Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.003
Cevap
30
Favori
151.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

O zaman bu incelemeleri yapan çoğu site makinelerini satsın Ps4'ü haketmiyorlar. Hatta buradkai kullanılarda Ps4'ü satsınlar onlar da hak etmiyor. Bazı fanboylar Metacritic notlarında 90 olunca öve öve bitiremiyorlar ama bu tip puanlar olunca hiç konuşmuyorlar.
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-order-1886

Alıntıları Göster
    bu oyuna düşük puan verilmesinin tek ama tek sebebi kısa olması 10 saat olsaydı ortalaması 80-85 idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya sen ne kadar muhteşem bir temaya, harikulade bir atmosfere sahip ne güzel bir oyunsun be

• Ps5 ile yenisi gelse keşke
  • Lady Igraine içten içe Galahad abimize yanıktı, ama Galahad reyiz ülkücü bıyıklarının hakkını verip emanete hıyanet etmedi..

• Bu oyunun 2. Hakkında bir haber yok mu atmosferi falan acayip hoşuma gitmişti.

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    Cikmayacak hocam malesef, keske ciksaydi da muthis steampunk atmosferini tekrar yasayabilseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 10 Ocak 2021; 11:6:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

ya sen ne kadar muhteşem bir temaya, harikulade bir atmosfere sahip ne güzel bir oyunsun be

:( mekanın cennet olsun

• Bu başlığı görene kadar herkesin bu oyundan nefret ettiğini bir tek benim sevdiğimi düşünüyordum. Oyun gerçekten çok güzel atmosferi,seslendirmesi her şeyiyle keşke 2.oyunu çıksa da oynasak.

• ah ah.. bu oyunun devamı gelmeyecek THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) 

ready at dawn'ı sony sattı ne güzel oyunun sonunda devam oyunu acık dünya olabilir mesajı vermişlerdi inceden.THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) 

bu arada "defected" nickli arkadaşımız vefat etmiş onun yorumunu görünce geldim Allah rahmet eylesin THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) 

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

ya sen ne kadar muhteşem bir temaya, harikulade bir atmosfere sahip ne güzel bir oyunsun be

Ah be hocam =(

• Oyunu alacaktım şimdi konuya girdim, merhum arkadaşın mesajı görünce fena oldum. Tekrar Allah rahmet eylesin. THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) 

• Yıllar sonra kurdum şimdi update gelmiş indirdim heyecanla hala alt yazılar ufacık vay arkadaş ya...

• Ne zaman gelmiş update tarih belli mi? Neler değişmiş ve/veya düzeltilmiş?
  • Oyunu bugün bitirdim. Bu oyunda bir olmamışlık var ama çözemedim. Yani çok sığ ilerliyor konu. Bir yerden sonra da ne umdum, ne bulduma döndü zaten. Ayrıca bu kadar kısa oyun mu olur? Oyun 5 saat sürüyorsa zaten en az 3 saat sinematik izliyorsun. Beğendim de diyemem, beğenmedim de diyemem. Bu oyuna yorumum budur.
  • İndirimde 57 lira civarlarında oyun şu anda.Uzun süredir bugün alırım,yarın alırım diye bekliyordum.

Artık bu fiyattan aşağı ineceğini sanmam.Bu fiyata da değer sanırım

• mert_özcan kullanıcısına yanıt

Değer. Ben bu oyunun hastasıyım 😀

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Bu oyun ya cok begeniliyor ya da hic begenilmiyor hocam.Benim gorusum mutlaka denenmesi yonundedir, yasattigi steampunk atmosferi cok iyi oyunun.
  • O gün işte bugün 😀

2018 de ilk kez PS4 sahibi olduğumdan beri bugün,yarın,bir dahaki ay diye diye debelendiğim oyunu indirimin son saatlerinde aldım sonunda
    THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun çok gereksiz gömülmüş vakti zamanında, vuruş hissiyatı ve silah çeşitliliği gibi konularda çok başarılı oyun. Atmosferde güzel, hikayede fena değil ancak oyunun çok büyük bir eksisi var o da çok kısa olması. Benim hoşuma gitti ancak o kadar erken bitti ki oyun. Sahip olduğu oyun süresi kadar daha oynanış süresi olsaymış bir efsane olabilirmiş bu oyun. Oyun süresini artırsalar efsane bir seri doğabilirmiş, çok üzüldüm böyle patlamasına. Üstüne Ready at Dawn gibi başarılı bir stüdyonun da bu oyun yüzünden Sony ile bağları koptu, Facebook tarafından satın alındılar. Artık abuk subuk VR oyunları ile uğraşıp duracaklar, üzücü gerçekten.

• kataaay kullanıcısına yanıt

Oynayanlar bu oyunun finaline de laf ediyordu ama, ben çok beğenmiştim yahu! Galahad reyiz tam tetiği çektiğinde ekran kararıp The Order 1886 yazısı belirip, jenerik akmaya başladığında müziğinde etkisi ile tüylerim diken diken olmuştu. Yazık oldu gerçekten..

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.