Şimdi Ara

The Strain (2014) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
28
Favori
31.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takip guzele benzıyor yazlık cıtır dizi..
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    +1
  • Up 1 gün kaldı bakalım
  • yarını sabırsızlıkla bekliyorum..

guillemo del toro çekiyosa güzeldir. adamın ismini yanlış yazdım aldırış etmeyin
  • yarın akşam torrentlere düşer saldırıınn
  • Del Torro çektiğinden beklenti oldukça yüksek diziye.

Bakalım bu beklenti avantaj mı dez avantaj mı olacak ? Yarın çıkan pilot bölümden sonra karar vereceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyen varmı nasıldı
  • imdb puanı şimdilik iyi. var mı buradan izleyen
  • altyazı gelmemiş daha, gelsin bi göz atalım.
  • Romantik budala vampir hikayelerinden bıkan ve tür üzerine yaratıcı, hakiki bir yapım izlemek isteyen herkes şans versin. İlk bölümü gayet iyiydi, klişe tabirle film tadında geçti. Merakla bekliyorum ikinci bölümü, konu çok şeye gebe olacak nitelikte.
  • Altyazı yarın gelecekmiş...
  • Çakma Fakülte dizisi olmuş ilk bölüm. Hele 40. dakikada resmen kahkaha attım. Ben daha çok x-files havasında bir şeyler beklerken çok çocukça ve komik bir ilk bölüm izledim.

The Strain (2014)
  • Güzel diziymiş izleyeceğim artık
  • herkes beğendiyse izlerim :D
  • Ilk bölümü beğendim takip edeceğim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pagliacci

Romantik budala vampir hikayelerinden bıkan ve tür üzerine yaratıcı, hakiki bir yapım izlemek isteyen herkes şans versin. İlk bölümü gayet iyiydi, klişe tabirle film tadında geçti. Merakla bekliyorum ikinci bölümü, konu çok şeye gebe olacak nitelikte.

Aynen katılıyorum, yeni nesil vampir ve kurtlardan bıkmışken çok güzel geldi bu. Bram Stoker'ın Dracula sının modern versiyonu olmuş diyebiliriz. Kitaplarının bir kısmını okuyabilmiştim, o tadı verdi.
    Oyunculuklar biraz başarısız ve bir kaç mantık hatası var ama onun dışında beğendim, vampir dizaynları ve gelişen olaylar yeter. Devamını merakla bekliyorum.

Kafayı fena ezdi Bishop'ın... Ben vampir yapar diye düşünüyordum onu veya köle en azından ama gözünün yaşına bakmadı. Kola içtikten sonra kutuyu ezenler gibi oldu.
  • Güzel dizi beğendim.
  • Dizi çok güzel,hoşuma gitti benim.
    devam edicem diziyi izlemeye.
  • Fringe tarzi guzel bir dizi olacak sanmıştım. Ilk bolum kendine bagladi guzeldi ama Vampir dizilerinde genelde ileriye dogru sivama yaparlar bu oyle olmaz insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beğenenler var yarın göz atalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.