Şimdi Ara

The Witcher 3. sezon ile Netflix'e geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Witcher 3. sezon ile Netflix'e geri dönüyor

Netflix, beğenilen fantastik dizisi The Witcher’ın 3. sezonu ile ilgili duyuruda bulundu. Witcher 3. sezon ne zaman gelecek? sorusu da yanıt bulmuş oldu.

Ayrıca Bkz.Netflix'in Engin Günaydın başrollü dizisi Andropoz'dan fragman geldi

The Witcher dizisinin yıldızları Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan, Netflix’in Cumartesi günü düzenlediği Tudum etkinliğindeydi ve yeni sezonun önümüzdeki yaz prömiyerinin planlandığını ve hayranlarla yeni sezonun setinden sahne arkası görüntülerin paylaşılacağını söylediler.

Netflix, aslında Nisan ayında Cavill, Chalotra ve Allan’ın setten bir fotoğraflarını paylaşarak Witcher 3. sezon çekimlerinin başladığının sinyalini vermişti. “Ailemiz tekrar bir araya geldi. Witcher 3. sezon resmi olarak yapım aşamasında” tweeti paylaşılmıştı.

Kısa süre sonra da dizinin hesabı, gelecek sezonda yaşanacak olayları paylaşmıştı. Ancak diğer birçok yapım gibi The Witcher da Temmuz 2022’de çekimlere ara vermek zorunda kaldı. Netflix, çekimlerin Covid nedeniyle durdurulduğunu ve güvenli ortam sağlandığında çalışmalara başlayacaklarını belirten bir açıklamada bulunmuştu.

Dizinin baş yapımcısı Steve Gaub, Witcher 3. sezonun çıkışını setten bir kafatası fotoğrafı paylaşarak kutladı.

Witcher 3. sezon ile geri dönmesi beklenen oyuncular

• Anna Shaffer (Triss)

• Joey Batey (Jaskier)

• Eamon Farren (Cahir)

• MyAnna Buring (Tissaia)

• Lars Mikkelson (Stregobor)

• Terence Maynard (Artorius)

• Tom Canton (Filavandrel) 

• Royce Pierreson (Istredd)

Witcher 3. sezon ne zaman çıkacak?

The Witcher 3. sezon, 2023 yazında Netflix’te yayınlanacak.

Kaynak:
    https://twitter.com/netflix/status/1573737530264109058

• Dandik ve alakasız bir kadroyla (Henry Cavill hariç) vasat bir sezonla başlayıp leş bir sezonla ara verdiler. Güzelim evreni bok ettikleri için izlememek en iyisi. Witcher dizisini izleyeceğinize kitaplarını okuyun ya da oyunlarını oynayın bin kat daha iyi. He Netflix'te Vezemir'i anlatan bir Witcher çizgifilmi var bakın o izlenebilir, güzel yani. Ama dizisi berbat. Evrenle hiç alakası olmayan insanlara da sıkıcı gelebilir. Yani hiçbir türlü şiddetle tavsiye etmiyorum diziyi.
  • az kalmış hakkatten açıkladıkları iyi olmuş. yaz yeni bitti işte, yazın yeniden gelmesine ne kaldı !

• Ya hem 8 bölüm hem 1,5 - 2 senede bir sezon bu nedir böyle?

• Henrye olan saygı hürmetden izliyorum

The Witcher 3. sezon ile Netflix'e geri dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 25 Eylül 2022; 15:28:28 >
  • Hiç gelmesin daha iyi. Hikaye tırt zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar uzun ara verip reytinglerini baltalıyorlar. İkinci sezon geldiğinde ilk sezonu hatırlamak için tekrar üstünden geçtim ama her sene aynı pilav yenmez yani.

• Dandik ve alakasız bir kadroyla (Henry Cavill hariç) vasat bir sezonla başlayıp leş bir sezonla ara verdiler. Güzelim evreni bok ettikleri için izlememek en iyisi. Witcher dizisini izleyeceğinize kitaplarını okuyun ya da oyunlarını oynayın bin kat daha iyi. He Netflix'te Vezemir'i anlatan bir Witcher çizgifilmi var bakın o izlenebilir, güzel yani. Ama dizisi berbat. Evrenle hiç alakası olmayan insanlara da sıkıcı gelebilir. Yani hiçbir türlü şiddetle tavsiye etmiyorum diziyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 26 Eylül 2022; 4:5:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyeyim .netfilix mokunu çıkarmış tarihin .bekleriz 2024 de 4. Sezonla hepsini bir çırpıda izleriz

• Spin-off'ta dizinin geçtiği zamandan öncesi anlatılacak. 4 bölümlük bir yapım.

• Keşke oyun yerine kitapta nasıl anlatıldığına bakılsaydı.

• Oyuna olan sevgimden izliyorum, akılda kalıcı veya sürükleyici değil, bir defa izler geçerim.

• İzleniyor mu bu dizi hala? İlk sezonu meraktan izledim, beğenmedim ama ortalama netflix işidir yoklukta gider dedim. 2. sezondan 2-3 bölüm izleyip baygınlık geçirip kapattım. 3. sezonu merak dahi etmiyorum. Hikaye kötü olduğu gibi bir sürükleyiciliği de yok, sonraki bölümü izlemek için bir şey sunmuyor dizi. Witcher fanboyu olmak lazım anca buna katlanmak için

• İzlediğimi bile unutmuşken 3. Sezon 2023 te. Bukadar uzun araliklarda 8/10 bölüm dizi olmaz.

• Bunlar gerçekten dizi izlenmesin diye uğraşıyor.

ilk sezon aralık 2019

ikinci sezon aralık 2021

üçüncü sezon 2023 yaz

nerede kaldı onu da hatırlamıyorum artık.

• Zhongli kullanıcısına yanıt
    Tekrar tekrar okudum oha dedim. Mis gibi dizi, problem sizde.

• Yennefer ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.