Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
21
Favori
29.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok beğendim benim en sevdiğim marvel dizisi oldu. Punisher ın o vahşiliğini daha iyi yansıtılamazdı.

10/8.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Aşırı sıkılan tek ben miyim?
    10 bölüm insanların dramını, pişmanlıklarını geçmiş muhabbetlerini izlemekten içim çıktı.
    En fazla 4 bölümlük hikaye sündüre sündüre 13 bölüm yapmışlar.
    Jon Bernthal olmasa hiç çekilmezdi.

aynen bildiğin drama,aksiyon çok az anca son 3 4 bölüm hakkını veriyor.diğer ergen marvel yapımlarından olmadığı için izledim,niye bu kadar yaygara koparıldığı konusunda hiçbir fikrim yok
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, Daredevil 2.sezonda daha çok eleman punishliyordu bizimki
  • Diziyi bitirdim açık ara çıkan süperkahraman dizileri arasında en iyisi şuana kadar.

2. sezon çıkacak mı?
  • Bence en iyi marvel dizisi olmuş. Zaten ortadaki çr uyarlamalarının da en iyisi sanırım.

Adam vurdumu indiriyor, neydi o öyle mermiye karşı nunchaku felan.. Çok şükür adam gibi bir dizi gördük sonunda. Makyakjlar bile detaylıca düşünülmüştü.

Söyleyecek çok ufak tek tük şeyler var, onları da görmezden geliyorum...

Teaser'dan çok eleştirdim ama ters köşe oldum helal diyorum.

arrow muş defenders miş daredevil miş hepsini geçin abicim.
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Bende 5 bölüm izledim aşırı sıkıldığım için bıraktım.Bir tek 1.bölümü güzel geldi hakkını yemeyeyim.

• Onay verilmedi henüz. Ama 2018 sonbaharından önce gelmez bence, hatta 2019a bile kalabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyix

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Onay verilmedi henüz. Ama 2018 sonbaharından önce gelmez bence, hatta 2019a bile kalabilir

Jigsaw'i mi islerler ki acaba?

İlk sezondan böyle bir girizgah yapıldıysa bence 2. sezon garanti.
  • Diziyi izledim. Az önce bitti. Tamam dizi için kötü diyemem başarılı olmuş ama daredevil'den sonra bana çok zorlama geldi.

Tek böyle düşünen ben miyim bilmiyorum ama ordaki konu, ilerleyiş, dövüş sahneleri vs. bence daha dolu doluydu.

Belki ben aksiyon ve dövüş sevdiğim için bana öyle geliyor olabilir ama daredevil'de ki punisher'ı gördükten sonra insan bu dizide daha çok icraat bekliyor. Beni kesmedi.

• Dun bitirdim ve rahatlikla diyebilirim ki en iyi Marvel dizisi olmus. Zaten daredevil'in 2. Sezonunu goturen de punisherdi. Ozellikle 12. Bolum cok etkileyiciydi. 2.sezon gelir herhalde dizinin izlenme durumunu bilmiyorum ama sonucta ortada kaliteli bir yapim var. Jon Bernthal cok iyi bir oyuncu. O deli gozler, cilgin bagirislar

• 2.sezonun konusunu 90% doğruluk ihtimaliyle söylüyorum.

Punisher vs Jigsaw (billy russo)
  • Dizi genel olarak güzeldi beğendim.
    Arrow ve Daredevil de bu tarz başlamıştı.İlk sezonları gayet iyiydi.Sonra sonradan çok sıkıcı olmaya başladı ve saçmaladılar.Umarım gelecek sezon böyle bir durum yaşamayız bu dizi için.
  • Cidden çok iyi dizi olmuş.

Kahraman dizisi Daredevil ve Punisher gibi olur.Heroes dan sonra beni kesen diziler bunlar oldu.

Son sahne etkileyiciydi.Koskoca Punisherın sırf bir amacı kalmadığından, korkuyorum demesi çok ilginç.Ulan ne olaylar atlattın sen ondan korkmadında amaçsız kalmaktan mı korktun . Bu arada Jigsaw

• yapımcı ikinci sezon için Barracuda ve Kathryn O’Brien karakterlerini görebiliriz demiş
  • bu adamın oyunculuğunun nesini beğendiniz anlamadım.adam sürekli kasıntı, tamer karadağlı gibi bir herif
  • sinirlenince gırtlaktan bir ses çıkartıyor ya bitiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 25 Kasım 2017; 21:52:50 >
  • Kesinlikle o film geldi aklima, farkli bir tat katmis diziye.

• Yarim saat önce falan bitirdim, kesinlikle izlenmeli.

Fragmanindan kaliteyi akitiyordu zaten, ileride arada bir acar izlerim.

Jon'un sesi ve konustugu dil olarak mükemmel bir uyum var. Court scene'de çıldırıyorum zaten her izledigimde.

Sirayla, Punisher-dd-defenders-jj-lukecage-ve les iron fist.

Edit: Herkes 12'nin sonunu soylemis ama ben bir sahnede agladim baya, spoiler'a alamıyorum tahmin edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfer Rosa -- 26 Kasım 2017; 16:41:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

sinirlenince gırtlaktan bir ses çıkartıyor ya bitiyorum

HIIAAAAĞĞĞ veya HÖÖÖÖĞĞĞ diye giriyor adam her aksiyon sahnesine
  • Jon Bernthal'ın bir röportajını izliyordum da adamın sesi hiç de dizideki gibi değil, valla büyük başarı tüm dizi boyunca öyle kalınlaştırmak.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.