Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunu silmemin nedenleri :

+ İlk başta kişisel bir neden,offline olunca Rpg oyun oynayamıyorum.

+ Savaş mekanikleri iyi değil bence.

+ Senaryosu çok sarmıyor.2 kişiyi bulmaya çalıştık sürekli.O arada olan olaylar da pek eğlendirmedi beni.

+ Bir de oyunu fazla karışık buldum.Bu oyun için güzel bir özellik fakat ben oyunları vakit geçirmek için oynadığımdan dolayı fazla kafa yormak beni sıktı sanırım.Çok detay var,çok eşya var takip edeyim derken sıkıdlım.

Ama grafikler çok iyi,dünyası çok iyi.Atınızla dolaşırken etrafın büyüsüne kapılıyorsunuz bu güzel bir duygu.Rpg beni sarmıyor sanırım fps ye devam etsem iyi olacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü'ler için kısayol tuşlarına alışırsan daralmadan seri şekilde işlerini haledersin.
    (B,O,L,İ,K...)

Adrenalin ileri seviyelerde ve skill tree'de ki aktifleşmelerle etkisini belirgin bir şekilde gösteriyor ama zaten çoğu gelişi güzel oynadığı için kullanmamışdır bile.

Yanlış hatırlamıyorsam SHİFT+SolFareTuşu ikisini basık bırakınca( 1-3 sn.) veya CTRL+SolF. ile dolu adrenalinle karşıdakini ortadan yarması var fecî...

35sn. Strong Attack

Video boyunca Fast Attack

• https://youtu.be/xI4uegl27Ns

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sonunda bitirdim oyunu. Yer yer sıksa da sizi içine çekmeyi başarıyor. Kötü sonla bitirdim ama bence oyunun gerçek sonu buydu. Sonraki oyuna açık kapı bırakıyor. 2020'den sonra yeni Witcher oyunu gelse şaşırmam.
  • Oyun cidden başlarda sıkmıştı beni. Herhalde bi 5-6 kere şans verdim çünkü önceki oyunlarının da hatrı var. Ben anladım ki insanları dinlemeyeceksin. Ona mükemmel gelen oyun sana kötü gelebilir. Bir oyun vardır 100 kişiden 95'i beğeniyordur ama sen beğenmiyorsundur, oynamak zorunda da değilsin. Dediğim gibi önceki oyunlar için defalarca şans verdim ve bazı şeyleri kavradıktan sonra oyun benim için zevkli olmaya başladı.

Hala başlardayım diye düşünüyorum, sindire sindire oynuyorum deli gibi de keyif alıyorum. Eğer ki işiniz gücünüz varsa ve günde 2 saatten az zaman ayırıyorsanız başlamayın. Zira bu oyun için günde 2 saatten fazla oynamak lazım.
  • Gotyi en uygun nerden alabilirim bir de steam en yakın indirim ne zaman olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şeyi bende skyrimde yaşamıştım millet oyunu çok övüyordu ama ben bir türlü sevememiştim lakin kavradikca sevmeye başladım witcherdan sonra insan boşluğa düşüyor rpg arayışına giriyorsun fallout mass effect denedim ama kıyamet sonrası olsun uzay temalı olsun beni sarmadi rpg dediğin orta çağ temalı olmalı 3 kere witcherı bitirdim elder scrolls devam ediyorum bakalım bu bittiğinde ne yapacağız şu cyberpunkta bir an evvel çıksaydı çok iyi olurdu

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    Oyun sık sık indirim görüyor yakın zamanda 30 liraya düşer en fazla 1 ay

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Valla ben RPG'ye Elder Scrolls ile ve herkes gibi Skyrim'le başladım. Morrowind, Oblivion derken kendimi gelecekte kıyamet sonrasında buldum. Fallout 1-2-3-4 New Vegas oynadım Witcher 1-2 bitirdim şimdi 3 ile idare ediyorum. Cyberpunk eğer ki bu sene çıkarsa, çıkana kadar Witcher 3 götürür beni zaten.
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam bu akşam Çin Yılı indirimi var. Muhtemelen indirim alır.
  • Nerden bu rpg ye bulaştım bilmiyorum ki single player tarafında diğer türler artık o kadar sade geliyor ki rpg de bu kadar detay gördükten sonra :)
    Cyberpunkın bana kalırsa hemen hemen hepsini bitti son düzenlemeleri yapıyorlar witcher 3 ten bile daha büyük geniş çaplı bir oyun olacak demosunda bunu gösterdiler

• ps4 te bekleme süreleri uzun diye oynamıyordum. şimdi steam de 22.5 tl olunca aldım hemen.

witcher ilk oyunu çok sevmiştim.

2.oyunu oynayamadım eskiydi diye bilgisayar. şimdi yeni bilgisayar aldım acaba önce 2yi sonra 3'ü mü oynasam yoksa direkt 3 e mi başlasam kararsızım.
  • Oyunu sanırım 6 ncı kez bitireceğim çoğu oyun sever oyunu oynamıştır ama oynamayan arkadaşlara bir tavsiye vereyim;
    Blood and Wine dlc sinde ulaşım sağladığımız griffin school gear den uzak durun oyunu çok basit yapıyor.
    Güya ölüm marşında oynuyorum kılıcı sallamıyorum bile üst üste 2 skill atıyorsun patates ediyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

ps4 te bekleme süreleri uzun diye oynamıyordum. şimdi steam de 22.5 tl olunca aldım hemen.

witcher ilk oyunu çok sevmiştim.

2.oyunu oynayamadım eskiydi diye bilgisayar. şimdi yeni bilgisayar aldım acaba önce 2yi sonra 3'ü mü oynasam yoksa direkt 3 e mi başlasam kararsızım.
    Kesinlikle oynayın hocam 2. oyunu, 3. oyundan aldığınız zevk artar.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    3ün oynama süresi (ayrıca tekrar oynanabilirliği) çok uzun ve açık dünya vb.
    Bence 2.den başlamanız daha iyi olur. 2nin de atmosferi, arayüzü, karakterleri ve lineer hikaye anlatımı bir başka güzel.
  • sağolun arkadaşlar 2.oyundan başlayacam.

dövüş mekaniği eleştirilmiş 2.oyunda fakat ilk oyun kadar kötü olamaz diye düşünüyorum :)

ben böyle konuşuyorum ama bakalım oynamaya zamanımız olacak mı hepsini :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Steam'de indirime girince,bu kadar övgüyü de görünce şans vermek istedim fakat sistemimin en kötü düşük ayarlarda açacağı oyunu düşük ayarlarda dahi açamıyorum,en düşük ayarlarda 30-40 fps arası alıyorum,fps'den dolayı akıcı olmayacağını biliyorum fakat oyunda görüntü ve ses'te devamlı olarak takılmalar oluyor.Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan varsa,yardımını bekliyorum.Sistemim aşağıdaki gibidir.

Nvidia GTX 950M
    İntel Core i7-4720 HQ 2.60 GHZ
    8GB RAM
    Samsung 860 EVO 250 GB SSD
    Windows 10 Home
  • Oyunu daha önce bitirip new game+ ile tekrar bitirdim tüm dlc ler dahil şimdi tekrar baştan başlamak istiyorum new game+ seçiyorum daha sonra oyunun bitmiş save ini seçmeme rağmen bu kayıtta oyun tamamlanmamış hatası veriyor. Çözümü bilen var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 7 Şubat 2019; 23:11:6 >
  • Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Bitmiş save iniz oyunun muhtemelen 1.31 sürümüne aittir diye tahmin ediyorum ve oyun 6 Kasım'da güncellendi, 1.32 patch i geldi.
    Kayıtlı oyun yükleme kısmında sağ tarafta oyunun kaydedildiği yerin resmi, tarihi, ng plus olup olmadığı & oyun sürümü yazar 1.30 1.31 vs şeklinde.

Ta oyuna ilk başladığımda hatırlıyorum ki bir uyarı çıkıyordu ve ilk cümlede bahsettiğim tarzda, mevcut oyun sürümüyle kayıtlı oyunu oynadığınız zamanki sürüm farklı ise o kaydı yükleyemezsiniz diyordu. Sanırım o kayıtlı oyun yerine sıfırdan başlamanız gerekecek.

Son olarak aklıma şu geldi. Bitmiş save iniz ile oyuna girmeyi deneyin. Sorunsuz girebilirseniz bir manual save daha alın ve çıkın. NG + modunu bu save ile başlatın. Bundan başka yapacağınız birşey yok kanımca.
  • 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.