Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (604. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bende kişisel olarak söylüyorum ki o espiri oyundaki en sağlam espiriydi. Witcher gibi ağır abi bi oyunda katıla katıla gülmüştüm. Değitirmeseydiniz iyiydi bana göre ama yapacak bi şey yok sağlık olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o göreve hiç denk gelmedim tüh görsem gülmekten bayılırdım herhalde. Ama yama resmi olmaya doğru gidiyor bu tür şeyleri daha çok göreceğiz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 7 Nisan 2016; 13:04:13 >
  • Blood and Wine DLC'sinden daha bir detay paylaşmadılar mı? 2 resim gördük, çıkış için mayıs haziran muhabbetini duyduk, ser verip sır vermediler. Oyunun çıkışı nerdeyse 1 yıla dayandı. Planlarını değiştirip paketi yeniden mi tasarlıyorlar acaba? Normalde oyunun çıkışıyla birlikte her şey hazır olur, ama uzun vadede çıkarırlar böyle içerikleri, 1 yıl sonra yeni oyun çıkar. hani bunlara alıştığımızdan söylüyorum...
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Blood and Wine hakkında şöyle bir haber görmüştüm belki sizinde ilginizi çekerhttp://www.turunculevye.com/haberler/goster/the-witcher-3-blood-and-wine-dlc-sinden-yeni-detaylar-sizdirildi-11847 bunun dışında göze batacak bir haber görmedim. Aslında ilk çeyrekte çıkacaktı BaW ama olmadı :) Yapımcılar bu pakette oldukça iddialı ana oyundan bile daha iyi olacak diyorlar. Geraltı son kez burada göreceğiz oynanış süreside 20 saatmiş bakalım nasıl olacak :)
  • emmre129 kullanıcısına yanıt

Hocam artık final görevine geldim yapabileceğim doğru düzgün yan görev felan da yok ne zaman gelecek bu görev. En son Philippia'nın saklandığı yerden bulduğum taşları Yennefer'e verdim daha da birşey yok

• Dostum biraz daha sabret o görev main questlerde karşına çıkacak yan görevde değil. Sadce ilerlemeye devam et.

Hocam sorun da orda işte ilerleyecek birşey kalmadı Sisler Adası görevi için dostları topladım artık sadece Sisler adasına gitme ana görevi kaldı yan görevler zaten basit basit şeyler
  • O kadar çok okuyorum ki hayatımda hiç bu kadar okumadım.
    100 saati geçti neredeyse oynamam fakat daha ciriyi bile bulamadım o kadar çok okudum ki. :D

Bazı yerlerde hatalar elbette var ama şuana kadar bir yerde sadece çevrilmemiş kısım gördüm onun dışında her yazı çevrilmiş.
    Bitirmesi herhalde 300 saati buluyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Hocam sorun da orda işte ilerleyecek birşey kalmadı Sisler Adası görevi için dostları topladım artık sadece Sisler adasına gitme ana görevi kaldı yan görevler zaten basit basit şeyler

Philippanın sığınağına girdiniz onun taşını aldınız ve çıktınız. Ondan sonra philippayı triss ile birlikte bulacaksınız orda djkstra bırakmayı reddedecek sizde ikna edeceksiniz ondan sonra eğer yanlış hatırlamıyorsam bize bir uğra falan diyecek ve onların sığınağına gidip plan yapacaksınız. Philippayıda ana görevde bulacaksınız zaten onsuz ilerlemiyor senaryo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 7 Nisan 2016; 16:28:14 >

Sorun orda işte Triss yok. Triss'in sahireleri kaçırma görevini yaptık bölüm sonunda Triss de gemi ile gidiyordu kal felan diyince tamam kalıyorum diyip birden geri geldi fakat bir daha hiç bir yerde göremedim Triss'i Hatta taşı da Kaer Morhen'deki Yennefer'e verdim. Radovid'e de Philippia muhtemelen yanarak öldü dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 7 Nisan 2016; 16:53:39 >

• Sıkıntı yok her şey olması gerektiği gibi görünüyor. Kaer morhen savaşından sonra kralı öldürmek için philippa ve diğer sahireleri kurtarıyorsunuz siz philippayı buldunuzmu ? djkstra ile konuştunuzmu ?

Hee Kaer Morhen savaşından sonra mı olacak o iş. Ben Kaer Morhen savaşına girmedim daha her tarafta Philippa'yı arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Hee Kaer Morhen savaşından sonra mı olacak o iş. Ben Kaer Morhen savaşına girmedim daha her tarafta Philippa'yı arıyordum

Aynen hocam o savaştan sonra bu işin böyle gitmeyeceğini sıra bize geldiğini kralı tuzağa çekmemiz gerektiğini falan filan söylüyorlar ordada sahirelerin desteği olmadan yapmak cok zor diyorlar başlıyorsunuz locadaki 2-3 kişiyi kurtarmaya başlıyorsunuz onların arasında philippa var onu bulunca başlaması lazım görevin. daha fazla detaya girmeyeyim :)
    Bu arada bahsettiğim kral radovid değil vahşi av kralı yanlış anlaşılmasın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 7 Nisan 2016; 17:17:13 >

Tamamdır hocam teşekkür ederim her tarafta deli gibi philippia arıyordum

• Arkadaşlar novigrad de ki Yan görevleri yaparken mümkünse triss in ana görevini sonlara bırakın benden söylemesi. Bazı novigrad Yan görevlerde triss in yardımı gerekiyor mesela ama triss yok

• Beyler bi türlü bulamadım. Ata heybe de aldım ama atın inventory'sini bulamadım, nereden eşya koyabilirim atın heybesine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler bi türlü bulamadım. Ata heybe de aldım ama atın inventory'sini bulamadım, nereden eşya koyabilirim atın heybesine?

Heybeyi ata taktıysanız başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok dikkat ederseniz taşıma kapasiteniz 70 veya 130 gibi bir değere çıkmıştır. oyuna başlangıçta bu değer 60 dı.
    Hazır buradayken bende bir soru sormak istiyorum. Oyuna başlarken witcher 2 deki seçimleri tekrar yapma adı altında 3 seçenek sunuluyor bize ben ilk oynayışımda savemi aktarıp girmiştim ancak bu sefer tekrar sindire sindire hard modda bitirmek istiyorum fakat savemi aktarıp mı devam etsem yoksa seçimleri tekrar mı yapsam bilmiyorum. Ne kadar etki eder bu oynanışa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 7 Nisan 2016; 19:23:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler bi türlü bulamadım. Ata heybe de aldım ama atın inventory'sini bulamadım, nereden eşya koyabilirim atın heybesine?

Heybeyi ata taktıysanız başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok dikkat ederseniz taşıma kapasiteniz 70 veya 130 gibi bir değere çıkmıştır. oyuna başlangıçta bu değer 60 dı.

Haklısın hocam heybeyi çıkarttığımda kapasite 60'a düştü, ayrı ayrı şekilde yapmamışlar demekki böylesi daha kullanışlı olmuş çok teşekkürler hocam

• Az önce ağacın içindeki ruhu öldürdüm. Galiba yanlış bi karardı köylüleri kurtarmak için yaptım :D Şimdi Ciri hakkında bilgi veriyor hanımlar
  • iksiri nasıl yapıyoruz? kırlangıç iksiri yapacağım bileşenler tamam ama bende hiç olmamasına rağmen bu iksir sizde var gibi bir şey diyor
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.