Şimdi Ara

The Wheel of Time (2021 - ) | Amazon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
5
Favori
10.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Micheal McElhatton dizide Tam Al'Thor karakterini canlandıracak. Oyuncu daha önce de Game of Thrones dizisinde Roose Bolton karakterini canlandırmıştı.
    The Wheel of Time (2021 - ) | Amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 6 Kasım 2019; 21:21:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 4 Aralık 2019; 21:0:14 >
  • Dünyanın Gözü ve Büyük Av kitaplarını okumuştum. LOTR gibi, fantastik edebiyatın önemli eserlerinden biri. Seriyi bitirmek için para ve zaman lazım, yanlış bilmiyorsam 14 tane kitap var ve hepsi tuğla gibi.

Bütçe durumu nedir bilmiyorum ama bu hikayeyi ve dünyayı hakkıyla uyarlamak için fazla para lazım. Amazon bir yandan LOTR'u da yapıyor. Umarım güzel bir şey çıkar ortaya.
  • Hocam,LOTR 'tan daha az bütçeyle halledilebilir fantastik öğeler barındırır ama yüzüklerin efendisi gibi Ork,Elf,Cüce görmeyiz sürekli genellikle insanlar arasındaki çatışmalar büyüyle ya da kılıçla oluyor.Uzun zaman geçti ilk 10 kitabı okumuştum bazı detayları hatırlamıyorum fakat mekanlar ve karekter gelişimleri önemli bir seri serinin en önemli özelliklerinden biri karekter gelişimi.
  • Lütfen Witcher deki gibi sjw olmasın evet kitapta siyahi karakterler var ama lütfen abartmayın

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Sürekli hareket halindeler ya hocam, tıpkı LOTR'daki gibi bir yolculuk söz konusuydu. Tabii sonradan değişti mi bilemem. Umarım hakkı verilir de güzel bir dizi izleriz.
  • Evet ,surekli hareket halindeler hatta kavimler göçü gibi oluyor bir süre sonra ...Lakin bazı ırkların ve mekanların aktarimı zor olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 24 Aralık 2019; 3:16:28 >

• Dizinin çekimleri durdurulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Dizinin çekimleri durdurulmuş.
    korona ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    evet
  • İlk sezon 2020 sonunda gelebilir diye düşünüyordum ama artık 2021 yılında geleceği kesin gibi. Nete düşen haberlerde mayıs ayına kadar çekimlerin devam edeceği belirtiliyordu. Eylül ayında başlamışlardı çekimlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Mart 2020; 13:36:7 >
  • Ara verilen çekimlere 7 Eylül'de tekrar başlanılmış.
  • heyecanla beklediğim dizilerden Amazonun en önemli kozlarından biri olucak kitaplarıda hazır dizi ile beraber bitirmeyi bekliyorum.

• Yeni kısa görüntü geldi sonunda.

• İlk sezon 8 bölümden oluşacak. İlk 6 bölümün isimleri

1. Leavataking
    2. Shadow's Waiting
    3. A Place of Safety
    4. The Dragon Reborn
    5. Blood Calls Blood
    6. The Flame of Tar Valon

Pandemi nedeniyle bunun da çekimleri aksamış. Normalde bu senenin ilk ayları gibi yayınlanmış olması bekleniyormuş ancak pandemi bunu da geciktirmiş malesef. 6 bölüm tamam, son 2 bölüm çekiliyor mu yoksa bitti mi bilmiyorum. Bu sene içinde gelecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 1 Nisan 2021; 22:47:57 >
  • Dizinin çekimleri tamamlandığı söyleniyor.Ortada fragman falan yok ısrarla beklediğim dizilerden.Bu dizi başladığında Amazon Prime birkaç gömlek basamak atlıcak.

• Bu yıl geliyor. Muhtemelen Ekim - Kasım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.