Şimdi Ara

The Strain (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
1.008
Cevap
32
Favori
29.939
Tıklama
Giriş
    3142 Mesaj
    4.05
    Fragmanda müthiş gözüküyordu ama tek fragmanı izlesen yeter bildiğin.
    Olaylar bir türlü patlamadı son iki bölüme bıraktılar sanırım.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Yarbay
    3142 Mesaj
    4.06

Yine bir ara bölümdü yazacak bir şey yok. Dizi TWD gibi ilerliyor bir hafta bir karakter diğer hafta diğerleri vs. sanki 22 bölümü var hayret bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 22 Ağustos 2017; 4:53:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    3142 Mesaj
    4.7

Kayda değer bir şeyler oldu sonunda!

Şöyle çift motor bir uçağım olaydı da dolaşaydım dünyayı bee.

Bu mongreller harbiden hayli güçlü duruyor bizim Born-o'yu yere indirdi direkt, gerçi koşup üstüne atladı normal gibi ama sıyrılırdı sanki bizimki.

Yalan olmasın gerçekten bizim Almanın öleceğini düşündüm Master'la konuşmasından sonra, Master iyi gaza getirdi ama olmadı. Bu Master da madem o kadar güçlü kendi gidip bulsun herifleri o zaman :D

Kamplarda tam olarak neler olduğunu göstermemeleri iyi olmadı.

Eichorst, Desai'yi bir anda ne kadar sevmeye başladı öyle; yok bu işi tek başına o organize etti vs.

Gus'ın takımı da gördük sonunda artık, kaç bölümdür yoklardı. Alonso da tam malmış gidip Master'a teklif sunuyor. O değilde Master o bombaya ne yaptı öyle be abi yuh :DD yüz ifadesi de efsaneydi qwıoenqwkenqwkl

Bizim dayı çıldırdı Thomas gelince bağırışlar falan çok kötü yakalanmışlardı be :S bizim doktor gelir dedim de Gus reiz yetişti.

Vay arkadaş Gus'ın da tüm sülalesi strix oldu şanssızlık; gözden solucan girişini ne zamandır görmüyorduk. Yalnız orada Gus'ın öleceğine inanmıştım.

Anlamadığım bir şey Abraham zaten arkadan yaklaşmış direkt kafayı uçursaydı ya Eichorst'un. Belki de Master'la konuşmak için öyle yaptı bir şey diyemeyeceğim pek, tüm ilacı da yuttu bizim doktor bir şey yapamazsa büyük olasılıkla ölecek + zaten virüsü kapmıştır. Şu bulduğu şeyi söylesin de bakalım nasıl yok ediliyormuş Master.

Sondaki konuşması da iyiydi Abraham'in.

Master da ne kadar korkakmış; Eichorst'u o halde görür görmez neden ışınlanmadı oraya kurtarmak için?

Bakalım bombayı sokabilecekler mi şehire, Master da artık iyice sıkıştı ve korkuyor.

Tatmin etti bu bölüm ki eminim son 3 bölüm hayli güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 29 Ağustos 2017; 2:57:51 >

• Yarbay
    8231 Mesaj

Abraham ölmeyebilir ilacı komple yuttu ama sanırım eıchorost onu ısırınca solucanlar falan içine girmedi ben göremedim herhalde kanını emdikten sonra direk içtiği ilaç yüzünden içinde öldü gibi duruyor yada ben öyle anladım sonundaki konuşmada daha bitmedi gibisinden ama bir dahaki bölümde netlik kazanır bakalım daha zaten lumeni çözemedi sanırım.

Eichorost sonunda öldü kurtulduk bir nevi bir yerdede komedi bir adamdı aslında.
    |
    |
    Ciclista kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Abraham ölmeyebilir ilacı komple yuttu ama sanırım eıchorost onu ısırınca solucanlar falan içine girmedi ben göremedim herhalde kanını emdikten sonra direk içtiği ilaç yüzünden içinde öldü gibi duruyor yada ben öyle anladım sonundaki konuşmada daha bitmedi gibisinden ama bir dahaki bölümde netlik kazanır bakalım daha zaten lumeni çözemedi sanırım.

Eichorost sonunda öldü kurtulduk bir nevi bir yerdede komedi bir adamdı aslında.
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Abraham bence kesin ölecek; dediğim gibi ya ilaç dozaşımından ölecek ya da zaten solucan kaptığı için ölecek. Ya da dediğin gibi solucanlar ölür ve dönüşmez. Son ihtimal bizim doktor formülü yanlış uygulamış olabilir onu içirdiğinde ölebilir Abraham.
    Tüm bunların dışında şu da garipti: Abraham o kadar kan inceltici ilaç aldı üstüne boğazından kanı emildi(o kadar sivri dişimsi şeyler var) sonra hiç kanaması(en azından bize gözükmedi) olmadan rahatça konuşmaya devam etti :D taş gibi adammış.

Eichorst'u ben hep seviyordum ya tipi olsun konuşması olsun efsane rol yapıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 29 Ağustos 2017; 2:51:24 >

• Emekli Yönetici
    6012 Mesaj

Setrakian dönmesi zor, efendiye ben olurum olmam gibisinden sonunu anlattı. Eğer dayanabilirse keşfini doktorla paylaşacak olmadı gus'a anlatır. Dizinin son düzlüğüne girdik,
    iyi kötü 4 yıl oldu bırakan arkadaşlar olsada şahsen pişman değilim toro'nun masalcı anlatımı kimini sıksada bana doğal geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 29 Ağustos 2017; 3:27:59 >
    |
    |

[Spoiler]Sen o kadar hastanede üstünde deneyler yap sonra gel çıktığı gibi hemen öl açıkçası mantıklı gelmese bile bu işte mantık aramaya gerek yok. Üzüldüm desem yeridir umarım o lumeni anlatır.

Herhalde o ilacı da doktor falan kullanır efendiden biraz daha güçlü olmak adına. Zaten quinlan oda efendi ölünce ölmüş olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 29 Ağustos 2017; 9:8:13 >
    |
    |
    Ciclista kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4x8 güzel bölümdü ama aralarında iletişim olmadan herkesin birbirini anında nasıl bulduğunu anlamadım hadi doktor rastgele buldu diyelim Setrakian'ı, fare avcısıda mı şansa buldu?
    Bir de Eichrost öldüğü zaman efendi Setrakian'ın nerede olduğunu bilmiyor muydu? Gidip basabilirdi bence binayı
    |
    |

Zack olayların merkezinde olacak anlaşılan.
    |
    |

Vay anasını zack bildiğin köstebek olacak tahminimce sanırım. Ulan şu zacki biri öldürsede rahatlasak. Abraham olsaydı hayatta zacki kabul etmezdi.
    |
    |
    Bir kere de bittiğinde üzülmeyeceğim bir dizi izlesem keşke.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 6 Eylül 2017; 1:17:22 >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7759 Mesaj
    Son 2 bölüm resmen özlediğimiz bölümler gibiydi. Bu sezonun ilk 6 bölümü ciddi manada facia idi. Çok iyi toparladılar. Finale adım adım gidiyoruz artık. Bakalım neler olacak.
    |
    |

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Yüzbaşı
    450 Mesaj
    setrakian'a çok üzüldüm be böylemi olmalıydı sonu :(
    |
    |

Zack yanıltmadı. Biraz karışık hal aldı, bakalım nasıl çözülecek.
    |
    |

Vay be yine bir diziye daha veda ediyoruz 4 yılı geçirdik

Detaylı yazmayacağım sadece diyeceğim şu: yine doktor işin içine sıçtı, ilk nükleer bomba da bunun yüzünden oldu şimdi Master'ı elden kaçırmaları da bunun yüzünden. Sen o çocuğu hemen niye dışarı çıkarıyorsun ki?

Bu arada intro'daki sırt sırta verip strigoilere karşı kapışma sahnesi sonunda gerçek olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 13 Eylül 2017; 18:0:47 >
    |
    |

• Yarbay
    8231 Mesaj

Zack tamamen şamar oglanlik Bir çocuk yalnız ephde iyi yaptı anladı bu durumu. Efendi'nin sonu geliyor artık bakalım oğluyla kapışması nasıl olacak tam olarak biraz işleri zorlaştı bunların yalnız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.