımda neredeyse 10 katı fiyat istedi , bende öyle bir sorayım dedim eğer varsa yüksek para veren elimde bekletip satayım diye ancak yorumlardan sonra sattım gitti hepsini, Novigard'dakine gittim bende denedim ancak o hepsinden az fiyat verdi, kapatmışlar hemen bug'ı
  • Üzerimde zaten bir tüccardan daha fazla simya ve işleme malzemesi var. Yani limanda oturup pazarcı gibi dükkan açsam zengindim ulan. Kıçı bitli tüccarlar bile elindeki üç beş otu kaç paradan satıyor.
    Hayır benim anlamadığım bu kadar malzemeyi nerede taşıyor bu adam, koskoca 2 tane resim çerçevesi var cebimde.

• hocam ben de almıştım o oyunu fakat oynamak nasip olmamıştı, beni steamden ekleyin birlikte oynama imkanı varsa oynarız belki :) steam nickim t_ice

bir de witchersızlık ağır bastıysa sizi şöyle beklerim;

https://forum.donanimhaber.com/m_118516847/p_1/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Keşke Witcher 3 + 2 DLC paketini hiç oynamamış, bitirmemiş olsaydım hatta şu seriden hiç haberim olmasaydı. Bu efsane yapımdan sonra diğer oyunlar o kadar yavan kalıyor ki

CD Projekt RED bir açıklama yapsa, Witcher 4 için çalışıyoruz ve Geralt'ın hikayesi devam edecek fakat bu oyunu sadece bağışlarla yapmayı planlıyoruz vs vs..

Abi yemin ediyorum 3 gün de milyon dolarlık bağış toplanır ve abartısız söylüyorum oyun tarihinin gelmiş geçmiş en efsane bağış olayı yaşanır

Bağışla yapılacak oyun değil W3 maliyeti 90 m$ civarında.İlerde daha iyisi çıkartmaları beklenirse 120m$ üstü bütçe gerekir.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Bencede hocam oynadığım en iyi oyun diyebilirim ve gerçekten çok fazla oyun oynadım. Yeni witcher gelmeyecek dediler tadında bırakmak istediler bence yerdinde bir karar. Zaten yapacak çok şey var bu oyun yeter zaten Cyberpunk 2077 gelecek o oyunda muhteşem olur :)
  • 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.