Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2085. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20832084208520862087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok uzun süre önce izlemiştim bunu hangi bölümde kaldıgımı bilmiyorum en son hatırladıgım rahip vardı klise falan öncesi veya sonrasında tren garı gibi bir yerde yamyamlar çıkmıştı bu 2 yer aklımda hangi bölümler bunlar bilen varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

çok uzun süre önce izlemiştim bunu hangi bölümde kaldıgımı bilmiyorum en son hatırladıgım rahip vardı klise falan öncesi veya sonrasında tren garı gibi bir yerde yamyamlar çıkmıştı bu 2 yer aklımda hangi bölümler bunlar bilen varsa sevinirim.
    5. Sezonun başı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    4. Sezon diye hatırlıyorum terminus bölümleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 8 sezon 1 Mayıs itibariyle Netflix'te
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu çok güzel bir haber.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

çok uzun süre önce izlemiştim bunu hangi bölümde kaldıgımı bilmiyorum en son hatırladıgım rahip vardı klise falan öncesi veya sonrasında tren garı gibi bir yerde yamyamlar çıkmıştı bu 2 yer aklımda hangi bölümler bunlar bilen varsa sevinirim.
    5. sezon
  • saol reis

@Tyler Durden arkadaşın dediği yermiş.
  • o kadar dizi izledim bu dizinin 6. sezon finali kadar izleyicisini tam anlamıyla görmedim.Ya böyle saçma sapan belirsiz final olan dizi yasal olmamalı.Hayır ben yeni başladım şimdi hemen öbür bölümü izleyecem ama insanlar 1 yıl beklerken iyi sövmüşlerdir o finale.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Yok daha neler.
  • uzun zaman sonra 5. sezondan itibaren devam ettim ama 8. sezon başı itibariyle dizi izlenmeyecek derecede tiksinç olduğu için bıraktım.Yok neymiş öldürmeyecekmiş kafasına silah dayayn adamı çatışmanın ortasında.Öbür salaklar gider 2 kişi saldırır yakalanır her seferinde salaklıkları yüzünden mahsum biri ölür saçma sapan bir hale büründü dizi daha izlemem hayatta.
  • TWD ilk 8 sezonuyla eklendi arkadaşlar bilginize
    https://www.netflix.com/title/70177057

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Mayıs 2019; 10:34:45 >
  • Darısı LOST dizisine onu da netflixte görmek isteriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bir dizinin her sezon finali mi dandik olur? Neydi bu şimdi? Biz fısıldayanlarla savaş olacak diye beklerken durduk yere bir anda kar fırtınası çıktı ve bir anda kayboldu. Saçma sapan diyalogları seyrettik 45 dakika boyunca karda yürürlerken.

8.bölümden sonra sonunda uzun yıllar sonra müthiş bir sezon oluyor dedim içimden. Çünkü hem sisli gece olsun hem fısıldayanları ortaya çıkarma şekilleri olsun, harikaydı! Özellikle Jesus'ın sahnesi.

Neyse, bazı gereksiz oradan buradan hikayeler ve diyaloglar hariç iyi gidiyordu Alpha'nın da oyunculuğu ile beraber ama sonra bu komik sezon finali... Resmen dalga geçmişler yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 2 Mayıs 2019; 0:20:2 >
  • beyler 8.ve 9. sezonu indirdim altyazı nereden bulabilirim hiç bir yerde yok olan atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKENMEZ

beyler 8.ve 9. sezonu indirdim altyazı nereden bulabilirim hiç bir yerde yok olan atabilir mi ?
    9.sezonu buldum indirdim ama altyazı bulamadım bilen varsa pm bekliyorum bende
  • 1080p, 720p?
    İndirdiğiniz sürüm ne?
    WEB-DL, HDTV, WEB, WEBRip, xvid ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

1080p, 720p?
    İndirdiğiniz sürüm ne?
    WEB-DL, HDTV, WEB, WEBRip, xvid ??
    The Walking Dead Season 9 Complete 720p HDTV x264 [i_c]
  • Netflix e geçerek güzel bir hamle yaptılar her yerde reklamları falan olmalı izlenmeli bu dizi

• Assassino! kullanıcısına yanıt
    Dizinin tüm bölümlerimi anlatsaydın izlemeye gerek kalmazdı..spoiler diye bir sey var hemde sezon finali sahnesini soyluyorsun farkinda misin ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    merhabalar ben izleyemiyorum the walking dead 9. sezonnu yardımcı olurmusunuz hangi siteden izlediniz
  • 
Sayfa: önceki 20832084208520862087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.