Şimdi Ara

The Strain (2014) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
28
Favori
31.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DXM06

Çakma Fakülte dizisi olmuş ilk bölüm. Hele 40. dakikada resmen kahkaha attım. Ben daha çok x-files havasında bir şeyler beklerken çok çocukça ve komik bir ilk bölüm izledim.

The Strain (2014)

Çoğu kişi beğenmiş siz beğenmemişsiniz halbuki fragmanı dahil, konusu çok güzel. Umarım güzeldir yarın izleyeceğim.

Aklıma yıllar önce izlediğim bir istila mini dizisi geldi ama adını bilmiyorum. Virüslü olanlar yeşil gözlü oluyordu falan. Keşke hatırlayan çıksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dizi güzel az önce izledim karakter tiplemeleri çok klasik olsa da konu ilginç olay örgüsü ilgi çekici başladı mı sonu geliyor
  • Pilot bölümü izledim, bence güzel bir başlangıç oldu.
    Her ne kadar daha önce milyon kez izlediğimiz vampir hikayelerine benziyor gibi dursa da işin "biyolojik" kısmı diğerlerinden ayrı tutuyor diziyi.
    Dizinin atmosferini ve renk kullanımını da beğendim ayrıca, farklı bir hava katmış.
    Aynı kalite de devam ederse yeni bir fenomene dönüşebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Çakma Fakülte dizisi olmuş ilk bölüm. Hele 40. dakikada resmen kahkaha attım. Ben daha çok x-files havasında bir şeyler beklerken çok çocukça ve komik bir ilk bölüm izledim.

The Strain (2014)

Çoğu kişi beğenmiş siz beğenmemişsiniz halbuki fragmanı dahil, konusu çok güzel. Umarım güzeldir yarın izleyeceğim.

Aklıma yıllar önce izlediğim bir istila mini dizisi geldi ama adını bilmiyorum. Virüslü olanlar yeşil gözlü oluyordu falan. Keşke hatırlayan çıksa.

llk bölümden diziyi yargılamak pekte doğru değil aslında ama bazı sahneleri zorlama olmuş. oyunculuklar sırıtıyor. senaryo ise kimine göre iyi kimine göre çok fazla alıntı/çalıntı.
    3-5 bölümde rengini belli eder ben de izlemeye devam edicem.

Taken mıydı acaba dediğiniz dizi? bende öyle bir şey hatırlıyorum ama tam adı aklıma gelmiyor.

• quote:

quote:

quote:

The Strain (2014)

llk bölümden diziyi yargılamak pekte doğru değil aslında ama bazı sahneleri zorlama olmuş. oyunculuklar sırıtıyor. senaryo ise kimine göre iyi kimine göre çok fazla alıntı/çalıntı.
    3-5 bölümde rengini belli eder ben de izlemeye devam edicem.

Taken mıydı acaba dediğiniz dizi? bende öyle bir şey hatırlıyorum ama tam adı aklıma gelmiyor.

O olduğunu sanmıyorum daha eski bir diziydi sanırım.

• İzledim şimdi diziyi. Bence haksızlık etmişsiniz, gayet güzel başlamış. 40. dakika bana da komik geldi Ama onun dışında pek sırıtan bir şey göremedim. Daha çok bilimkurgusal olması dikkatimi çekti.

Bence o kılıçlı yaşlı adam hiç olmamalıydı bu dizide. Gerçekten olmamalıydı. Kendimi çocuk dizisi izliyormuş gibi hissetmemi sağladı.Yok ben bunlarla dövüştüm yok ben eski toprağım falan... Çok çocukça. Umarım çok erken ölür ki hiç sanmıyorum. Benim diziden daha çok beklentim istila-bilimkurgu karışımı bir şey ama böyle giderse bu dizide bilim kurgu adına bir şey kalmaz. Şu fantastik iyi ve kötü adamlarımızı görürüz falan. Bir de o nedir öyle? 2 saniyede kapıp kaçıyor falan... Bu kadar güçlüyse bir kerede tüm şehri yok eder vallahi. Umarım mantıklı bir açıklama yaparlar gerçi bu saatten sonra bu dizide pek mantık aranır mı emin değilim.

Aslında sizin dediğiniz noktaya geldik. Eğer sadece bu bölüm için konuşursak atmosferi olayları falan bahsettiğim konu dışında çok güzeldi ama ileri düşündüğümüzde kaygılanıyorum. Neyse izleyelim bakalım.

• Baslangic fringe cakmasi :D guzel izlenir

• Ben çok beğendim sonunda gay vampirlerin olmadığı bir vampir dizisi
  • quote:

İzledim şimdi diziyi. Bence haksızlık etmişsiniz, gayet güzel başlamış. 40. dakika bana da komik geldi Ama onun dışında pek sırıtan bir şey göremedim. Daha çok bilimkurgusal olması dikkatimi çekti.

Bence o kılıçlı yaşlı adam hiç olmamalıydı bu dizide. Gerçekten olmamalıydı. Kendimi çocuk dizisi izliyormuş gibi hissetmemi sağladı.Yok ben bunlarla dövüştüm yok ben eski toprağım falan... Çok çocukça. Umarım çok erken ölür ki hiç sanmıyorum. Benim diziden daha çok beklentim istila-bilimkurgu karışımı bir şey ama böyle giderse bu dizide bilim kurgu adına bir şey kalmaz. Şu fantastik iyi ve kötü adamlarımızı görürüz falan. Bir de o nedir öyle? 2 saniyede kapıp kaçıyor falan... Bu kadar güçlüyse bir kerede tüm şehri yok eder vallahi. Umarım mantıklı bir açıklama yaparlar gerçi bu saatten sonra bu dizide pek mantık aranır mı emin değilim.

Aslında sizin dediğiniz noktaya geldik. Eğer sadece bu bölüm için konuşursak atmosferi olayları falan bahsettiğim konu dışında çok güzeldi ama ileri düşündüğümüzde kaygılanıyorum. Neyse izleyelim bakalım.

Beni bazı şeyler irite etti ilk bölümde belkide o yüzden olumsuz konuştum ilk bölüm için ama izlemeye devam edicem kesinlikle umarım kaliteli bir dizi çıkar.

Birde şu süt muhabbeti nedir yahu CDC gibi bir kurumda bu kadar geyik dönmesi normal mi acaba? :)

• quote:

quote:

İzledim şimdi diziyi. Bence haksızlık etmişsiniz, gayet güzel başlamış. 40. dakika bana da komik geldi Ama onun dışında pek sırıtan bir şey göremedim. Daha çok bilimkurgusal olması dikkatimi çekti.

Beni bazı şeyler irite etti ilk bölümde belkide o yüzden olumsuz konuştum ilk bölüm için ama izlemeye devam edicem kesinlikle umarım kaliteli bir dizi çıkar.

Birde şu süt muhabbeti nedir yahu CDC gibi bir kurumda bu kadar geyik dönmesi normal mi acaba? :)

Ne bileyim ben de anlamadım ama oraları sıkılmadan izlemeyi sağlayan o geyiklerdi bence. Ah şu yaşlı adam olmasa

• güzel başladı
  • Yaşlı adamdan sonra izlemeyip kapattım.

• ilk bölüm güzeldi umarım böyle devam eder
  • Bence o yaşlı adam baş karakterlerinden en azından pek fazla görünmese bile bir bağlantısı illaki olucaktır bana kalırsa.

Genel olarak fena bir bölüm değildi bence izlemekte fayda var düşüncesindeyim farkettiyseniz istila ile alakalı bir şey olucak gibi. O Hortcloğa benzer yaratık ise durmadan ortalarda olcak gibi Harry pottterdanmı esinlenmiş nedir en azından ben ona benzettim yani.

Dizide bence anlatılmak istenen yavaş yavaş içimizde uzaylıların yaratıklarında başlangıcı olabilir tarzda gibi en azından bekleyip görücez.
  • dizi başlangıcı fringe ile bire bir
    ilk bölüm aşırı hoşuma gitti,devam edicem izlemeye
  • quote:

The Strain (2014)

Arkadaşlar bu arkadaşın yorumunu okuduktan sonra izlememeye karar verdim diziyi fakat 2 gün önce arkadaş baya baskı yaptı izle bak çok güzel diye. Neyse bir bakayım dedim ve de diziye hasta oldum. 10 numara dizi yapmış adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

quote:

The Strain (2014)

Arkadaşlar bu arkadaşın yorumunu okuduktan sonra izlememeye karar verdim diziyi fakat 2 gün önce arkadaş baya baskı yaptı izle bak çok güzel diye. Neyse bir bakayım dedim ve de diziye hasta oldum. 10 numara dizi yapmış adamlar.

Hocam benim yorumumu dikkate alıp izlemediğin için önce teşekkür ederim ama dizi henüz başlarda bende yazdım zaten fırsat tanımak diye.

• Biraz biriksin tatilde izlerim

• quote:

quote:

quote:

The Strain (2014)

Hocam benim yorumumu dikkate alıp izlemediğin için önce teşekkür ederim ama dizi henüz başlarda bende yazdım zaten fırsat tanımak diye.

Ne demek hocam yorumu dikkate alınacak kişi profili koyuyorsunuz ortaya. Asıl önemli olan tek bölümlük dizilere herkesin şans vermesi, kendileri değerlendirmesi. Yorum kişiden kişiye değişebiliyor.

• quote:

quote:

quote:

The Strain (2014)

Ama orada o kadar eleştirmişsiniz ki gören de kötü sanacak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.