Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1038. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu oyun özelinde ps4 ile pc arasında çok ama çok fark var witcher 3 hikayesi dışında grafik kalitesi ile de ön planda olan bir oyun ps4'de malesef donanımın yetersizliği sebebiyle belli bir seviyede kaliteye çıkabiliyor ama pc'de grafikleri sonuna kadar kökleyip üstüne reshade, lighting ve texture modlarıyla oyun bambaşka bir seviyeye çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Ne yazık ki konsol ile alakali bir durum pc de grafikler gözünüze kötü dahi gelse modlar ile oyun bambaşka bir boyuta dönüşebiliyor
    Çok teşekkür ederim. (Aerosol34 sizede)Oyun o kadar güzel ki dert edemiyorum grafiği .Ek paketlerini almadım oyunun alırsam hikaye moduna da baştan mı başlamam gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cratos35 kullanıcısına yanıt
    Hayır gerekmiyor. Mevcut ilerlemenizle ek paketleri de oynamaya devam edebilirsiniz.
    Aslında witcherda grafikler çok göze batmaz hocam o oyunu oyun yapan senaryosu müzikleri ve açık dünyasıdır yeri gelir o müzikler size huzur verir ve o huzur herseye bedeldir

Buna oyun diyemeyiz filmde diyemeyiz bambaşka birsey yani kelimelerle tarif edilemiyor

Üç kere bitirdim ve halen özlüyorum

Ana senaryoyu bitirdikten sonra dkcleri istediginiz zaman alıp oynayabilirsiniz sıkıntı olmaz iki tane bambaşka hikaye karşınızda olacak dlcden çok bildiğiniz iki farklı oyun gibidir o kalitededir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim böyle bir muazzam bir oyun yok yavaş yavaş ilerliyorum.

Rica ederim tadını çıkara çıkara en ince ayrıntısına kadar oynayın çünkü bittiğinde boşluğa düşüyorsunuz

Bittiğinde bu boşluğu skyrim ile doldurmayı denedim bitirdim ama pek zevk vermedi

• Eğer RPG seviyorsanız Witcher 3'ü hiç oynamayın. Bir daha oynayacak ve zevk verecek oyun bulamazsınız.
    Dönüp dolaşıp yine Witcher oynarsınız... benim 3'mü oldu 4'mü bilmiyorum bitirişim.
  • https://youtu.be/PRBeGAD4YX8

inanılmaz

• Bu modları ben daha yeni gördüm ya.. Bak iyi olmadı şimdi bu.. Baştan mı oynayasım geldi. Kaçıncı bu artık sayamıyorum.
  • ben bu skilegge'ye yeni geçtim Triss ile hafif cilveli laflar dışında bir şey olmadı, hikayede kadınlardan biri seçiyormuşuz ben onu seçmek istiyorum geride mi kaldı o?

hazır konuya girmişken foto atayım.

ben racon kesmem kafa keserim.

• Eğer sihirbazları Novigrad'dan kaçırma operasyonu (görevi) daha yapılmamışsa, ki orada karar veriliyor, daha vardır.
    Yanlış hatırlamıyorsam triss bana uğra diyor novigradda ilk görğşme sonrası ve evine uğraman lâzım. Orada görev veriliyor, o görev sonrası kaçırma görevi aktif oluyor.
    Yok Triss gemiye binip gittiyse ozaman Triss opsiyonunu kaybetmiş oluyorsun.

Ben zaten ilk Skellige ve Novigrad'da Ciri'yi arama AnaGörevlere düşünce Skellige'ye geçerim. Yani hemen Novigrad'da gemiye atlarım. Novigrad'da sonra geçerim.
  • Oyunu bitirmeme az kaldı, 120 saat oynamışım şu an çıplak dağ’dan sonraki bölümdeyim. Diğer oyunculara sormak istediğim iki şey var:

1- Karar vermeden önce internete bakmadan durabiliyor musunuz gerçekten? O kadar oynadım kötü sona düşmeyeyim diye her sarı seçeneğe özenle basıyorum resmen, hemen hemen her şeye bakıyorum bunun sonucunda ne olacakmış diye. Böyle yapanlar çoğunlukta mı diye merak ettim açıkçası.

2- Kedi okulu seti stat olarak çok iyi ve benim oyun tarzıma çok uygun ama hiç haz etmiyorum zırhın görünüşünü, o yüzden kurt okuluna döndüm 29 levelda. En zorun bir altında oynuyorum aradaki stat farkı görünüş farkına kıyasla çok gereksiz geldi bana, sonuçta oyun oynuyoruz göz zevki de önemli diye değiştirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Eğer RPG seviyorsanız Witcher 3'ü hiç oynamayın. Bir daha oynayacak ve zevk verecek oyun bulamazsınız.
    Dönüp dolaşıp yine Witcher oynarsınız... benim 3'mü oldu 4'mü bilmiyorum bitirişim.
    Katılıyorum :) 4 defa bitirdim. Witcher 3'den sonra hiçbir RPG oyunu sarmadı ve hep yarıda bıraktım.
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Bir iki upgrade den sonra Ayı Seti ama Heart of Stone'dan itibaren Ophiri :-D

• towerful of mice questini izledim biraz da gece gece icim karardi oynadigim zamanlar geldi aklima ozluyorum be bastan oynayamam ama asla. baska oyun oynadigim da yok cok sevdigim bir oyundu be. agustosta bitti mesaj atmistim bu konuya yine
  • Dünya üzerinde bir ben beğenmedim bir oyunu sanırım. Gameplay kötüyse bir oyuna tahammüle demiyor. Dövüş sistemi çok sıkıcı ve basit. Grafikler güzel, atmosfer fena değil. Bu oyuna RPG diyenler RPG nedir bilmiyorlar. Skyrim ve GTA yaşayan canlı bir dünyası yok. Karaktere ısınamadım. Karakter özelliştirmek kendi, hikayeni kafada yaşayamıyorsunki RPG olsun. Cutscene olaylara müdahil olma diyalaglar iyi. Düşman karakterler ne oyunumuz karekterine ısınamadım. Dark Souls yada AC son 2 oyunu gibi fizik dövüş sistemi yok. geri zıpla vur simulutörü gibi. Açık dünya etkileşim az zıplama tırmanma vs yok. Hikayede Ciri bulmak başka bir şey yok. Oturup dizi izlemekten hiç bir farkı yok. Tuşa basma hmallığı var.
  • Kılıcı nasıl yaptırıyoruz oyunun başındayım. Birde salak salak adamlarla boş muhabbet ediyoruz birini bulmak için onu nasıl geçeriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFF95B10 -- 14 Ocak 2019; 12:15:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 veya 2'ye bas,o muhabbetleri boşluk tuşu ile hızlıca ileriye alıyorsun, tam geçemiyorsun ve galiba oyun sonuna kadar bu boş muhabbetler gidecek.

kız nereye kaçtı biliyorum ama şu kişiyi bul derler gider buluruz adam x'e doğru gitti oradan şu kişiyi bul konuş der, dediği kişiyi buluruz o da başkasını bulmamızı ister, ilk 2 şehirde hep böyle, sonra işte olaylar biraz faklılaşıyor.
  • 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.