Şimdi Ara

The Outer Worlds (2019) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
9
Favori
14.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün akşam ben de baktım bulamadım. Siz yazınca hatırladım fiyat falan bakacaktım. Neyse şimdilik gamepass den yürüyeceğim kendisine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çıkışı ile birlikte bedava akarız artık. türkçe olsaydı daha güzel olurdu.
  • Oyun bende Fallout hissiyatı yaratmadı ama denemek lazım, karekter model ve animasyonları da özensiz yapılmış gibi sanki 2015 yapımı oyun gibi, gerçi The Witcher III gibi oyunlar var 2015 yapımı ama fark atar buna o konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Oyun bende Fallout hissiyatı yaratmadı ama denemek lazım, karekter model ve animasyonları da özensiz yapılmış gibi sanki 2015 yapımı oyun gibi, gerçi The Witcher III gibi oyunlar var 2015 yapımı ama fark atar buna o konuda.
    Fallout 4 te topladığımız ıvır zıvır ı komple çıkarmışlar + olarak adam akıllı diyalog eklemişler gibi hissediyorum ben oyuna bakınca. kombat sistemi tahminimce patlayacak belki patch lerle düzeltilir. oynayanların hiçbiri kombata övgü yağdırmıyordu. Beklentiyi düşük tutarak bekliyorum ben artık. Kesin son 2 gün hype yaparım gene o ayrı .
  • 11 liraya gamepass aldım her türlü oynayacağım
  • Obsidian olmasa arkasında bu kombat ve grafiklerle yüzüne bakılmaz ama güzel bir rpg oyunu oynayacağız diye umuyorum. Senaryo, diyalogların mükemmel olacağından şüphem yok ama umarım diğer yönleri de en azından vasatın üstü olur, keyifli saatler geçiririz
  • şimdi çıkışa bu kadar az kalmışken emin olayım diye soruyorum bu gamepass in sadece xbox kısmına eklenmiyor değil mi sadece pc deki gamepassi alanlar da ayın 25 inde oynayacaklar bu oyunu.
  • Çıkış videosu yayınlandı.

@OKANATLI

Aşağıdaki listeden hangi oyunlar pcde gamepass olarak oynanabileceğini görebilirsiniz.

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games?=pcgames

• @FORZAFATHER Teşekkürler liste için. İçime su serpti resmen.
  • Ben bu oyunun Game Pass’e geleceğini bu sabah öğrendim. Nasıl mutlu oldum anlatamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım preload'a açarlar oyunu. Her gün bakıyorum. 27'inde gamepass'ım bitiyor, bir kaç saat olsa da denemek istiyorum.
  • Boyutunun ne olacağı açıklandı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer oyunlarda gamepass'e dahil derken bu oyunda demiyor beyler, olmayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2dolara kullandıgımız 2 ayı uzatamıyoruz dimi 1 dolara? kasım 3 de gamepass bitecek, bitirim belki oyunu 5 gunde
  • Oyunu satın almak isteyen arkadaşlar en ucuz allyouplay.com üzerinden alabilirler. "ALLYOUCANPLAY" kodu ile 250 liraya geliyor.

The Outer Worlds (2019) [ANA KONU]
  • Oyun Gamepass üzerinde preload'a açılmış. 37.3 gb indirme boyutu mevcut.
  • Hemen başladım çekmeye . Hazırlanalaım yerimizi alalım.
  • grafik için oynayacaksanız size göre bir oyun değil maalesef

new vegası sevdiyseniz o tarza benziyor hatta fallouttan bildiğimiz V.A.T.S benzeri bi sistem bile varmış sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• indirdik bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.