Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20812082208320842085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hdtv x264 olanın altyazı dosyası linki olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 3 Nisan 2019; 18:1:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah ahhhh nerede o eski günler :/

The Walking Dead (2010 - 2022)

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Bence de çıkacak bir çok insan olacak gibi.

Aslında bu diziden şu an bile ne yeni sezonlar veya spin-off'lar çıkar da bu halde bile maddi anlamda belli bir seviyeye ulaşıyorlar ki fazlası için uğraşmıyorlar gibime geliyor. Her sezon bir öncekinden vasat olup da 10'dan fazla sezon çekilen başka yabancı dizi var mıdır bilmiyorum. Bir ara çokça dalga geçer olmuşlardı "Talking Dead" diye. Üstüne bir de senaryo vasatlaştı. Ne bileyim hayırlısı yeni sezonda. Zaten son 3-5 sezondur asıl izlediğim diziler bitmiş de izleyecek bir şey yoksa diye TWD açıyordum, sonraki sezon da anca öyle olur.
  • bu nasıl sezon finali böyle yaa 15. bölümü bari sezon finali yap zirvede bırak kafalar kazıkta süper bir sahneydi o bölümden sonra dedimki süper bir sezon finali bizi bekliyor ama nerde 45 dakikam boşuna gitti şimdiye kadarki en anlamsız ve en rezil bir sezon finali yeni sezonu beklemem için hiç bir sebep yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

radyodaki kadın sesiydi yalnız

Alıntıları Göster
    maggie veya jadis falan diye düşünmüştüm ama the commonwealth falan diyor insanlar

tanıdık değil galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fffiled1

Zaten Andrew için film üçlüsünden bahsediliyor ve orada yani helikopterle gittiği yerde geçen zaman anlatılacak deniyor.Dizide bir zaman sıçraması oldu zaten.Haliyle Rick de geri dönüp diziye devam eder.Dizi süreci işlerken de filmler gelir belki Rick'in o dönemi izlettirilir.

Alıntıları Göster
    diziye değil de sadece film üçlemesiyle dönecek diyorlar

• Oturup birkaç gün düşünsem genel hatlarıyla öyle senaryolar bulurum ki herkesin özlediği o eski ruhu aratmaz.
    Bölümlerin 4te 3ü "ben bir aptalım kes kafamı - hayır sen çok güçlüsün başarabilirsin - ühü ühü" tadında geçiyor.
    Çok seçici biri olarak hala bu diziyi izlememe hayret ediyorum.

• K.chaLi kullanıcısına yanıt
    Ben de yılların hattına izliyorum yoksa yeni izleyici için ilk 4-5 sezondan sonrası cekilmez. Negan/ JDM kurtarır dedim o da olmadı pek. Vikings'te Ragnar'ın yokluğu bu kadar hissedilmedi. Rick gibi bir karakter çıkmamalıydı diziden.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

diziye değil de sadece film üçlemesiyle dönecek diyorlar

Alıntıları Göster
    Tabi benimki bir tahmindi,aslinda olmasını istediğim şey:)
    Ama son bölümde de gördük ki

Telsizdeki Rick değil.Bu da tekrardan diziye dönme ihtimalini bende bitirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumları okuyunca son bölümü izlemedim..

• Andrew Lincoln'un ailevi sebeplerden dolayı ayrıldığı yazıyor. Büyük ihtimalle Rick geri dönmeyecek. Geri döndüğünde Jadis'in çalıştığı örgüt ne ayakmış öğrenirdik ne güzel ama muhtemelen Jadis de ortaya çıkmaz. Rick'in bir şekilde öldüğünü söylemek zorunda çünkü.

8 sezon oynamışsın 1-2 sezon daha idare et işte dünyanın parasını alıyorsunuz hem de.

• İyisiyle kötüsüyle bir sezon daha geride kaldı. Ben çoğu kişinin aksine diziyi ilk günkü merakla ve ilgiyle takip ediyorum. Dün gece şöyle bir linke denk geldim. Ablamız heyecanlı şekilde kendi yorumunu da katmış. Bunu sezon finalini izleyenler ve çizgi romandaki gelişmeleri merak ediyorsanız izleyin ki keyfiniz kaçmasın.

Sezon finali, çizgi roman ve 10. sezon tahminleri
  • arkadaşlar dizi her yerden telif yemiş, altyazı sitelerinden bile telif yemiş. nereden izleyecem ben bu diziyi
  • 9x16

Sezon finalini hiç beğenmedim. Karda biraz aksiyon katmak istemişler ama sezon finaline yakışmadı bence.
  • Filled bölümü sezon finaline koyup merak unsurunu yok etmekle birlikte akla kötü kazınan bir imaj yaratmak da böyle müthiş bir diziyi rezil eden ekibe yaraşırdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

arkadaşlar dizi her yerden telif yemiş, altyazı sitelerinden bile telif yemiş. nereden izleyecem ben bu diziyi
    xorrent
  • sinirli99 kullanıcısına yanıt
    hangi torrent sitesinden indirecegim? altyazı nasıl bulabilirim link atabilirsen sevinirim.

• [beta düştüğü asansör boşluğundan nasıl kurtuldu? orasını anlamadım]

• Bir zamanların efsanesi twd günümüzün utanç kaynağı twd. ilk 5 sezon iyiydi. Kadroda iyiydi. Sonra uçuruma sürüklendi bataklığa saplandı.
  • Herkes kötü yorum yapmış ama ben hala ilk sezonlardaki ne olacak heyecanıyla izliyorum.
    Post-Apocalyptic ne bulsam izlerim

• 
Sayfa: önceki 20812082208320842085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.