Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Mamundaya baktım, yok. "The Walking Dead" diye arattım, nasıl bulacağız? Bulabilen var mı mamundada?

Aynen. Bende bulamadım.

****ta var ama görüntü kalitesi düşük.380 mb.Gerçi ben telefonda izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Bence dizinin adı değiştirsinler. "Hershel'in Çiftliği" yapsınlar.

Çok güldüm valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

quote:

Çok güldüm valla

Ahhah asfgafsgasgsj :-)
  • quote:

• Bu Lori kadar gerizekalı bir karı daha yoktur heralde. Daha yola çıktığı anda başladım küfürleri saydırmaya. Çocuk düşmüş olsa bari bide o salak konudan kurtulsak.

Bu arada hiçbir zombi filmi mutlu sonla bitmemiştir. Bunun sonunu nasıl getirecekler merak ediyorum.
    Bir de bu zombiler ölmüyor tamam ama zombi olunca vücüt yapıları kasları falanmı değişiyor. Belli bir süre aç kaldıktan sonra açlıktan ölmeleri lazım. Kasların erimesi lazım. Ayakta duramayacak olmaları lazım. Bunu genel zombi filmleri için söylüyorum. Hastalık yayılıyor her taraf zombi oluyor. Birbirlerini yemiyorlar, yemek falan da yemiyorlar. E insanlar da saklanıyor. Bi 5 sene sonra ortalıkta hiçbir zombi kalmaması lazım değilmidir?

• beyler 2 sezon 8 bölüm sonunda çalan müziği bulabilir miyiz acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

Bu Lori kadar gerizekalı bir karı daha yoktur heralde. Daha yola çıktığı anda başladım küfürleri saydırmaya. Çocuk düşmüş olsa bari bide o salak konudan kurtulsak.

Bu arada hiçbir zombi filmi mutlu sonla bitmemiştir. Bunun sonunu nasıl getirecekler merak ediyorum.
    Bir de bu zombiler ölmüyor tamam ama zombi olunca vücüt yapıları kasları falanmı değişiyor. Belli bir süre aç kaldıktan sonra açlıktan ölmeleri lazım. Kasların erimesi lazım. Ayakta duramayacak olmaları lazım. Bunu genel zombi filmleri için söylüyorum. Hastalık yayılıyor her taraf zombi oluyor. Birbirlerini yemiyorlar, yemek falan da yemiyorlar. E insanlar da saklanıyor. Bi 5 sene sonra ortalıkta hiçbir zombi kalmaması lazım değilmidir?

zombi dizisinde nasıl bir mantık arıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

Bu Lori kadar gerizekalı bir karı daha yoktur heralde. Daha yola çıktığı anda başladım küfürleri saydırmaya. Çocuk düşmüş olsa bari bide o salak konudan kurtulsak.

Keşke biraz mantıklı olsada gerçek olabilme ihtimali olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

Keşke biraz mantıklı olsada gerçek olabilme ihtimali olsa

Bende isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

beyler 2 sezon 8 bölüm sonunda çalan müziği bulabilir miyiz acaba ???

buldum bile

• aslanım rick
  • dizinin müziklerini gerçekten çok iyi seçiyorlar .
    rickin serserileri vurduğu sahneye iyi gitmiş müzik

• ya bu senaryonun birilerine zorla aptallık yaptırmasına hakkaten kılım artık. ulan hamile karısın ne işin var senin ricki aramada. bir de kaza resmen göz göre göre oldu. hiç yanıltmıyorlar insanı olayın gerçeklemesinden 15 20 saniye önce şöyle birşey olacağını tahmin edebiliyoruz.

hayır konu olarak hakkaten güzel ama yok abi mantık hatası bol. ama gene de takip ettiğin tek dizi bu sene, mecnur izliyorum.
  • takip ettiğim 3 diziden biri. herkes resident evil tarzı bekliyor ama dram her zaman iyidir

• o k.ltak kadın inş ölür valla göbek atacağım ölürse. sen kimsin lan peşinden gidiyosun milletin neyine güveniyon ş.refsiz. bütün olayları o kadın bozdu yemin ederim olay karı kız kavgasına döndü. kimin yanındaysa onun haklı olduğunu söyleyip ortalığı karıştırıyor ulan sanki zombiler tarafından gönderilmiş ajan.

ohh be rahatladım
  • neyse beyler gelecek bölümü bekliyelim bu bölümün sonundaki aksiyon birdahaki bölümde devam edicektir
  • Bi ara 2. sezona başlayacam diyorum bi türlü başlayamıyorum. Neredeyse 1. sezonu unutacak derecesine geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoGuKahN

Bi ara 2. sezona başlayacam diyorum bi türlü başlayamıyorum. Neredeyse 1. sezonu unutacak derecesine geldim.

Başla da gör
  • 1. sezon dan 2. sezona geçişte dizinin yönetmeni yada senaryo yazarımı değişti bu kadar fark olmasının bir nedeni olmalı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence mükemmel bir dizi ama düşük bütçeli olduğu için ikinci sezonda bir ara verme gereği duydular sanırım. 8. bölümle başladılar yeniden, olayı iyi toparladılar bence ve 9. bölümde gerçekten dizi başlamış olacak diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.