Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m@vibereli

quote:

arkadaşlar bnde oyunu orjinal almayı düşünüyorum ilk defa witcher serisinde bir oyunu oynayacam araldan getirtilen oyunlar türkçe olarakmı geliyor birde oyunu yüklerken türkçe seçeneğini seçebiliyormuyuz türkçe yapmak için dosya felan yüklemekle uğraşmak istemiyorum bi yardımcı olurmusunuz oyunu yüklerken neler yapıyoruz türkçe için ?

arkadaşlar cevabınızı bekliyorum

Evet, EE olan her oyun Türkçe seçeneğine sahip.
    Ayarlardan Türkçe'yi seçmen yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemreserpal

quote:

quote:

arkadaşlar bnde oyunu orjinal almayı düşünüyorum ilk defa witcher serisinde bir oyunu oynayacam araldan getirtilen oyunlar türkçe olarakmı geliyor birde oyunu yüklerken türkçe seçeneğini seçebiliyormuyuz türkçe yapmak için dosya felan yüklemekle uğraşmak istemiyorum bi yardımcı olurmusunuz oyunu yüklerken neler yapıyoruz türkçe için ?

arkadaşlar cevabınızı bekliyorum

Evet, EE olan her oyun Türkçe seçeneğine sahip.
    Ayarlardan Türkçe'yi seçmen yeterli.

tşk ederim
  • http://www.gog.com/en/gamecard/the_witcher_2

TW2 gog.com üzerinde bir haftalığına %40 indirimle 30 dolar.
  • Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum skill resetleme görevine gelince bir resetleme coşkusu verip denemeler yapayım dedim. Şuan ilk oynayışım insane zorluk seviyesi için paylaşılmış buildlerde taster ve metathesis skillerine özellikle verilmesi önerilmiş. Oyunum EE sürümü son sürüm ve korsan sürüm gel gelelim sorun şuki bu 2 skillde potlardan içtigimizde gelen toksin ile birlikte hasar ve zirh artışı sağlıyor fakat bende hiç bir etkisi olmuyor. Skilleri açıyorum daha sonra toksin bari %100 dolucak şekilde 3 pot içiyorum ancak bir değişiklik yok 2 skilde 2 lvl yaparak denedimki %40 hasar artışı veriyor. Buradan size sorucağım ise bu %40 lık hasar direk olarak karakter özelliklerinde baktigimizda artış gostermek yerine rakibe vurdugumuz dmg mi artriyor yoksa bu skillerde bir bug mu var veya benim oyunummu sorunlu bu sorular kafamı kemiriyor kararsız kaldım.

Örnek vermem gerekirse örneğin hasarım kılıçlarım kınlarında iken 20-24 birtane rook içiyorum skill ile %17 artış veriyor hesapladıgımda 23-27 olması gerekiyor ki ayn en o şekil oluyor 1-2 pot daha içiyorum toksik sınıra dayanıyor tam dolu bir toksik barı oluyor fakat hasarda değişiklik olmuyor ki 2 skill toplamda %40 hasar %10 zırh artışı veriyor . Ancak karakter bölümünde bakılınca herhangi bir etki yok.

Ben birazda araştırma yaptım bu konuda toksigin %100 u geçmesi gerekiyormus. Ancak kullandıgım EE sürümünde %100 ü geçerse pot içmeye izin vermiyor. Bu genelde bu şekilmi eğer öleyse o 2 skille vermicem.

CEvaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 6 Haziran 2012; 10:35:17 >
  • Beyler oyunu büyük umutlarla indirdim ama oyun pek beklediğim gibi çıkmadı. Oyun bana çok kısıtlı geldi. İstediğimizi istediğimiz şekilde yapamıyoruz. Yok dövüşler tuşlara basmalı. Zıplama yok. Bir yere tırmanmak için tuş çıkması, sonra senin o tuşa basman lazım. İstediğin her yerden inemiyor istediğin her yere gidemiyorsun.Görevlerde yol belli. Yıllar önce Gothic 1 oynamıştım o bana çok özgür gelmişti. Onuda yetersiz ingilizcem yüzünden görevlerini anlayamadığımdan bırakmıştım. Daha serbest Türkçeye çevrilmiş bir oyun var mı acaba yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Beyler oyunu büyük umutlarla indirdim ama oyun pek beklediğim gibi çıkmadı. Oyun bana çok kısıtlı geldi. İstediğimizi istediğimiz şekilde yapamıyoruz. Yok dövüşler tuşlara basmalı. Zıplama yok. Bir yere tırmanmak için tuş çıkması, sonra senin o tuşa basman lazım. İstediğin her yerden inemiyor istediğin her yere gidemiyorsun.Görevlerde yol belli. Yıllar önce Gothic 1 oynamıştım o bana çok özgür gelmişti. Onuda yetersiz ingilizcem yüzünden görevlerini anlayamadığımdan bırakmıştım. Daha serbest Türkçeye çevrilmiş bir oyun var mı acaba yahu.

Bu kadar geniş kapsamlı olarak yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valhallarian

quote:

Beyler oyunu büyük umutlarla indirdim ama oyun pek beklediğim gibi çıkmadı. Oyun bana çok kısıtlı geldi. İstediğimizi istediğimiz şekilde yapamıyoruz. Yok dövüşler tuşlara basmalı. Zıplama yok. Bir yere tırmanmak için tuş çıkması, sonra senin o tuşa basman lazım. İstediğin her yerden inemiyor istediğin her yere gidemiyorsun.Görevlerde yol belli. Yıllar önce Gothic 1 oynamıştım o bana çok özgür gelmişti. Onuda yetersiz ingilizcem yüzünden görevlerini anlayamadığımdan bırakmıştım. Daha serbest Türkçeye çevrilmiş bir oyun var mı acaba yahu.

Risen falan duydum onun bu oyuna kıyasla özgürlüğü nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum skill resetleme görevine gelince bir resetleme coşkusu verip denemeler yapayım dedim. Şuan ilk oynayışım insane zorluk seviyesi için paylaşılmış buildlerde taster ve metathesis skillerine özellikle verilmesi önerilmiş. Oyunum EE sürümü son sürüm ve korsan sürüm gel gelelim sorun şuki bu 2 skillde potlardan içtigimizde gelen toksin ile birlikte hasar ve zirh artışı sağlıyor fakat bende hiç bir etkisi olmuyor. Skilleri açıyorum daha sonra toksin bari %100 dolucak şekilde 3 pot içiyorum ancak bir değişiklik yok 2 skilde 2 lvl yaparak denedimki %40 hasar artışı veriyor. Buradan size sorucağım ise bu %40 lık hasar direk olarak karakter özelliklerinde baktigimizda artış gostermek yerine rakibe vurdugumuz dmg mi artriyor yoksa bu skillerde bir bug mu var veya benim oyunummu sorunlu bu sorular kafamı kemiriyor kararsız kaldım.

Örnek vermem gerekirse örneğin hasarım kılıçlarım kınlarında iken 20-24 birtane rook içiyorum skill ile %17 artış veriyor hesapladıgımda 23-27 olması gerekiyor ki ayn en o şekil oluyor 1-2 pot daha içiyorum toksik sınıra dayanıyor tam dolu bir toksik barı oluyor fakat hasarda değişiklik olmuyor ki 2 skill toplamda %40 hasar %10 zırh artışı veriyor . Ancak karakter bölümünde bakılınca herhangi bir etki yok.

Ben birazda araştırma yaptım bu konuda toksigin %100 u geçmesi gerekiyormus. Ancak kullandıgım EE sürümünde %100 ü geçerse pot içmeye izin vermiyor. Bu genelde bu şekilmi eğer öleyse o 2 skille vermicem.

CEvaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yok mu fikri olan arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

quote:

risen (risen 2 yi daha oynamadım) ve witcher 2 arasında ortak yönler var aslında.
    türkçe yama--seçime göre görev değişikliği--çözmen gereken puzzle lar--yan karakter sayısı fazla--
    paranın gereklliği--yan görevlerden skill açmak için alınan yardım--çeşitli kılıçlar --
    seslendirmenin profesyonel ekipler tarafından yapılması ve aklıma gelmeyenlar.

witcher 2 da daha görsel sinema tadında alışınca oldukça kolay bir oyun(şimdilik normalde oynadım)

risen da serbestlik olduğunca fazla bazen gizli yerleri bulursun bazen uçurumdan uçarsın.bazende kilitli kaldığın kaleden denize atlıyarak
    dış dünya ile buluşursun.

risenda her bir grupla anlaştıktan sonra onlara ihanet edip diğere grubu seçebilirsin.(kesin dönüşlerden önce).witcher 2 de
    karar bir kere verilir.

risende hırsızlık yaparken acayip dikkat etmen gerekir yoksa vatandaş sözünü birdaha dinlemez(büyü hariç).witcher 2 de tüm ülkenin malı senindir.
    kimse ses çıkarmaz.

witcher 2 yapmadığın görevlere birdaha dönemezsin risen da herzaman dönebilirsin.(şansını çok zorlama ama)

risenda harita geniş olduğu için ilerki görevlerde ışınlanma kullanman senin için daha iyi olur.witcher 2 herzaman koşarsın.

risen da güçlü düşmanları (insan ve hayvan) birbirine düşürüp sonucu bekleyebilirsin.witcher 2 de bu çok zor olur ama pek işine yaramaz.

witcher 2 de ölen insanlarda herzaman birşey çıkmaz.risen da çıkma olasılığı çok yüksektir.

risen da belli kişiler dışında herkesi öldürebilirsin.witcher 2 de etrafta 4 adam olsa hepsini öldürsen yine tutuklanırsın(şehir içinde)(ya para ya ölüm)

risen da bir dağ başından uçma büyüsü ile süzüle süzüle onca yolu kat edersin.witcher 2 hep koşar garibim.

witcher 2 oyunu zenginleştiren bir sürü öğe vardır ama bir zamandan sonra sıkar çünkü para kazanmak zamanla değerini kaybeder.

risen da bir kaç kamera açısı ile yetinmen gerekir.witcher 2 de bol bol kamera açısı vardır.
    witcher 2 her gördüğün eşyayı almak seni yorar ve zamanla satmak zorunda kalırısın veya sürekli yürürsün.risen da tüm eşyaları alabilirsin.

witcher 2 de emanetçi acayip paralar ister.risen da uygun kutuya koyabilirsin.

risen da etraftan yüzüktür kılıçtır büyüdür kalkandır bulabilirsin.witcher 2 de bunu hak etmen gerekir.
    (aslında öldürerek almak ne kadar hak sayılır bilmem)

.risen ın sonunda işte bu kadar bitti dersin.witcher 2 de ise v3 ne olacak dersin.

aklıma şimdilik bunlar geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

quote:

quote:

quote:

risen (risen 2 yi daha oynamadım) ve witcher 2 arasında ortak yönler var aslında.
    türkçe yama--seçime göre görev değişikliği--çözmen gereken puzzle lar--yan karakter sayısı fazla--
    paranın gereklliği--yan görevlerden skill açmak için alınan yardım--çeşitli kılıçlar --
    seslendirmenin profesyonel ekipler tarafından yapılması ve aklıma gelmeyenlar.

witcher 2 da daha görsel sinema tadında alışınca oldukça kolay bir oyun(şimdilik normalde oynadım)

risen da serbestlik olduğunca fazla bazen gizli yerleri bulursun bazen uçurumdan uçarsın.bazende kilitli kaldığın kaleden denize atlıyarak
    dış dünya ile buluşursun.

risenda her bir grupla anlaştıktan sonra onlara ihanet edip diğere grubu seçebilirsin.(kesin dönüşlerden önce).witcher 2 de
    karar bir kere verilir.

risende hırsızlık yaparken acayip dikkat etmen gerekir yoksa vatandaş sözünü birdaha dinlemez(büyü hariç).witcher 2 de tüm ülkenin malı senindir.
    kimse ses çıkarmaz.

witcher 2 yapmadığın görevlere birdaha dönemezsin risen da herzaman dönebilirsin.(şansını çok zorlama ama)

risenda harita geniş olduğu için ilerki görevlerde ışınlanma kullanman senin için daha iyi olur.witcher 2 herzaman koşarsın.

risen da güçlü düşmanları (insan ve hayvan) birbirine düşürüp sonucu bekleyebilirsin.witcher 2 de bu çok zor olur ama pek işine yaramaz.

witcher 2 de ölen insanlarda herzaman birşey çıkmaz.risen da çıkma olasılığı çok yüksektir.

risen da belli kişiler dışında herkesi öldürebilirsin.witcher 2 de etrafta 4 adam olsa hepsini öldürsen yine tutuklanırsın(şehir içinde)(ya para ya ölüm)

risen da bir dağ başından uçma büyüsü ile süzüle süzüle onca yolu kat edersin.witcher 2 hep koşar garibim.

witcher 2 oyunu zenginleştiren bir sürü öğe vardır ama bir zamandan sonra sıkar çünkü para kazanmak zamanla değerini kaybeder.

risen da bir kaç kamera açısı ile yetinmen gerekir.witcher 2 de bol bol kamera açısı vardır.
    witcher 2 her gördüğün eşyayı almak seni yorar ve zamanla satmak zorunda kalırısın veya sürekli yürürsün.risen da tüm eşyaları alabilirsin.

witcher 2 de emanetçi acayip paralar ister.risen da uygun kutuya koyabilirsin.

risen da etraftan yüzüktür kılıçtır büyüdür kalkandır bulabilirsin.witcher 2 de bunu hak etmen gerekir.
    (aslında öldürerek almak ne kadar hak sayılır bilmem)

.risen ın sonunda işte bu kadar bitti dersin.witcher 2 de ise v3 ne olacak dersin.

aklıma şimdilik bunlar geldi.

Oho çok güzel anlattın ve benim çok hoşuma gitti. Yalnız witcher'ın kolay olduğuna pek katılmadım. Ben zor'da oynuyorum ama canavarları falan öldürmek için 100 takla atıyorum. Bir kere vuruyorum mesela sonra yuvarlıyorum yarım saat. Diğer maddeler güzelmiş. Gothicde de canavarlarla koruyucuları birbirine düşürüp daha yeni başlamışken ölen koruyuculardan çok güzel itemler elde etmiştim. Sinematiklikten ziyade bu serbestlik, gerçekçilik beni etkiliyor. O zaman Risen'ı en yakın zamanda elde edip Türkçe oynuyorum. Çok teşekkür ederim ilginiz için:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Ceko -- 7 Haziran 2012; 19:02:43 >
  • sen sevindiysen bende sevindim.risen hakkında pratik bilgiler verebilirm.ama bu bilgileri risen çözümlerinden de bulabilirsin elbet.
    oyunu kolayda oynadığımı belirtmişitm(witcher 2) onca cümle okuyunca kafan karıştı sanırım.
    risen türkçe olarak yan görevlerle birlikte bitirirsen bu tarz oyunlara için hemen kaynar derim.
    bide oyun-ceviri ekibi risen2 ye türkçe yamaya bi başlasa süper olacak aslında :)
  • Yukarıda belirttiğim konu hakkında 1 tane fikri olan yokmu oynayanlar içinden hiç mi açan veya araştıran olmadı bu olayı
  • arkadaşlar oyunu şu an yüklüyorum pc de dx 11 yüklü olduğu için oyunun sunduğu dx 9 u yüklemedim.bir sorun olur mu hangisinden daha iyi performans alırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

arkadaşlar oyunu şu an yüklüyorum pc de dx 11 yüklü olduğu için oyunun sunduğu dx 9 u yüklemedim.bir sorun olur mu hangisinden daha iyi performans alırım?

yuklemene gerek yok 11 yukluyse zaten sorun çıkmıyor bendede aynı şekil eğer sisteminde ultra ayarlarda 40+ fps alırsan ubersamplingi açma herşey tıkırında olur

bide benim şu soruma bi Allah'ın kulu çıkıp cevap yazsa hiçmi düşünen olmadı yada insane oynmaya cesaret eden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 8 Haziran 2012; 19:17:24 >
  • Şu günlerde alacağımız herhangi bir Standart Edition oyun otomatikman Enhanced Edition'a güncellenir mi?
  • quote:

Şu günlerde alacağımız herhangi bir Standart Edition oyun otomatikman Enhanced Edition'a güncellenir mi?

Evet.
  • Enhanced edition'ın farkı nedir? Oyunu bir kez bitirdim ama tekrar oynamak istiyorum da
  • Bu oyunu oynamak nasip olmadı, kendimden utanır oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Immortal King

Enhanced edition'ın farkı nedir? Oyunu bir kez bitirdim ama tekrar oynamak istiyorum da

Yeni içerikler eklendi. Yeni görevler, kişiler, mekanlar. Hikayenin tam kapanmamış ama kapanmış olması gereken bir kısmı kapandı.
    Foltest'in piçleri mevzusu

Yeni cutscene tarzı videolar var her bölümden sonra artık, bölümü özetliyor.
    ve birkaç şey daha... Ama en güzel kısım bunlar değil, bizim için.
    Oyun artık Türkçe! (Bug diyebileceğimiz bir iki yer hariç) Oyunun tüm yazıları Türkçe. Diyaloglar, günlük, kitaplar... Hepsi.

(Ayrıca, oyunda 16 farklı son olduğunu düşünürsek, 1 kere oynamak yetmez, oynamak oynamak oynamak ve tekrar oynamak lazım)
  • efsunger yerine witcher aynı kalsaymış çok daha iyi olurdu? inşallah witcher 3 de türkçe düblaj görürüz.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.