Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (980. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun grafikleri o kadar guzelki mod kuruyorum tekrar kaldırıyorum hocam 1080 p mediumda orjinal grafikler göze batmıyor bir ara hdrework kurdum o calismayi durdurdu hatası verdi kaldirdim yeni sürümü çıkmış 4.8 galiba indirdim kuramadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu konuya bir göz atar mısınız...https://www.bilgipiramidi.com/forum/_oyun/the-witcher-4-cikacak-mi-geralt-dan-kacamak-cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aknctn -- 9 Kasım 2017; 14:52:49 >
  • http://oyungezer.com.tr/haber/51387-cyberpunk-2077-de-multiplayer-olacak-mi-the-witcher-4-gelecek-mi

The Witcher 4 Kesinlikle Olmayacak!

Adam Kicinski, The Witcher serisinin devamı üzerine sorulan soruyu kısa ve net bir şekilde yanıtlıyor. The Witcher'ın hikayesinin harika bir şekilde sona erdiğini söyleyen Kicinski, "The Witcher 4 gelmeyecek. 15 yıl boyunca Witcher serisi üzerinde çalıştık ve onlarca milyon dolarlık yatırım yaptık. Bu hikaye artık tamamen sona erdi. Witcher evreninin oyun hakları bizde. Bu evrende geçen başka oyunlar yapabiliriz, ama şu an tamamen Cyberpunk 2077'ye odaklanmış durumdayız." diyor.

Adamlar daha cyberpunk'da bile ilerleme kaydetmemişler ki anlatım diline giriş yapmadık diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

http://oyungezer.com.tr/haber/51387-cyberpunk-2077-de-multiplayer-olacak-mi-the-witcher-4-gelecek-mi

The Witcher 4 Kesinlikle Olmayacak!

Adam Kicinski, The Witcher serisinin devamı üzerine sorulan soruyu kısa ve net bir şekilde yanıtlıyor. The Witcher'ın hikayesinin harika bir şekilde sona erdiğini söyleyen Kicinski, "The Witcher 4 gelmeyecek. 15 yıl boyunca Witcher serisi üzerinde çalıştık ve onlarca milyon dolarlık yatırım yaptık. Bu hikaye artık tamamen sona erdi. Witcher evreninin oyun hakları bizde. Bu evrende geçen başka oyunlar yapabiliriz, ama şu an tamamen Cyberpunk 2077'ye odaklanmış durumdayız." diyor.

Adamlar daha cyberpunk'da bile ilerleme kaydetmemişler ki anlatım diline giriş yapmadık diyor

Witcher evreninde geçen başka bir yapım olmayacak dememiş,The Witcher 4 yani devam oyunu olmayacak demiş.O hikaye devam etmeyecek yani,yoksa evrende geçen farklı karakterleri anlatan ya da atıyorum Vesemir'in ya da Geralt'ın gençliğini oynadığımız bir oyun gelebilir ileride

• Seri efsane witcher Geralt'ın hikayesinin üçlemesinden oluşuyordu. Ta 2013teki tanıtımda (debut gameplay trailer) efsanenin son parçası ibaresi var.
    Yapımcılar demişti ki witcher serisini üçleme olarak tasarladık. Üçlemenin 4. parçası olmaz. Bu demek değil ki bir daha kesin yeni witcher oyunu gelmeyecek. Witcher'ın hakları CDPR in elinde sonuç olarak, ileride bu evrende geçen bir oyun yapabiliriz ama Geralt'ın hikayesi bitti dediler. Witcher 4 olmaz ama başka bir isimle, çok yüksek ihtimalle başka bir karakterle oynadığımız yeni witcher oyunu gelebilir, gelecektir de bence. Kovir, Rivia ve Mavi Dağlar'ı görmek isterim. Vesemir ya da Geralt'ın gençliğinden başlayıp witcherlığa adım atmayı, yetişip usta olduktan sonra Kurt Okulu'nda yeni witcherlar yetiştirmek isterim. Tabi bunlar tamamen benim hayal ürünlerim.

Geralt'ın Ciri ile bazı diyaloglarında hem Cyberpunk'a hem de serinin belki de devamının gelmesi adına göndermeleri var. Yanlış hatırlamıyorsam Ciri hani şu zamanda yolculuk muhabbetinden yola çıkarak "Savaşan insanlar gördüm ama kılıç kullanmıyorlardı, daha gelişmiş silahlar vardı.." gibisinden birşeyler söylemişti.
    Öte yandan, ben hâlâ oyunda gerek ana senaryonun ana görevlerinde gerekse seçimlere göre gerçekleşen sonlarda birşeylerin yarım kaldığına, ucu açık bırakıldığına inanıyorum. Ciri ile ilgili iyi ve kötü sonu görenler ne demek istediğimi anlayacaktır. Hâlâ Avalach iyi mi kötü mü emin değilim. Kocakarılardan biri ve Eredin'in tam olarak akıbeti ne oldu bilmiyorum.

Yeni witcher oyunu geldiğinde tek beklentim, bu sefer e3 gameplay demolarıyla final sürüm arasında ciddi farklar olmaması, en azından e3 2014te gösterilen karakter animasyonları ve ışıklandırmanın geri getirilmesidir.

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Aynen zaten söylüyor evrenin oyun hakları bizde başka bir oyunlarda gelebilir ama Geralt'ın hikayesi tamamlandı diye belki de böylesi daha iyidir tadında olmuş oldu.Zaten cyberpunk daha yolun başındayken ben az bir on yıl witcher oyunu gelmez diye bekliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 10 Kasım 2017; 3:9:7 >
  • Sırf çirkin diye griffen armor giymiyordum şu modu kullanana kadar.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/457/?

Alternatif yrden ve igni çok güçlü oluyor griffen le.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    Güçlü oluyor, evet. Sign build videoları var, izlediğim kadarıyla çok zevksiz. Kılıç kullanmak yine gerekiyor ama yardımcı olarak birkaç sign'a yatırım yapılabilir.

Sign ağırlıklı oyun tarzını beğenmedim.
  • Keşke birinci oyunu yeni oyun motoruyla yeniden yapsalar.
  • Aeschyli kullanıcısına yanıt
    Birinci oyunun hikayesini ikinciden daha iyi bulmuştum.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Ben karışık oynamıştım. Kırmızıda 2 sıra açtım, mavide sadece quen ve aard açtım, yeşilde de 2 sıra açmıştım tam hatırlamıyorum ne olduğunu ama kesinlikle bomba değil. Yeşilde açtığım 2 sıra kesin açılmalı bence mavide aynı şekilde. Sarıdan sadece ağırlığı artırmaya vermiş olmalıyım, o da bütün soru işaretlerini temizlerken kolaylık sağlamıştı onun için.

Kırmızıdan son özelliklere vermedim, aynı şekilde maviye de vermedim ama B&W daha oynamadığım içindi. Onu da oynadığım zaman yeni mutasyon kısmında sağ taraf ağırlıklı gitmiştim (isimlerini hatırlamıyorum), onlar ile dediğim gibi son özellikleri kalmıştı. Tek bir şeye ağırlıklı gitmek bence çok gereksiz, yeşile ağırlık verilirse baya ölümsüz olunacağını düşünüyorum. İksir kullanmayı çok sevmiştim ben, oyunun hatta özü bu diyebilirim çok zevk alıyorum tavsiye ederim herkese kırmızı ve mavi ağırlıklı gitmesin kimse. :)

• Güzel grafik mod listesi yada genel mod listesi paylaşacak olan var mı?Geçmiş şayfalarda görmüştüm ama çok gerilerde kalmış bulmak epey uğraştıracak.Bende sadece kan modu ve HD Reworked kurulu

Bu arada haritalardaki soru işareti sistemi Ubisoftun Farcrylarındaki veya diğer oyunlarındaki gibi ama orda hiç gidip merak etmiyordum ne var diye,ama burda gidip araştırmak istiyorum acaba güzel loot çıkar mı diye,(gerçi keşif olayı yine bir Skyrim değil)bir de rast gele her yere basmamışlar soru işaretlerini,Ubisoft oyunlarında amaçsızca ve abartı şekilde döşemişlerdi sandıkları,soru işaretlerini felan.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Ben NG+'da kullanmak üzere her yerden hızlı yolculuk yapabilme modu, kan modu ve daha seri hareket edebilme modu yükledim.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar toplamda 5 öneri listesi yaptım hocam. Hem tümünü içeren ana mesajımı hem de en son yaptığım 5. listeyi paylaşayım. Siz beğendiklerinizi yükler denersiniz.

Hepsinin bulunduğu mesaj;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/127859880

En son paylaştığım 5. mod öneri listem;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129145193

Özellikle 5. listedekilerin çoğunu tavsiye ederim. Hd reworked kurmanız iyi olmuş. Işıklandırma olarak da Super Turbo Lighting Mod 3.2 yi mutlaka deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 11 Kasım 2017; 19:0:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Şu ana kadar toplamda 5 öneri listesi yaptım hocam. Hem tümünü içeren ana mesajımı hem de en son yaptığım 5. listeyi paylaşayım. Siz beğendiklerinizi yükler denersiniz.

Hepsinin bulunduğu mesaj;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/127859880

En son paylaştığım 5. mod öneri listem;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129145193

Özellikle 5. listedekilerin çoğunu tavsiye ederim. Hd reworked kurmanız iyi olmuş. Işıklandırma olarak da Super Turbo Lighting Mod 3.2 yi mutlaka deneyin.

Çok teşekürler,aslen bende bu mesajları arıyordum.

• Arkadaşlar sizden oyun tavsiyesi alabilir miyim? Witcher gibi beni ağlatan, hayata bakışımı değiştiren bir oyunu oynayıp benimle aynı duyguları yaşamış insanların oyun zevkine güvendiğim için buraya yazıyorum. Tabi Witcher dan daha iyisini önermenizi isteyecek kadar hadsizlik yapmayacağım ki öyle bir oyun olduğunu sanmıyorum.. Sadece harcadığım vakte değecek bir şeyler olsa kâfi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelas

Arkadaşlar sizden oyun tavsiyesi alabilir miyim? Witcher gibi beni ağlatan, hayata bakışımı değiştiren bir oyunu oynayıp benimle aynı duyguları yaşamış insanların oyun zevkine güvendiğim için buraya yazıyorum. Tabi Witcher dan daha iyisini önermenizi isteyecek kadar hadsizlik yapmayacağım ki öyle bir oyun olduğunu sanmıyorum.. Sadece harcadığım vakte değecek bir şeyler olsa kâfi..

Witcher 3 kadar olmasada hayata bakışını değiştirmesede oyun mekanikleri benzerliği ile bu yakınlarda çıkan Ac: Origins var. Müzikleri, atmosferi, hikayesi ile witcher gibi bir oyun bulamazsin
  • The Witcher'a başlamak istiyorum. Steam'de baya indirime girdiğini hatırlıyorum oyunun. The Witcher 1-2-3 ve DLC'leri paket halinde 30 TL'ye falan satılıyordu sanki? Ben mi yanlış hatırlıyorum arkadaşlar? Oyunu almak istiyorum ama Steam'de paketini ve ne kadar indirime girdiğini bir türlü bulamadım? Nasıl paketle satıldı ve ne kadar indirime girdi bilen var mı?
  • Aeschyli kullanıcısına yanıt

https://rd.nexusmods.com/witcher3/mods/2767/

• Bu erxv mod ve yazılım konusunda muazzam bilgiye sahip. CDPR söz verdiği gibi redkit i paylaşmamasına rağmen, bu kadar kısıtlı modlama araçları olmasına rağmen inanılmaz kalite işler çıkarıyor. Kendi yazdığı programlar da var sahne encoder gibi storyline gibi.

Diğer bir video de eleman modu kurup gameplay çekmiş , güzel duruyor.

Witcher 1 remastered isteyen arkadaş baya sevinecek bunları görünce. Valla başka şey dileseymiş olacakmış. Kendisinden rica ediyorum, şöyle bir dilekte de bulunsun: CDPR tıpkı ilk 2 oyuna yaptığı gibi witcher 3e de bir remaster yapsın enhanced edition ya da her ne isimle olursa artık.
    E3 2014 gameplay demolarında gösterilen karakter animasyonları, işaretler ve ışıklandırmayı istediğim kadar hayatta hiçbir şeyi istemedim video oyunlarında.

Ufak bir hatırlatma yapayım, yapımcı erxv, bu modu temiz oyun üzerine kurmamızı öneriyor. Bir diğer önemli husus da sıfırdan yeni oyuna başlamamız gerekiyor.
    Modlu oyunda da sorunsuz çalıştıranlar olmuş ama sorun ve bug olma olasılığı daha yüksek.

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.