Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altyazı hala çıkmamış ve %1'de gözüküyor. Divxplanet bu altyazı işini iyice bozdu. Dizimag'den izlemeyi de hiç sevmiyorum.
  • iyi başlamıştı, görünüşe göre yine sıvayacaklar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Niye bilmiyorum ama Qetsiyah'ın gelişi beni inanılmaz heyecanlandırdı. Hatta şimdiye kadarki en sevdiğim bölüm olabilir bu bölüm. Tek hoşuma gitmeyen yanı dizinin tamamı aşk üzerine kurulu.

köken aile pek göstermiyorlar the orginal dizisinden dolayı boşluğu böyle doldurmaya çalısıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

iyi başlamıştı, görünüşe göre yine sıvayacaklar :D

Aynen öyle büyük ihtimal sadeve the originals izleyeceğim eğer bu dizi böyle devam.ederse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün oldu hala divxplanet ve türkçealtyazı siteleri çeviri yapmadı hala %1 yazıyor dizimagtakiler bölümü çoktan bitirdi mesajlarını bile yazdılar 720p olarak indirmiştim ama böyle geç gelmeye devam ederse dizimagtan izlerim ingilizce bilmemenin zararları
  • 4.sezona geçtim bende baya sardı Nina ve Candice gibi güzellikler olunca birde çok sempatik ikiside

• Bu sezon Stefhan çilekeş oldu resmen. Herşey başına geldi şimdide hafızasını kaybetti bakalım geri nasıl düzelecek.

• Dizi yeşilcam a bagladı elena stefan damon ask ucgenı benı cok baydı arkadas konusuda saçma geldı bana yok golge yaratıyormus doga bılmem ne kokenler konusu mantıklı ve guzeldı ama bu sılas olayı sarmıcak gibi silas ın kendını sevdırıcek bı yanı yok stefan seklınde dolasıyor sımdıde hıc bı ozellıgı kalmadı ee klaus un yerını kım doldurcak ? eksikligi o kadar belli oluyor ki allahtan the orıgınals cıktı

• Tam biri çıkacak diyoruz, biri daha çıkıyor diğerinin etkinliği azalıyor. Ek olarak Elena'nın bir Damon bir Stefan gezmesi artık beni baydı. Adamım Damon'ın da artık başkalarına yeltenmesini istemiyor değilim.

• Bu sezon fena gitmiyor ama Stefan'ın ergen tripleri ve Elenanın Damon varken Stefan'ın ağzının içine girecek gibi tavırları kanser ediyor insanı.

Yinede bu sezon iyidir, güzeldir. The Originals ile beraber haftada 2 kere vampirlere doyuyoruz.
  • Valla ne derseniz deyin
    dizi b.ka sardi gidiyo bundan sonra izleyeceğimi sanmiyorum,Yazik indirdiğim harcadiğim kotaya... İyice aşçi uşağa uşak bahçivana bahçivan hizmetçiye olayina döndü.. Güzelim diziyi ne hale getirdiler ya... Bonnie aptali öldü dedik yine karşimizda.. Silasa dediler uyanirsa hepimiz bittik ortada amele gibi dolaniyo, bi zihin kontrol gücü vardi o da gitti.. Katherine ne olduğu belli değil bi var bi yok ne oldu ne olacak belli değil.. Elena resmen çok afedersiniz parti kaşarina döndü bi onun kucağinda bi bunun kucağinda bi onu öpüyo bi bununla yatiyo.. Matt garibim kim nereye çekse oraya gidiyo deney tahtasi oldu.. Jeremy geçen sezon öldüğünce çok üzülmüştüm sonra israrlarla geri getirdiler çocuk mal gibi ortada dolaniyo bi halta yaradiği yok.. Caroline bi tutturmuş erkek arkadaşimda erkek arkadaşim diye bi etkisi tesiri yok diziye.. Klaus'lu Elijah'li Rebekah'li kadro şimdiki Tirt bölümlere 10 basar.. Hayir şunu anlamiyorum Ulan bu dizi yapimcilari bi karakter çikaracaklari zaman ÖYLE Bİİİİİİ ballandira ballandira bakin şöyle güçlü böyle süper şöyle über diye karakter bi geliyo sokak köpeği fino olup çikiyo şamar oğlaniyo dönüyo.. Klaus dediler def edip yolladilar Michael dediler 3-5 bölüm Klaus bile korktu adam ortaya çiktiği ilk bölümde kalbine kaziği yedi def oldu gitti.. Silas dediler herşeyi kontrol eder dediler Fino oldu.. Qutsyah dediler bu da tirt çikti.. Zorlama bi dizi halini aldi gidiyor bölümler saçma sapan şeyler.. Originals'a bakayim ne anlatiyolar dedim o da tek kelime Tirt...

Her neyse 5 Sezondur, Bu zamana kadar bölümler hakkinda kafa patlattiğimiz forumdaşlarim sizlere kolay gelsin baydi artik bu dizi artik saçmaliklara tahammül edemiyorum.. İlk sezonlarin verdiği heyecani meraki izleme isteğini çoktan kaybettirdi dizi.... Az önce 3.bölümü izledim son olarak Stefan hafizasi gitti basit yeşilçam elenaya aşik olacak elenayi tavlicak Qutsyah damon'a söylediklerinde hakli çikacak bla bla bla bla bla... Bu saatten sonra bu diziyi izlersem '' Ulen 5 sezon öyle böyle izledik bari izlemiş olmak için izleyeyim '' diye izlenir yoksa Hiç bi etkisi kalmadi artik.. Dizi finalide elena insan olur Damon ölür Stefan elena aşk yaşar caroline bi yere gider mat ölür Jeremy aşik olur o da gider falan filan.. Hadi kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 22 Ekim 2013; 1:24:10 >
  • nerdesin be KLAUS reyizzz

• ohaaa lan . bu diziyi duymayan bi ben değilimdir inşallah.

http://www.dizi-mag.com/the-originals

klaus un tayfayı anlatıyor :S THE originals
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

ohaaa lan . bu diziyi duymayan bi ben değilimdir inşallah.

http://www.dizi-mag.com/the-originals

klaus un tayfayı anlatıyor :S THE originals

Bi sensin dostum, biz izliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Valla ne derseniz deyin
    dizi b.ka sardi gidiyo bundan sonra izleyeceğimi sanmiyorum,Yazik indirdiğim harcadiğim kotaya... İyice aşçi uşağa uşak bahçivana bahçivan hizmetçiye olayina döndü.. Güzelim diziyi ne hale getirdiler ya... Bonnie aptali öldü dedik yine karşimizda.. Silasa dediler uyanirsa hepimiz bittik ortada amele gibi dolaniyo, bi zihin kontrol gücü vardi o da gitti.. Katherine ne olduğu belli değil bi var bi yok ne oldu ne olacak belli değil.. Elena resmen çok afedersiniz parti kaşarina döndü bi onun kucağinda bi bunun kucağinda bi onu öpüyo bi bununla yatiyo.. Matt garibim kim nereye çekse oraya gidiyo deney tahtasi oldu.. Jeremy geçen sezon öldüğünce çok üzülmüştüm sonra israrlarla geri getirdiler çocuk mal gibi ortada dolaniyo bi halta yaradiği yok.. Caroline bi tutturmuş erkek arkadaşimda erkek arkadaşim diye bi etkisi tesiri yok diziye.. Klaus'lu Elijah'li Rebekah'li kadro şimdiki Tirt bölümlere 10 basar.. Hayir şunu anlamiyorum Ulan bu dizi yapimcilari bi karakter çikaracaklari zaman ÖYLE Bİİİİİİ ballandira ballandira bakin şöyle güçlü böyle süper şöyle über diye karakter bi geliyo sokak köpeği fino olup çikiyo şamar oğlaniyo dönüyo.. Klaus dediler def edip yolladilar Michael dediler 3-5 bölüm Klaus bile korktu adam ortaya çiktiği ilk bölümde kalbine kaziği yedi def oldu gitti.. Silas dediler herşeyi kontrol eder dediler Fino oldu.. Qutsyah dediler bu da tirt çikti.. Zorlama bi dizi halini aldi gidiyor bölümler saçma sapan şeyler.. Originals'a bakayim ne anlatiyolar dedim o da tek kelime Tirt...

Her neyse 5 Sezondur, Bu zamana kadar bölümler hakkinda kafa patlattiğimiz forumdaşlarim sizlere kolay gelsin baydi artik bu dizi artik saçmaliklara tahammül edemiyorum.. İlk sezonlarin verdiği heyecani meraki izleme isteğini çoktan kaybettirdi dizi.... Az önce 3.bölümü izledim son olarak Stefan hafizasi gitti basit yeşilçam elenaya aşik olacak elenayi tavlicak Qutsyah damon'a söylediklerinde hakli çikacak bla bla bla bla bla... Bu saatten sonra bu diziyi izlersem '' Ulen 5 sezon öyle böyle izledik bari izlemiş olmak için izleyeyim '' diye izlenir yoksa Hiç bi etkisi kalmadi artik.. Dizi finalide elena insan olur Damon ölür Stefan elena aşk yaşar caroline bi yere gider mat ölür Jeremy aşik olur o da gider falan filan.. Hadi kolay gelsin.

Aynen hocam benimde izleyesim yok hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x4'te nerdeyse ilk defa vampire diaries izlerken sıkıldım diyebilirim.

-Sondaki cenaze sahnesini çok iyi hazırlamışlar gerçekten duygusal bir sahneydi. Ve bu sahneden sonra artık Boonie'nin geri geleceğini düşünmüyorum.
    -Onun dışında bölümde nerdeyse hiçbir şey olmadı. Jesse vampir oldu sanki bir önemi varmış gibi bunu gösterdiler.
    -Stefan, Elena geçmişi hatırlama sahneleri bana kalırsa çok gereksiz ve sıkıcıydı. Elena, Stefan'ı öpseydi diziyi kapatabilirdim artık o derece baydı.
    -Tyler geldi, dizide pek bir fark olacağını zannetmiyorum.

Bence bu sezon diziyi bitirseler iyi olacak çünkü konu kalmadı dizide. Ama ratingler hala çok iyi olduğu için 6.sezonu da izleriz büyük ihtimalle.

Edit:

Yine bir TVD klişesi,

O kadar bölüm boyunca en çok korkulan kişiyle dost oluyorlar yine. Ve Boonie'ye yapılan cenaze töreni sadece bölüm geçiştirmek içinmiş. Çünkü artık kesinlikler geri dönecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 25 Ekim 2013; 12:25:26 >
  • İlk kez atlaya atlaya izledim diziyi. Atladığım kısımlarda Stefan ve Elena kısımlarıydı. Dizi kısır bir döngü içerisinde devam ediyor, önümüzdeki sezon son olur.
  • Pek bir aksiyon yoktu evet ama eğlenceliydi be : ) hergün izlemiyoruzki sıktı diyorsunuz hafta bir oda 40dk :D

Stefan böyle devam etsin parçalasın ortalığı.

Fragmanıda izledim Bonnieyi geri getirecekler anlaşılan.Zaten gelmezse bunların işi iş bir halt yapamazlar onsuz.

Matt e o hançeri saklamasını söyledi değeri ne acaba hançerin?

Stefanın hafızayı eminim getirirler geri.
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.