Şimdi Ara

THE WİTCHER 1 YARDIMM LÜTFENN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
11.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Witcher serisine 1. oyundan başladım oyun gayet zevkli gidiyordu biryerde takıldım şu golemde sephirot mudur nedir topladım topladım son 2 tane kaldı kendisi işaretledi haritada goleme götürdü beni golemde hiçbirşey olmuyor sabit duruyor onu canlandırmak için lightning rod mu ne istiyormuş nereden bulucam onu demirciye gidiyorum yok kalkstein e gidiyorum birşey demiyor yardım lütfen o görevi yapmadan ilerleyemiyorum yardım lütfen . ÇILDIRCAM KAÇ GÜNDÜRR

• Cüce olan bir demirci vardı, o yapıyordu. Başka demirci yapıyor mu bilmiyorum ama. Bildiğin paratoner işte.
  • Cüce demirci yapıyor ama 8 sephirot'u topladıktan sonra görevin de ilerlemesi lazım. Çünkü bu paratonerin yapılması için görevlerde belli bir aşamaya gelmen lazım. Sephirot'ları da şuralardan toplayacaksın.

- Sephirot Maalkad Maal'kad Found on the cockatrice you have to kill at the beginning of Chapter II.
    2. bölümün başında cocatrice'ı öldürünce alıyorsun.

- Sephirot Choccmah Chocc'mah Received from Kalkstein, when the Monoliths quest is given.
    Monilith görevini alırken Kalkstein veriyor.

- Sephirot Ghevrath Ghe'vrath Received from the Altar of Melitele in exchange for a sacrifice.
    Hastanedeydi herhalde bu altar, heykele bir şeyler bırakınca alıyordun.

- Sephirot Oth 'Oth Received from the Altar of Melitele in exchange for a sacrifice.

- Sephirot Veenah Veen'ah Received from the Altar of Melitele in exchange for a sacrifice.

- Sephirot Tipperath Tipperath Declan Leuvaarden at the Dike sells this Sephirah for 500 Items Oren.
    Limanda Leuvaarden'den satın alacaksın.

- Sephirot Kezath Kezath Received from Vaska in the swamp for clearing the clay pits of drowners.
    Bataklıkta Vaska için boğucuları (drowners) öldürünce Vaska'dan alıyorsun.

- Sephirot Yesath Y'esath Found in the cave in the swamp, in the Vran's sarcophagus.
    Bataklıktaki mağaradan buluyorsun.

- Sephirot Nehtza Neh'tza Acquired in the swamp, from the remains of the golem that you have resurrected and defeated.
    Bataklıktaki golem'i öldürünce alacaksın

- Sephirot Kethaar Keth'aar Received from Detective Raymond Maarloeve at the tower, when the Vizima confidential quest is finished and you are ready to enter the tower.
    Vizima Confidential görevi bitince kuleye girdiğinde bulacaksın.

Anladığım kadarı ile sen Golem'dekini alamadın, onun için ana hikayede ilerlemen gerekiyor. Kapalı olan ve oyundaki ana karakterlerle konuşunca açılan, bazı görevleri tamamlayınca açılan görevler vardır. Bunları bitrdiğinde zaten lightnin rod'u yaptıracağın görev aktif olacak ve demirci cüce sana bu rod'u yapacak. Gerçi yoldaşlık zırhçısı da yapıyordu sanırım bunu, hatırladığım kadarı ile üç farklı şekilde lightning rod'u yaptırma seçeneği olacak. Rod'u aldıktan sonra zaten Golem'e gideceksin, Golemden önce Druid'lerle de görüşmen gerekebilir, Druid'lerin başı var sanırım orada, onunla görüşmen gerekebilir...

• deli edicek bu oyun beni görevi alıyorum tamamlıyorum ödülü almak için şuraya git diyor gidiyorum adam orada yok takıldım her görevde aynı şey bunaldım yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: brky26

deli edicek bu oyun beni görevi alıyorum tamamlıyorum ödülü almak için şuraya git diyor gidiyorum adam orada yok takıldım her görevde aynı şey bunaldım yeter

Degisik saatlerde git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birşey fark etmiyor her saatte gittim
  • oyun cok buglu. emin oldugun halde sikinti yasiyorsan oyunu kaydet ve kapatip ac. zaten sik sik da kayit edin oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.