Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
30
Favori
151.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Ara ara açar oynarım Görsellik / Kalite / Grafik / Hikaye / Atmosfer gayet güzeldi.:)

Darısı 2.ci oyuna artık onuda PS5'de görürüz büyük ihtimal.

Alıntıları Göster
    2 kere bitirdim zaman bulursam tekrar bitirmeyi planlıyorum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Grafikleri eskimiyor.
    Nasıl eskisin en iyi grafiklerden birine sahip halen daha, PS4'ün en ufak gücüne kadar kullanıyordu.

• Source kullanıcısına yanıt
    Pro için 4K yaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Pro için 4K yaması var mı?
    Bildiğim kadarıyla bu oyuna 4K desteği gelmedi. :( Ama yine de süper.

• Güzel oyun, güzel hikaye.. Ara sahneler biraz daha kısa tutulsa iyi olurdu. Alt yazılar neden o kadar küçük yapılmış o da ayrı bir merak konusu.

• Çok kısa olsa da PS4'te en çok etkilendiğim oyun Order olmuştur. Devamını da dört gözle bekliyorum :)
  • Şu oyunu beğenen net Sony fanboyudur. Hayatımda oynadığım en leş 10 oyundan biridir.
  • Bu oyuna leş diyen dükkanı kapatıp makinesini satsın bence... O makineyi hak etmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 27 Nisan 2019; 18:5:8 >
  • Bu oyun 10 numara oyundur. Oynamayan mutlaka oynasın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı oyunlar vardır asla bitmesini istemezsin ve bittiğinde tadı damağında kalır bir süre daha etkisinde kalırsın.

İşte the order 1886 tam böyle bir oyundu.

Oynayıp bitireli kaç sene oldu ama hala yaşattığı keyfi ve oyunun sonunda ki o duyguyu hala dün gibi hatırlıyorum.

Devamının gelmesini istediğim oyunlar da ilk sırada.
  • Bu oyunu satan varmı sec pri farketmez 3.5 yıldır ps4 sahibiyim her çıkan oyunu ilk gün aldım bu oyunda aslında forumda bi kaç kez karşıma çıktı ama bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim şimdi çok oynamak istiyorum satan olursa talibim

• Hakkında en uç yorumları duyduğum oyun herhalde budur. Birisi gelmiş geçmiş en iyi PS4 oyunlarından biri diyor, diğeri berbat diyor. Tür olarak da sevebileceğim bir oyun gibi duruyor ama bu çelişkili yorumlar karşısında çok kararsız kalıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yoney

Hakkında en uç yorumları duyduğum oyun herhalde budur. Birisi gelmiş geçmiş en iyi PS4 oyunlarından biri diyor, diğeri berbat diyor. Tür olarak da sevebileceğim bir oyun gibi duruyor ama bu çelişkili yorumlar karşısında çok kararsız kalıyorum :)
    Bu oyunu beğenmeyenler çoğunlukla 60$ dan alanlardır herhalde. Bu konuda da kesinlikle haklılar yani. Onun dışında şu an 20$ fiyatı var oyunun, indirimlerde 3-4 $ a kadar düşüyor. Tabi Türkiye fiyatı bir garip o ayrı konu. Çıkışta 60 değil de 30-40$ dan çıksa yorumlar çok daha farklı olurdu ya da yine aynı fiyattan çıksa ama oyun 6-7 değil de 11-12 saatlik bir oyun olsa(içeriğin de aynı oranda doldurulduğunu varsayıyorum) yine her şey çok farklı olurdu bu oyun için. Ben kesinlikle deneyin diyorum, tadı damağınızda kalacak.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. O zaman bir indirim döneminde oyuna muhakkak bir şans vereceğim

• Oyun güzel arkadaşlar. Türkçe alt yazılı olması bile güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynayin, oynatin. Devami da gelir insallah.

• Zamaninda kutulu 50 liraya almıştım takas ettiğime pişmanım valla şuan canım çekti oynamak. Dijital de indirime girmiyor ne zamandır atmosferini aşırı özledim. Film tadında akşam oynamak vardı :(

• Aylardır indirime girmesini bekliyorum, bi girmedi namussuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Bu oyuna leş diyen dükkanı kapatıp makinesini satsın bence... O makineyi hak etmiyor...
    O zaman bu incelemeleri yapan çoğu site makinelerini satsın Ps4'ü haketmiyorlar. Hatta buradkai kullanılarda Ps4'ü satsınlar onlar da hak etmiyor. Bazı fanboylar Metacritic notlarında 90 olunca öve öve bitiremiyorlar ama bu tip puanlar olunca hiç konuşmuyorlar.
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-order-1886

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.