Şimdi Ara

The Secret World (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
17.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: moraldecay

Çıkış tarihi ne zaman?

Nisan 2012 deniyor
  • The Secret World yapımcısı olan Funcom un yapmış olduğu son açıklamaya göre : Gelecek hafta New York ta başlıyacak olan Comiccon da Oyunun canlı bir demo gösterimi yapılacaktır.The Secret World un Comicon da yapılacak olan bu Demo gösterisinin sunumunu oyunun yapımcılarından olan Ragnar Tørnquist ve Dag Scheve tarafından gerçekleştirilecektir.

14 Ekim Cuma Günü gerçekleşecek olan bu Demo gösterisini Oyuncular MMORPG.COM üzerinden canlı olarak seyredebileceklerdir.Bu Demo gösterisini EA Games ve Funcom un ortaklaşa olarak yürüteceklerdir.Mmmorpg. com Sitesi üzerinden açılacak olan özel bir sayfa üzerinden yayınlanacak bu Demo gösterisini hem seyredebilir ,hemde Demo gösterisi ardından yapılacak olan soru/cevap oturumunada canlı olarak katılabilirsiniz.

Oyunun yapım aşamasındaki gelmiş olduğu son noktayı gözler önüne serecek olan bu Demo gösterisi ve ardından yapılacak olana soru/cevap oturumunada bu sayede canlı olarak katılabilirsiniz.Funcom un Age of Conan ın ardından, bu gösteri esnasında Oyunculardan nasıl bir tepki veya sorular alacağı herkes tarafından sabırsızlıkla beklenmekte.

The Secret World

Buradan : Funcom - The Secret World

• Funcom Age oF Conan ile bana göre dünyanin en iyi grafik ine sahip , güzel combat sistemiyle cok iyi is yapti. Yanlis yaptigi sey ise , oyunu resmen beta halinde sürmesi oldu , Ilk zamanlarda bu oyunda icinde ayni seylerin gecerli olacagina inaniyorum.
  • Senide hortlatalım Secret World

The Secret World un yayınlamış olduğu The Scorched Desertson adlı Video, Mısır ın uçsuz bucaksız çölleride geçmektedir.Esrarengiz yaratıklar,uçsuz bucaksız çöller ve tabikide Mısır ın olmazsa olmazları Mumyalar ında bolca bulunduğu bir bölgenin hikayesinden oluşmaktadır.

• 19 Haziran 2012 de eğerki bir aksilik çıkmaz ise oyun piyasaya çıkıyor.Fumcom yani bilinen adıyla ( Failcom, Age of Conan dan dolayı yemiştir bu damgayı kendileri ) bakalım neler yapmış

Aktif olarak devam eden Beta Testleri içinde kayıtlar ayrıca sürmekte,ama ne hikmetse daha kapımızı çalan da olmadı.

Beta kayıdı için buradan devam edebilirsiniz.
  • bu oyunda çok geç kaldı çıkmak için haziran ne demek arkadaş ya
  • GW2'den önce çıkmazsa işi zor.
  • Hafta sonu betası var denemek isteyenler aşağıdaki site üye olup, bu beta için key alabilirler. Ne kadar Funcom'dan tiksinsem de bir bakacağum hafta sonu.

http://www.gamespot.com/event/codes/secret-world-pc/ sdre
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Hafta sonu betası var denemek isteyenler aşağıdaki site üye olup, bu beta için key alabilirler. Ne kadar Funcom'dan tiksinsem de bir bakacağum hafta sonu.

http://www.gamespot.com/event/codes/secret-world-pc/ sdre

Teşekkürler, bi bakalım.İndirme linkini ne zaman yollarlar bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

GW2'den önce çıkmazsa işi zor.

Kendileri bile kabul etmişler

quote:

I'm not speaking for the company here, but for me yeah, I think Guild Wars will do really well.

quote:

Guild Wars is getting fantastic previews. A lot of people are excited about that, including me. I was a huge Guild Wars 1 fan.

Kaynak

• Kendi adına konuşuyormuş.
  • http://www.twitch.tv/towelliee

Çok ilginç bir oyuna benziyor. Beğendim fakat her ay para verilecek gibi değil. Ek olarak oyun ayrıntılı olması sebebiyle çıkışından 1-2 ay sonra şehirler bomboş kalacakmış gibi duruyor.
  • Ben atmosferini çok beğendim, mekan tasarımları çok hoş ve detaylı. Yaratıkları da güzel tasarlamışlar.
    Grafikler hoş, optimizasyon sorunu yok gibi( bazen 5-10 saniye arası duruyor gerçi oyun)
    Müzik ve efektlerde ortalamanın üstünde.
    Görevler biraz düşünmeye itiyor. Çeşitli en azından, sadece 5 tane zombi öldür gel demiyor.
    Silahlar güzel işlenmiş, yetenekler içinde gayet çok seçeneğimiz var.
    Herkes mecbur Templar olduğı için PVP göremedik :)

Combat kısmı GW2den sonra biraz sönük geldi. (Tamamen GW2nin suçu :))
    Çok az görev alabiliyoruz aynı anda.
    Lootlama işi işkence(otomatik "V" tuşu ile yapmak lazım),
    AH tarzı bir olay var gibiydi ama kullanamadıki
    herhangi bir social panel bulamadım, güya arkadaşımı ekledim ama nereye..
    ve daha dakika 1 Funcom 1 oldu, oyundan attı sonra bir süre giremedim. Hep hata verdi atılan karakter ile. Tek çözüm karakter ekranında log out/log in olmak tekrar.

Oyun 19 Haziran'da çıkacak diyorlar, eğer öyleyse bu betanın kapsamı, içeriği çok düşüktü. Düzgün bir beta yapmadan salmaz umarım Funcom oyunu.
    Oyunun potansiyeli var ama ben oyumu GW2 den yana kullanacağım, üstüne D3 de geliyor haftaya.Bence eylül ekimden önce çıkarmasınlar.

• Dün gece eve geldim, uykum yoktu, bir deneyeyim dedim;tutorial kısmı çok sıkıcı, dk başı giren cinematicler, sürekli karşınıza çıkan yükleme ekranları vs. bayağı soğuttu dün gece.Bugün belki bir kez daha denerim ama şimdilik kesinlikle para verilecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum kendi açımdan.
  •  The Secret World

Oyun bence çok iyi olmuş. Ben çok beğendim. Ufak da olsa bir inceleme yazdım.
    http://oyuncuburda.com/index.php/incelemes/247-the-secret-world-1-beta-haftasi-inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 12 Mayıs 2012; 15:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Ben atmosferini çok beğendim, mekan tasarımları çok hoş ve detaylı. Yaratıkları da güzel tasarlamışlar.
    Grafikler hoş, optimizasyon sorunu yok gibi( bazen 5-10 saniye arası duruyor gerçi oyun)
    Müzik ve efektlerde ortalamanın üstünde.
    Görevler biraz düşünmeye itiyor. Çeşitli en azından, sadece 5 tane zombi öldür gel demiyor.
    Silahlar güzel işlenmiş, yetenekler içinde gayet çok seçeneğimiz var.
    Herkes mecbur Templar olduğı için PVP göremedik :)

Combat kısmı GW2den sonra biraz sönük geldi. (Tamamen GW2nin suçu :))
    Çok az görev alabiliyoruz aynı anda.
    Lootlama işi işkence(otomatik "V" tuşu ile yapmak lazım)

aynen katılıyorum
    combat beni de sarmadı gw2'den sonra

• Ben oyuna buyuk bir hayalle girdim ama oyundan çıkışım buyuk bir hayal kırıklığı oldu. Heralde GW2 gibi bir oyundan sonra beklentileri büyük tutunca boyle oluyor Sonuç olarak oyun benim için sınıfta kaldı.
  • Oyunu hikaye, atmosfer yönünden beğendim Fringe ile Supernaturel karışımı olmuş. Görevlerde güzel, MMORPGlerde bu akdar düşünmeye iten bulmacalar görmemiştim.

Funcom yüzüne gözüne bulaştırmasa bari.

Bir kaç tane ekran görüntüsü;

Overmind resmen.
     The Secret World

The Secret World

The Secret World

The Secret World

The Secret World

• bu oyun açıldımı ya 2010da filan mesaj atmışım konuya yeni gördüm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.