Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülen 13 sene oldu sanki sezon arası pazartesi başlayacak falan inanasım gelmiyor. umarım abraham ölmemiştir glenn ya da maggie ölürse sorun olmaz.
  • 7x1i değil 7x2yi merak ediyorum

• 7x1 büyük ihtimal carol'dan devam eder. Negan'ı 7x2 de görürüz gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onumuzdeki pzt bolum hazir sabredin dostlar. Yalniz morgan ve carolla baslayacaklarini düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caroldan devam ederse söverim boykot eder torrentten izlerim

• Senin dediğin çok daha mantıklı geliyor. Yüzüne kan sıçradıysa Maggie ölmüş olma olasılığı çok yüksek ve o ölseydi kısa bir sneak peek ile bunu açık etmezlerdi diye sanıyorum.

• Hocam orda maggye vuracak ve glenn den bir ses gelmeyecek sanmıyorum. Glenn öleceğini bilse orda bağırır engellemeye calısırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

Hocam orda maggye vuracak ve glenn den bir ses gelmeyecek sanmıyorum. Glenn öleceğini bilse orda bağırır engellemeye calısırdı.

son bölümü daha izlemedin galiba? yada izledin ama unuttun. vurmadan önceki son saniyeleri tekrar izle. şöyle diyor " çocuğun diğer gözünü de ben çıkartır babasına yediririm" ilk vuruştan sonrada ses kısılıyor net değil zaten. o yüzden karavana girdikten sonra ağlamalar başlıyor. ayrıca magi ye diyorki "bok gibi görnüyorsun sitersen acına son verebilirim" ve glen zıplıyor hayır diye. sonra şunu diyor " bu bizden olsun bir daha bunu yapanı istisnasos öldürürüm" bu sonuca varmamın diğer sebebi de bebek. dizide bebek istenmiyor yavaşlatıyor. rikin bebeğini de bence bu yüzden öldürdüler. hem ağır kalan magi den hem bebekten aynı anda kurtulmuş olacaklar. bu sezon baya baya aksiyon olacak. vali olan sezonlar ile son sezon arasında dağlar kadar fark var bence. seyircinin ne istediği ortada. ne bileyim belki yanılıyorum ama içimden magi geçiyor

beyler bir foto buldum benim teorimi destekleyen. eğer teorim gerçekleşir ise ağır spoiler sayılır açmayın

benim teorime göre ölen kişi magi. magi rike çok yakın. ve bu fotoda görünmüyor. rikin yüzüde kanlı.

The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 19 Ekim 2016; 20:42:06 >

• bakalım hocam artık bende o Son sneak peek i izledikten sonra mag diye düşünüyordum ama sonradan tekrar glenn e kaydım

• Hocam Maggie'nin öldüğünü zannetmiyorum. Negan kadın ve çocuk öldürmüyor. Maggie o haldeyken birinci vuruşta kafasını kaldıramaz zaten. Ben Abraham diyorum. Hem Maggie daha Hilltop'un başına geçecek.

• nsnake bölümü izleyenlere soru.. negan reis , rick i kavaranına götürüyor. ne yapcak oarada :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Heisenberg

Hocam Maggie'nin öldüğünü zannetmiyorum. Negan kadın ve çocuk öldürmüyor. Maggie o haldeyken birinci vuruşta kafasını kaldıramaz zaten. Ben Abraham diyorum. Hem Maggie daha Hilltop'un başına geçecek.

çok doğru. o yüzdne magi diyorum. senin elinde sopa olsa abraham gibi bir adama vursan ve düşmese iyi dayandın dermisin? yoksa hasta bir kadına vursan ve başını tekrar kaldırsa ona mı dersin? ne bileyim neresinden düşünürsem düşüneyim (belkide ölmesini istediğimden dir ) magi geliyor aklıma ölen olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

nsnake bölümü izleyenlere soru.. negan reis , rick i kavaranına götürüyor. ne yapcak oarada :))

benim iki teorim var.
    1. onunla baş başa konuşmak için bunu yapacak rik ha bire tehdit ediyor adamlarının karşısında ama riki öldürmek te istemiyor .
    rike diyecek beni anlamalısın emrimdeki adamları şunları yaptın bunu bir cezası olmalıydı yoksa adamlarımı yönetemem . sen yapman gerekeni yaptın bende yapmam gerekeni yaptım liderlik budur yeni dünya düzeni bu. şimdi tam burada ya anlaşırız ya ölümler devam eder diyecek. rik kabul edecek mekanı ve ellerindeki her şeyi verecek yardım gelene kadar ne derlerse yapacak.

2. hiçbirşey olmayacak karavan riki zincirleyecek ve sürekli gözümün önünde olmanı istiyorum diyecek.

bir yerini kesecek olan oraya götürmez herkesin önünde yapardı. sırf meraklandırmak için yaptılar. eski sezonlarda oluyordu bu önemliymiş gibi fragmanlar halbuki fıss

• acaba ilk bölümde kimin öldüğünü öğrenebilecek miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

acaba ilk bölümde kimin öldüğünü öğrenebilecek miyiz ?

Hocam bence pek umitlenmeyin. Morgana ozel bi bolum olur diye dusunuyorum. Oyle de gozukuyor

• Negan esprisine "şampiyon gibi karşıladı!" diyor. Bunun birinin dayanıklılığı açısından söylediğini zannetmiyorum. Hem Maggie'nin solunda Rick var ve Maggie'ye geçirse sopayı, Rick'in suratına daha çok kan sıçrayacağını düşünüyorum. Öğrenmemize son 5 gün... Şu teorilerde bir son bulsun artık kafayı yiyeceğiz vallahi

• Aylar sonra buraya dönmek güzelmiş :) bence ölen kişi dizide fazla göze batmayan biridir yani kolayca silinebilecek biri:)

• Abraham ya da Glenn gidici
  • Efsane teori nette gördüm 7milyon aboneli bit kanal doğru olabilir belki

Negan sopayı kendi kafasına geçiriyor

• 
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.