Şimdi Ara

The Strain (2014) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hayal ya da rüya olabilir.

Bak bunu düşünmemiştim. Doğrı diyorsun günümüz de amerika menşeili dizi ve filmler de hayal ve rüya çok revaçta zaten olabilir :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek olacağını bende sanmıyorum. Nazi kampından yahudi olarak kurtul , master ile o kadar olaya gir vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 25 Mayıs 2017; 21:50:59 >
  • İlk bölüm düştü.

Şehir artık onların elinde, atmosfer iyi yansıtılmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Temmuz 2017; 2:51:16 >
  • 4.1

4.1
    Bu sezonun son olacak olmasının hayli üzmesiyle birlikte iyi bir başlangıç oldu gibi ama aradan aylar geçmiş, millet sağa sola dağılmış falan derken gereksiz sahneler olacak gibi ama bakalım. Zaten son sezon keşke herkesi ilk bölümden görseydik ne yapıyorlar diye.

O tasmalı şeyin gidip herife saldırması vs o muhabbeti anlayan var mı? Neden strixler ulu orta yerde milleti yiyor?

The partnership'i görünce aklıma True Blood'daki kan şişelerinin reklamı geldi :D

Anlaşılan o geçen sezon kurdukları fabrika gibi yerlere insanları götürüp kanlarını dibine kadar kurutup depoluyorlar.

Ahahah kaçırdın dedi gitti yaratığa o da parçaladı arabayı.

Quinlan reyiz her zamanki gibi efsane yine.

Yahu ilk sezonlarda strixlerle yakın temasa geçmek ne kadar tehlikeliydi, solucan gözüne mözüne kaçıyordu. Şimdi bu herifler geldi güzelce paketledi elemanları bindirdi otobüse.

Bizim doktor da şansına otobüs tam patladığında arka kapıdaydı o sayede kurtuldu.

Mısır tarlası ne güzelmiş.

Eichorst'un da kıskanmadığı kimse kalmadı, şimdi de ufaklığı kıskanıyor. Eichorst bizimkilerin safına geçse keşke güzel olurdu, Master ile fikirleri uyuşmuyor artık zaten.

Bizim velete ne güzel mekan kurmuşlar öyle oyun makineleri bile var. Duvarda da dikkat ettiniz mi bilmiyorum 'BOLIVAR' yazıyordu.

Bir bir tükeniyor güzelim diziler :'(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 18 Temmuz 2017; 23:28:26 >

• zack veledini yolda görsem dayak atarım o derece gıcık kapıyorum.Hele güzelim kaplanı öldürdü yazık oldu hayvana.Keşke kaplan yiyeydi bunu
  • dizi tarihindeki nadir nefretlik tiplerden biri bu zack diğeride game of thronstaki joffrey..abi o öldü bu halen salak saçma seylerle ugrasıyor..bomba patladı halen gıcıklık peşinde..

sanırım efendi bu cocugu sececek ve baba oğulun kapışması
    ile dizi bitecek..ne dersiniz..
  • Dünkü bolum itibariyle diziyi biraktim.Dizinin sonunu nasil bitireceklerini hic merak etmiyorum ve dizinin kalitesi gercekten cok dustu.

• Fena bölüm değildi heyecanlandırmadı da sıkmadı da.

• 4.2

Geçiş bölümüydü ama keşke olmasa artık geçiş bölümleri zaten son sezon :S

Gus'ı özlemişiz, saç maç değişmiş yeni imajı güzel.

Dutch'ı da öyle bir çekmişler ki gören bir şey oluyor sanacak o sahnede.

Dutch'a bak hele bildiğin freerunner olmuş, o yükseklikten yere düştüğünde takla atmadan nasıl atladı acaba? Neresi emdi o kadar darbeyi? Diz kapakları yalan olmuştur.

Bizim Setrakien beyaz'dan içemiyor sanırım iyice çökmüş. Nereye yolladılar acaba onu?

Geçen bölümde de yazmıştım da kimse görmedi sanırım. İlk sezonlarda yakın dövüş çok tehlikeliydi Strigoiler ile. Çünkü solucan girebiliyordu derinden falan, şimdi sıkıntı yok gibi Gus bildiğin elleriyle söktü ciğerini. Artık o beyaz kan da akmıyor gibi sanki adam söküp attı strigoinin sistemi ama yanında hiç beyaz sıvı ve solucan yoktu ilginç.

B-pozitif kanlıları çoğaltmak istiyorlar bir de onu öğrendik.

Bizim doktor yapacak sağlam bir şeyler bakalım.

• yeni bölümü izleyen yok galiba
  • 4.3

Born-o haklı, insanlık o tarz bombalar çıkarmasa böyle bir şey olmayacaktı.

Vay arkadaş adamların el koymadığı nükleer başlık kalmamış, içi boş çıktı bildiğin.

Ahahaha ne güzel vuruldu Quinlan, yalnız orda aptalca davrandı bence öyle triplere hiç gerek yoktu keşke askeri dinleseydi ne anlatacak diye.

Zack de ergen genç şuan ne istediğini bilmiyor ama bakalım doğru yolu bulacak mı?

Ulan ne kötü ya bildiğin hakiki köle olmuş insanlar.

Yalnız içeride oldukça çekingen, konuşmayan kız dışarda farklı birine dönüşte Zack'e beni niye takip ediyorsun derken vs.

Bizim Doc iyi iş çıkardı gerçekten, tankere zehiri doldurma sahneleri yoğundu, aha dedim zincirli köpek geliyor :D

Master Zack'le konuşurken mantıklı konuştu aslında, sevmeye başladım biraz :D:D

Bizim Alman bu iyi haber, artık yerlerini biliyoruz dediğinde Master ayağa kalkıp diklendi gibi yaptı ya orada dedim emecek bunu

Fena değildi bu bölüm hiç değilse bir ilerleme kaydedildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 2 Ağustos 2017; 4:51:30 >

• Zack in asıldığı kız baya tatlıymış

• Gardaşım spoilere alırsan iyi olur.Benim gibi izlemeyenler var daha gider ayak spoiler yemeyelim.

• Son bölümün son sahnesi mükemmel di. Bu dizi biraz uzun olsaydı en az prison break, walking dead, GoT, Lost vb diziler gibi çok revaçta olurdu. Ama gel gör ki kısa kesecekler

• 4.4

Yine bana ağır bir bölüm gibi geldi.

Desai'nin karısı ne kadar da çok Desai'ye benziyor.

Eichhorst'un elinin koptuğunu unutmuştum ya :D ahahaha masaya vuruyor tahta kolla.

Bu ne arkadaş adamlar bir baskınla tüm takımı bitirdi.

Gus ve diğerleri de iyi takılıyor ama bir şeyler görelim artık bunlardan.
    Gus'la zenci arasında bir şey çıkacak artık çok belli ettiler.

En merak ettiğim bizim doktorun ne yapacağı.

Çatıya da herif koymuşlar kanasçı diye ama 4-5 mermi sıktı vuramadı.

Yav bu 'Miranda' ne olacağını sanıyordu ki? Bir de yardım etmeyi kabul etti falan.
    İlk sezonlarda daha uyanıktı bunlar şimdi iyice mala bağlamışlar.

Yalnız ben bu bir bölümü 1-2 karaktere adama işini sevmedim, bu dizide olmuyor bence; zaten son sezon bu nedir abi çok ağır gidiyor. Bölümler desen 40 dakika zaten.

'Harvest' fabrikasının nasıl işlediğini geçen sezon görmüştük ama şimdi ne kadar korkunç olduğunu iyice anladık. Aynı gerçek dünyada insanların hayvanlara yaptıklarını dizide vampirler insanlara yapıyor.

Dutch umarım ölür orada ama sanmıyorum son anda gelir yetişir Desai falan.

Bu arada 'New Horizons' muhabbetinin de ne olduğunu öğrenmiş olduk, sıradan insanları da toplayıp kan emme fabrikasına götürüyorlar, kan yetmiyor demek ki artık heriflere.

Ama eminim tatmin edici epik bir şekilde bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 9 Ağustos 2017; 3:8:37 >

• beyler ben vampirlerin kazanması taraftarıyım bilmem yanlış mıyım?

İnsanlar dünyada birbirine böyle eziyet ederken daha barışçıl bir ortam sunuyor sanki master.Alt tarafı strigoi olacaksın master a köle olacaksın.

Modern dünyada modern köleler milyarlarca değil mi zaten kapitalizmde ?
  • 1.bölümü izledim gayet güzel başladı, dünyanın sonu temalı dizilerden mi? Öyleyse TWD tadını veriyor mu? Sadece vampirler mi var yoksa insan çeteler mevzusu da var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

1.bölümü izledim gayet güzel başladı, dünyanın sonu temalı dizilerden mi? Öyleyse TWD tadını veriyor mu? Sadece vampirler mi var yoksa insan çeteler mevzusu da var mı?

Çok da spoiler vermek istemem ama evet dizi ilerledikçe dünyanın sonu gibi oluyor(insanlık için) bu arada evet ufak ve büyük çaplı yerel çeteler de var başka çetelere baskın yapıp teçhizat çalıyorlar vs.

@Asil Türk Kanı

Yani evet Masterın Zack ile yaptığı konuşma biraz düşündürdü ve mantıklı geldi ama bu vampirlerin kan emmesi lazım, son bölümün sonunda 'harvest' fabrikasında neler olduğunu gördük, bildiğin sığır yetiştirir gibi bebekliğinden çocuğu annesinden çalıp en sonunda da öldürüyolar. Pek barışçıl değil gibi bebek ve anne açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 9 Ağustos 2017; 12:41:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam spoiler yemeyelim diye okuyamadım ondan eğer varsa uyarıyım dedim kusura bakma hocam 👍

• 4.05
    Fragmanda müthiş gözüküyordu ama tek fragmanı izlesen yeter bildiğin.
    Olaylar bir türlü patlamadı son iki bölüme bıraktılar sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.