Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (602. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

Yen veya Triss kimi seçerseniz seçin hikayenin sonu geldiğinde

kendinizi kaer morhen da bulursunuz. Sessizliğin insanın içene işlediği bomboş taş yığını bir kalede. Uğruna savaştığınız o kadar kişiden yanınızda kimse kalmamıştır. Bir tek sadık atımız roach hariç. Oda arada bir sapıtıyor ama ne yapalım :)

/>

hahahhaha
    İkisindende vazgeçmeyip ikisinede umut verirseniz göreceğiniz son yine aynı olur arkadaşlar Canım Rochum benim

• oyunu en sonunda bitirdim ama anlamadığım bi nokta var ?

CİRİ geçitten beyaz ayazı durdurmak için gitti.. GERALT TA krala ciri öldü dedi.. sonra geralt hanın birinde CİRİ YE bi kılıç getirdi orda bitti oyun... şimdi ne ara anlaştılar veya ne oldu da ciri ölmedi hiç bişey anlamadım ? var mı bilen birisi ?

• İmparatorla olan konuşmalarınızı hatırlayın ona asabice cevap verebiliyorduk. Hani onu bulur bulmaz getir diyordu imparator bizede cevap hakkı tanınıyordu ben orda getirmeyebilirim demiştim mesela. ordaki olayda şöyle geralt ciriyi imparatora götürmeyi reddediyor ciride hayatına imparatoriçe olarak değilde Witcher olarak devam ediyor imparatorada yalan söylüyor ciri öldü diye. Ciri kısa sürede ün yapıyor witcher olarak hikayede burda bitiyor geraltın kaderide seçimlerinize bağlı siz hangi sonu gördünüz bilmiyorum ama ben forever alone sonunu görmüştüm. Eğer ciri ile kar topu savaşı yapmayıp sureklı ona sakinleş deseydiniz ciri ormanın hanımlarından kaçan bir kişinin peşine düşüyor vesemirin madalyonu için. ve onla savaşırken öldürülüyor. Diğer bir sonda ciri size bir sabah gelip bir sebt günü var falan filan diyor eğer orda ilk önce imparatora gidelim falan derseniz bu seferde ciri imparatoriçe olarak hayatına devam ederdi. hikayenin son kısmı ciriyi bulduktan sonraki seçimlerinizle belirleniyor.

• radovid suikast görevini aldım bir adamın at arabasını ve trollerin yanından adamı aldım fakat görev burada bitti yeni bir görev felan da gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlerlemeye devam edin karşınıza çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

İmparatorla olan konuşmalarınızı hatırlayın ona asabice cevap verebiliyorduk. Hani onu bulur bulmaz getir diyordu imparator bizede cevap hakkı tanınıyordu ben orda getirmeyebilirim demiştim mesela. ordaki olayda şöyle geralt ciriyi imparatora götürmeyi reddediyor ciride hayatına imparatoriçe olarak değilde Witcher olarak devam ediyor imparatorada yalan söylüyor ciri öldü diye. Ciri kısa sürede ün yapıyor witcher olarak hikayede burda bitiyor geraltın kaderide seçimlerinize bağlı siz hangi sonu gördünüz bilmiyorum ama ben forever alone sonunu görmüştüm. Eğer ciri ile kar topu savaşı yapmayıp sureklı ona sakinleş deseydiniz ciri ormanın hanımlarından kaçan bir kişinin peşine düşüyor vesemirin madalyonu için. ve onla savaşırken öldürülüyor. Diğer bir sonda ciri size bir sabah gelip bir sebt günü var falan filan diyor eğer orda ilk önce imparatora gidelim falan derseniz bu seferde ciri imparatoriçe olarak hayatına devam ederdi. hikayenin son kısmı ciriyi bulduktan sonraki seçimlerinizle belirleniyor.

hımm... ben krala hep ters konuştum yani ciriyi onu götürmeyeceğimi hep söyledim... ayrıca ciri ile kartopu savaşı da yaptım onu mutlu etmek için... ciri bi sabah beni uyandıırmıştı evet wild hunt komutanlarından birini öldürdüm o görevde... bende ki sonda yenneferla geralt mutlu mesut yaşıyordu yanlarında ciri ile... ve ciri her yere nam salmaya başladı... sanırım iyi sonla bitti bendeki... YALNIZ Bİ KARTOPU SAVAŞI NELERE KADİRMİŞ :)

• o görev sonradan açılacak sorun yok
  • ŞU AN kendimi boşluğa düşmüş gibi hissediyorum.. başka oyunda oynayasım gelmiyo... Heart of Stone yamasını beklicez artık...

The Witcher 3: Blood and Wine ek paketinide türkçe yama çıkmadan ( çıkarsa tabi ) oynamayı düşünmüyorum... çünkü yapımcılar baya iddaalı bu ek pakette... ana senaryo kadar iyi olduğu ve daha iyi olduğunu söylüyorlardı bir yazılarında...

• Sadece kar topu değil orada oyunun sonuna -1 ve +1 ekleyecek bir çok cevap vardı siz çoğunlukla +1 bastığınız için öyle bitti. Geraltın sonuna gelincede büyük ihtimalle Now or never(bunu gibi bir şeydi) görevinde ona yallah dediniz ve böylelikle yen ile olacağınızı kısmende olsa kanıtlamış oldunuz İkisinede umut verseydiniz benim sonu görecektiniz aslında benım sonada kötü denemez bendede ciri witcher oldu tek farklılık ciriye bildiklerini öğrettikten ve bir süre onla kaldıktan sonra eski hayatına witcherlıga geri döndü ama bu sefer daima yanlız bir şekilde :D meyhanelerde içmeyide ihmal etmeyerek.

Aynı boşluğu bende yaşadım ve yaşamayada devam ediyorum cidden ne zaman kurtulacağım bu etkiden bilmiyorum sanırım bir kez daha bitireceğim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 6 Nisan 2016; 19:50:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Sadece kar topu değil orada oyunun sonuna -1 ve +1 ekleyecek bir çok cevap vardı siz çoğunlukla +1 bastığınız için öyle bitti. Geraltın sonuna gelincede büyük ihtimalle Now or never(bunu gibi bir şeydi) görevinde ona yallah dediniz ve böylelikle yen ile olacağınızı kısmende olsa kanıtlamış oldunuz İkisinede umut verseydiniz benim sonu görecektiniz aslında benım sonada kötü denemez bendede ciri witcher oldu tek farklılık ciriye bildiklerini öğrettikten ve bir süre onla kaldıktan sonra eski hayatına witcherlıga geri döndü ama bu sefer daima yanlız bir şekilde :D meyhanelerde içmeyide ihmal etmeyerek.

Aynı boşluğu bende yaşadım ve yaşamayada devam ediyorum cidden ne zaman kurtulacağım bu etkiden bilmiyorum sanırım bir kez daha bitireceğim oyunu

uçkurumu tuttum ben oyun boyunca hatta olur da yennefer aklımı okur diye oyun boyunca tek bi kadınla yattım oda tavernadaydı oda yanlışlıkla bastım seçeneğe geri dönemedim trisse yol verdim evet o görevde...ben yennefer ciri mutlu mesut yaşıyoruz derken ciri witcher oldu ve bildiklerimi öğrettim yani senle oyun sonumuz aynı tek far yennefer ın yanımda olması..

• beyler ben Yenede seni seviyorum dedim Trissede gitme flan seni seviyorum dedim kaer morhene ikisinide götürebiliyozmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

beyler ben Yenede seni seviyorum dedim Trissede gitme flan seni seviyorum dedim kaer morhene ikisinide götürebiliyozmu

Sen bekle hele kim neyi goturuyo gorceksin

• bide oyunu yan görevleriyle flan bitirince kaç level de bitiyor şuan ben 23 levelimde bütün yan görevleri witcher kontratları yapmaya çalısıyorum hep beraber götürüyorum kaç levelde biter oyun ?
  • quote:

bide oyunu yan görevleriyle flan bitirince kaç level de bitiyor şuan ben 23 levelimde bütün yan görevleri witcher kontratları yapmaya çalısıyorum hep beraber götürüyorum kaç levelde biter oyun ?

Valla tam net bir değerinin olduğunu sanmıyorum. Ben elimden geldiğince hepsini yapmaya çalıştım oyun sonunda 33 leveldim. Tabi bütün side quest ve kontratlar tam olarak bitirmemiştim.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    tamam
  • quote:

beyler ben Yenede seni seviyorum dedim Trissede gitme flan seni seviyorum dedim kaer morhene ikisinide götürebiliyozmu

kombo yapcaklar sana az bekle oyunun sonlarına doğru daha fazla açıklamıyım

• emmre129 kullanıcısına yanıt
    bazı kılıçlar gördümde 42 level flan yazıyordu en fazla gördüğüm level 42 oyunda şuanlık :D, olabildiğince uzatmaya çalışıyorum blood and vine çıksın hearth stonena başlarız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

zevkler ve renkler deyip geçerim :) şimdi buraya aşırıya kaçan duygularımı dökmeyeyim :)

sadece şunu diyorum; allahtan ciri gerçek değil. gerçek olsa büyük sıkıntı olurdu :(

Ciri yi seslendiren kadın Jo Wyatt 46 yaşında :) olgun seviyosan orası ayrı

benim hayellerim yıkıldı 20 lik bişey bekliyodum

hehe aradaki yaş farkı 27 olmasaymış bir şeyler düşünürdüm belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 6 Nisan 2016; 22:07:17 >

• quote:

quote:

quote:

zevkler ve renkler deyip geçerim :) şimdi buraya aşırıya kaçan duygularımı dökmeyeyim :)

sadece şunu diyorum; allahtan ciri gerçek değil. gerçek olsa büyük sıkıntı olurdu :(

benim yaşım 27 yaşım kadar fark var sizin aranızda unut sen o işi

Bir de bu kitaplarla ilan panolarını kim çevirdiyse ayrı teşekkür etmek istiyorum ilan panolarını okurken koptum gülmekten... kitaplarada ayrı saygım var o kadar uzun kitaplar bile çevrilmiş...

bütün yan görev kitap ve panoları okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 6 Nisan 2016; 22:09:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

benim yaşım 27 yaşım kadar fark var sizin aranızda unut sen o işi

Bir de bu kitaplarla ilan panolarını kim çevirdiyse ayrı teşekkür etmek istiyorum ilan panolarını okurken koptum gülmekten... kitaplarada ayrı saygım var o kadar uzun kitaplar bile çevrilmiş...

bütün yan görev kitap ve panoları okudum

bir düşüneyim.

yaptığım çevirilerin %80i altyazı. HoS zaten tamamen bana ait %100 ben çevirdim onu az kaldı çıkmasına da. çıktığında görürsün zaten hepsi benim çevirim :)

hmm... canavar sözlüğünün %80ini de ben çevirdim. görev yazısı ve karakter girdisi gelmedi hiç. birkaç tane kitap gelmişti; peynirlerle alakalı bir kitap, talait diye bi elf kızın hikayesi, denizde seyehat ederken yapman gerekenler, bir de vahşi av'ı anlatan bir kitap. bunlar bayağı uzundu çevircem diye çok uğraşmıştım. şu hazine avları için konum tarif eden mektupların da tamamına yakını bana denk gelmişti. bir de sonlara doğru şehir duvarlarına radovidle t**ak geçen yazılar yazan adamı arıyorlardı öyle bir şeyler vardı :))öyle matrak şeyler yazma fırsatım pek olmadı yani :) ama baya uzun kitaplar bana gelmişti :(

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.