Şimdi Ara

The Walking Dead izlenir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün breaking bad i bitirdim tartışmasız efsane bir yapıttı şimdi Twd başlamayı düşünüyorum konusu ilgimi çekti

soracağım şu bu dizi beklentileri karşılıyor mu?

• Güzel ve kaliteli bir dizidir.2 ve 3 sezonlar biraz sıkıcı gelebilir.
  • İzlenmez
  • İzlenir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlenmez diyenler neden izlenmez dediklerini açıklarsa daha iyi olur. Salgın sonrası çaresizliği çok güzel yansıtıyorlar bence. Sırf dizi zombi dizisi diye her bölüm zombi kafası patlatmadıkları için beğenilmiyor. Dizinin kategorisinin dram olduğunu unutmamak lazım. Kısacası izle arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

İzlenmez diyenler neden izlenmez dediklerini açıklarsa daha iyi olur. Salgın sonrası çaresizliği çok güzel yansıtıyorlar bence. Sırf dizi zombi dizisi diye her bölüm zombi kafası patlatmadıkları için beğenilmiyor. Dizinin kategorisinin dram olduğunu unutmamak lazım. Kısacası izle arkadaşım.

Şu diziye kötü diyenler zaten zombi aşıkları, açıp bakmamışlar türünün DRAM olduğuna.
    Güzel yorum, umarım çok kişi görürde bölüm günü berbat bölüm diyenleri görmeyiz.
  • bende izlemeye karar verdm ama alt yazı sıkar adamı
  • 1 sezon izle sonrası çok kötü zaten. hele 2 ci 3 sezon :(
  • İlk sezonu bitir zaten devam edersin
  • Çok güzel bir dizi 1.sezondan sonra sıkar diyenleri boşver asıl sonrası sürükleyici kesinlikle izlenir yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaş Dünyaca ünlü dizi izlenir mi diye tartışılır mı ya? Ben hiç izlemedim ama şahsen böyle milyonların takip ettiği dizi izlenir mi diye hiç düşünmedim.
  • İzlenir.
  • Açıkçası 1. ve 2. sezondan daha çok zevk aldım. Tabi sana göre değişebilir. Film zombi salgınını konu alıyor ve öyle devam ediyor sanırım 6. sezon Ekim gibi çıkacak. Şimdiden başla derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crag Drag

Açıkçası 1. ve 2. sezondan daha çok zevk aldım. Tabi sana göre değişebilir. Film zombi salgınını konu alıyor ve öyle devam ediyor sanırım 6. sezon Ekim gibi çıkacak. Şimdiden başla derim

1.sezonu bitirdim ve izlediğime hiç pişman değilim zombilere karşı ilgim de vardı önceden zaten şimdi 2.sezona başlıyorum devamı güzel olacağa benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.victor

quote:

Açıkçası 1. ve 2. sezondan daha çok zevk aldım. Tabi sana göre değişebilir. Film zombi salgınını konu alıyor ve öyle devam ediyor sanırım 6. sezon Ekim gibi çıkacak. Şimdiden başla derim

1.sezonu bitirdim ve izlediğime hiç pişman değilim zombilere karşı ilgim de vardı önceden zaten şimdi 2.sezona başlıyorum devamı güzel olacağa benziyor

2. ve 3. sezon biraz sıkabilir sonraları daha da güzel oluyor son sezonun son bölümü çok güzeldi seni meraklandırmış gibi olacağım ama filmin en iyi bölümüydü.
    Sabırsızlıkla bekliyorum sonraki sezonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

bende izlemeye karar verdm ama alt yazı sıkar adamı

1.sezonu bitirdim 1.sezonun bölümlerinde türkçe dublaj var ama sonrasında sadece altyazı var sanırım ben bulamadım
  • quote:

quote:

quote:

2. ve 3. sezon biraz sıkabilir sonraları daha da güzel oluyor son sezonun son bölümü çok güzeldi seni meraklandırmış gibi olacağım ama filmin en iyi bölümüydü.

merle diye psikopat bi adam vardı o bi yerden fırlayacak heralde

• quote:

quote:

quote:

quote:

merle diye psikopat bi adam vardı o bi yerden fırlayacak heralde

evet tekrar buluşmaları hem iyi hem kötü olacak

• Kesinlikle izlemen lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.