Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: armancs

Judith yaşıyor.

maggie onu yapamazlar öldümü o bir daha geri gelemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

judithden bahsetmiyormuyuz hocam 6.sezonda yaşıyordu en son karıştırıyorsunuz sanırım hocam siz

ortada karıştırma yokki. bebeği öldürmüşlerdi. daha sonra dirilttiler. maggi ölecek iddasını desteklemek için söyledim onu hatırlatmak için.
    nasıl açıklarımki şimdi böyle. orada attığım mesjalar bir birine bağlatılı. yani yerleşik düzende iken bebek gibi şeylerle uğraşıyorlar lakin işler karışınca bebek bile öldürüp heycanı tavana çıkaran bölümler oluşturuyorlar. habire savaşıyorlar. tekrar rahata kavuşunca (ki bunu senaristler bizden önce bildiğinden) ölmedi dediler bunu izlemeye devam edenler zaten biliyor onu sormuş olamazsın herhalde?.

• yok hatırlıyorum ölmediğini bi an bunadım falan sandım şimdi anladım demek istediğini hocam tamamdır

• Judith ölmedi ki bu fake
  • Altyazı yasaksa birileri fx den türkçe dublajlı filan yayınlar , yoksa yandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Judith ölmedi ki bu fake

öldü diye gösterdiler bir ara. onlardan ayrılan gruptakiler kurtarmıştı o kısmı kastetmiştim orada mesajlar bir birine girince karıştı ortalık. insan kendi düşündüğü gibi yazınca detay vermeyince karışıyor aslında suç benim
  • Son 1 gün..

• böyle saçmalık olur mu yahu. altı üstü alt yazı ona bile karışıyorlar artık

• Lav ne yasağı lav siz inanıyor musunuz buna şimdi ben inanmıyorum daha şu güne kadar bi dizinin başlamadan önce yayınlanmasının yasaklanmasıdığı oldu mu hiç ? Kimse takmaz en fazla bir kaç gün korkar sonra aha da bişey olmuyormuş deyip devam ederler bence o da en kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir iki siteye verilen ihtardan bir şey olmaz zibilyon tane dizi sitesi var gömülü altyazı koyup yayınlar hepsi hiç sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lauren Cohan -- 22 Ekim 2016; 14:27:41 >
  • ini mini mani moww keççap meççap arı sow im gonna find yu and im gonna kill you
  • Çeviri yasağı mı
  • Altyazı yayınlanmayacak meselesi doğru mu ya? Kaç aydır bekliyoruz. Nazo82 yıllardır başarıyla çeviriyor ne güzel, buna da karışmasınlar be
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Altyazı yayınlanmayacak meselesi doğru mu ya? Kaç aydır bekliyoruz. Nazo82 yıllardır başarıyla çeviriyor ne güzel, buna da karışmasınlar be

Dizi siteleri neyse de çeviriye karışmaları nedir ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi biz USA da yaşamıyoruz ki herkes 23 ekim diye tutturmuş son 1 gün kaldı falan diyor. Size bir bilgilendirmede bulunayım dizi 24 ekim pazartesi sabah 5-6 civarı yayımlanacak siz ise akşam işten okuldan gelince PAZARTESİ akşamı izleyeceksiniz ve akşama kadar yağacak spoiler yağmurundan kaçabilenler tabii ki sopayı kimin yediğini izleyerek öğrenecek zaman farkından haberiniz olsun biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizce altyazı için de bir engelleme olacak mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

ingilizce altyazı için de bir engelleme olacak mı acaba?

Olmaz.
  • biri yasak mı dedi merakla bekliyoruz.
  • UpTheIrons kullanıcısına yanıt
    bi çok kez sabah işe giderken altyazısız da olsa izledik ki :)))
  • 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.