Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1021. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam.

Bir soru daha, bitirmediyseniz spoiler' i açmayın hocam.

Ormanın hanımları görevine başlamıştım, hanımlar ağacı ele geçiren ruhu öldürmemi istedi. Ruh ile konuşunca oda hanımların kötü olduğundan ve yaptıklarından bahsetti, neyse inanmadım deyince öldürmek zorunda kaldım....
    Dönüşte gördüm ki yanılmışım hanımlar canavarmış, acaba burada ruhu kurtarıp hanımları mı kesecektik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Teşekkür ederim hocam.

Bir soru daha, bitirmediyseniz spoiler' i açmayın hocam.

Ormanın hanımları görevine başlamıştım, hanımlar ağacı ele geçiren ruhu öldürmemi istedi. Ruh ile konuşunca oda hanımların kötü olduğundan ve yaptıklarından bahsetti, neyse inanmadım deyince öldürmek zorunda kaldım....
    Dönüşte gördüm ki yanılmışım hanımlar canavarmış, acaba burada ruhu kurtarıp hanımları mı kesecektik?
    Hocam oyunu bitirdim,aklınıza ne takılırsa sorabilirsiniz

Oyunun en güzel yanlarından birisi neredeyse hiçbir seçimin mutlak doğru ya da mutlak yanlış olmaması.2 seçimin de iyi ve kötü sonuçları oluyor,onları söylemeyeyim oynadıkça görürsünüz.O Ağaç Ruhu hanımların annesi ve en az hanımlar kadar büyük bir kötülük.Hanımlar o yüzden onu hapsetmişler.Yani bu durumdaki seçim kaba tabirle iki ucu b.klu değnek gibi bir şey.Bu görev zaten Kanlı Baron göreviyle birleşiyor ilerledikçe.Ben de ruhu öldürmüştüm,dediğim gibi 2 seçenek de iyi-kötü yanlara sahip ama bizim ilerleyişimizin sonucu bana kalırsa daha tatmin edici

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • Söylediklerinize katılıyorum ancak 1.oyunun oynanışı biraz sıkıntılı olduğu için herkese hitap etmeyebiliyor. Özellikle görevleri alma ve takip sistemi biraz karışık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Söylediklerinize katılıyorum ancak 1.oyunun oynanışı biraz sıkıntılı olduğu için herkese hitap etmeyebiliyor. Özellikle görevleri alma ve takip sistemi biraz karışık.
    Katılıyorum hocam,ben sevmiş olsam bile objektif bakıldığında ilk oyun özellikle oynanış açısından ciddi sıkıntılar barındırıyordu.Ama işte hikayesi ve atmosferi çok iyiydi ve bana oynanışı da kötü gelmediği için çok sevmiştim,özellikle senaryosu ve işlenişi 3.oyundan bile iyiydi nerdeyse.Sevilmese bile hikayesi ve devam oyunlarıyla olan ciddi bağlantılarından dolayı en kötü ihtimalle kolaya alınıp ya modlarla kolaylaştılıp oynanmalı bir şekilde.Devam oyunlarını geçtim Blood and Wine DLC’si bile ilk oyuna göndermeler ordusundan oluşuyordu resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 10.seviyeyim ne yapmam gerek etraftaki soru işaretlerine gidiyorum haydut filan kesiyorum ancak bomba yapamıyorum bomba üretmem için ne gerekiyor ve nerden temin edebilirim mesela bazen yaratıkların çıktığı delikleri buluyorum bomba lazım diyo yapamıyorum
  • quote:

Mağaralara (Karanlıkta dolaşmak görevi) girdim girmez olaydım, görevi yapacağım diye canım çıktı.

Bu işaretlerin anlamı nedir?

Hocam şimdi fark ettim işaretleri karıştırmışım,o işaretler tam tersine zırhın ve kılıcın gücünün kısa bir süreliğine arttığını gösteriyor.Etrafta bulunan bileme taşlarıyla etkileşime girdiğinizde oluyor

• Bir önceki mesajda bahsettiğim o dayanıklılık durumu beyaz yuvarlak içine aldığım kısımda,dalgınlığıma gelmiş

• KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Bende benzer bir sorun yaşamıştım, YouTube’da bir arkadaş yerini gösteriyor, oxenfurt yakınlarında bir evden alınabilir.

https://youtu.be/dkXBo1RbNj4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkür ederin hocam.
    Bu arasa aldığımız yetenek puanlarını nasıl dağıtmalıyız? Level 9
    Şimdiye kadar aldıklarımı bilmeden resimlerdeki gibi dağıttım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Temmuz 2018; 6:57:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Teşekkür ederin hocam.

Bende 10 levelim hafif saldırıyı 4 seviye yaptım mutejenleride saldırı gücü koydum ekstra 500 can vereni filan açtım

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam şimdi fark ettim işaretleri karıştırmışım,o işaretler tam tersine zırhın ve kılıcın gücünün kısa bir süreliğine arttığını gösteriyor.Etrafta bulunan bileme taşlarıyla etkileşime girdiğinizde oluyor

Alıntıları Göster
    Acaba verilen buffun ne olduğunu görebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Hocam 1 yıl kadar ben de witcher 3ü pcde ds4 ile oynadım. En ufak bir sorun yaşamadım.
    Attan inme sorunu çok garibime gitti açıkçası. Normal şartlarda öyle bir sorun olma ihtimali yok. Ya oyunda ya da ds4te bir sorun olabilir araştırın isterseniz. Başka gamepad deneyin mesela.
    Ds4ü nasıl bağladınız? Witcher 3 özelinde hiçbir extra yazılım driver falan gerekmiyor. DS4ü usbden bağlayıp tam uyumlu kullanabiliyorsunuz. Oyunun bin\x64\ dizinindeki xinput dll yi yedekleyip silin öyle deneyin isterseniz.
    Ds4windows programı kullandığım için olmuyormuş ya :D direkt usb ile bağladım hiç program açmadım mis gibi attan indi ama elim alışmış hala klavyeden iniyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Alıntıları Göster
    Aldığın bufflar oyun ekranında sadece simge olarak gözükse de taba basılı tutup işaret veya cep itemi değiştirdiğin menüde kısa bir açıklamayla ne olduğu görünür.
  • quote:

Teşekkür ederin hocam.

Hocam oynanış tarzınıza göre uygun olan geliştirmeleri alın derim.İşaretleri sık kullanıyorsanız işaret ağırlıklı gidin,az kullanıp daha çok kılıç ağırlıklı gidiyorsanız yakın dövüş ağırlıklı.İşaret gidecekseniz (ki öyle gitmişsiniz) Quen,Aard ve Igni yi olabildiğince geliştirin,çok işe yarıyorlar.Axii’yi de diyalogları etkileyecek kadar geliştirmek faydalı oluyor.Bi de ne kadar yetenek geliştirseniz de sağdaki panele koymadığınız sürece o yetenek pasif kalır.Onu da göz önüne alıp her özelliğe 1-2 puan vermek yerine belli yeteneklere odaklanıp onları olabildiğince geliştirmek daha mantıklı çünkü slot sayısı fazla değil.

Son resimde yaptığınız gibi mutajen rengiyle yetenek renkleri aynı olursa yeteneklerin etkisi artıyor.Son olarak 1000 crown karşılığında Keira Metz’den ya da Novigrad meydanından sıfırlama iksiri alıp istediğiniz zaman puanlarınızı sıfırlayıp istediğiniz gibi baştan dağıtabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Alıntıları Göster
    Hocam üstte arkadaş vermiş cevabı,başka bi sorunuz olursa cevaplarım

• evet ps4 ten sonra yeni gaming laptop ve tamamen değişik bir kontrolcü ile witcher 3 e merhaba dedik ps4 ds4 ten sonra hiç ama hiç yabancılık çekmedim xbox gamepedine. Hemen hemen aynı gibi arkadaki rt butonlarındada titreşim özelliği var beğendim pc ye gelecek olursak gtx 1060 6 gb 128 gb ssd 16 gb ram i7 8.jenerasyon MSİ GF62 özelliklerinden olsa gerek loading ve ışınlanma ekranında ps 4 deki gibi 10 15 sn arası beklemiyor en fazla 4 saniye sürüyor açılması :D

Teşekkür ederim hocam, normalde rpg beceremem ama şu efsane oyun oynamamazlık edemedim, o yüzden türe ait pek çok şeye yabancıyım.

Bu arada envanterde oldukça fazla sayıda çiçek, böcek vs bir çok iten var, bunları bir yerde kullanabiliyor muyuz?

Tamda Novigrad’ dayım, alabilirsem alayım, Novigrad çok büyük, saatlerce sürecek oyun var sanırım, mevcut düzene karşıda çok hırslandım ;) Novigrad ‘ da güneş doğacak :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Teşekkür ederim hocam, normalde rpg beceremem ama şu efsane oyun oynamamazlık edemedim, o yüzden türe ait pek çok şeye yabancıyım.

Bu arada envanterde oldukça fazla sayıda çiçek, böcek vs bir çok iten var, bunları bir yerde kullanabiliyor muyuz?

Tamda Novigrad’ dayım, alabilirsem alayım, Novigrad çok büyük, saatlerce sürecek oyun var sanırım, mevcut düzene karşıda çok hırslandım ;) Novigrad ‘ da güneş doğacak :)
    O itemler iksir yapabilmek için hocam.İksirler de can yenileme,işaret yenileme,karanlıkta görebilme gibi farklı farklı özelliklere sahip.İksirleri yapabilmek için de farklı satıcılardan formülleri almanız gerekiyor.

Oyun çok uzun zaten,öyle 10-15 saatte bitecek bir yapım değil.Rahat rahat,yan görevleri de bol miktarda yapa yapa ilerleyin.Doğan güneşin hası da profil resminizde hocam :)

• 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.