Şimdi Ara

The Old Man (2022) | FX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta aktör Jeff Bridges TV’ye geçiyor. Aktör, FX’in yeni dizisi The Old Man’in başrolünü üstlenecek. Dizi eski bir CIA ajanına odaklanacak. Bridges’in oynayacağı ajan kendisini öldürmek isteyen bir tetikçiyle mücadele edecek. Çekimlere sonbaharda başlanacak.

Jeff Bridges'lı CIA draması The Old Man'in kadrosuna John Lithgow da katıldı. FX kanalında yayınlanacak dizinin pilot bölümünü, Spider-Man serisinin yönetmeni Jon Watts yönetecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 2 Haziran 2022; 22:14:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• konu güzel gibi. fx 'in amiral gemisi olabilecek dizi bekliyoruz kendilerinden

• 16 Haziran'da geliyor. Pandemiydi, Jeff Bridges'in kanser süreciydi derken başlarına gelmeyen kalmadı bunların. Bakalım nasıl bir şey çıkacak.

• İlk 2 bölümü düşmüş yavaş akan ama kendini sürükleyen bir dizi oyunculuklar ve diyaloglar gayet iyi.

• 8.5 puanı var, indirelim hemen.

• s01e01
    ilk bölüm güzel. köpeklerin oyunculuk bile birçok disney plus ve netflix çöp dizisindeki oyunculardan kaliteli.

almanca konuşuyor köpeklerle. afganistan 'da görev almış. klasik pis işlerini yaptırdıkları ajanı yoketme planları.

• Amerika'da Disney plus'ta varmış bize gelir mi acaba

• onea54 kullanıcısına yanıt

@onea54 Yanlış bilgi edinmişsiniz. Dizi yasal platform olarak şu anda ABD'de Hulu, Kanada'da FXNOW'da mevcut. Disney+ için açıklanan ülkeler şu an için Avustralya ve Yeni Zelanda. 13 temmuz'da bu 2 ülkenin Disney+ kataloglarına ekleneceği açıklandı. Başka resmi bir açıklama görmedim/okumadım.

• 3.bölümle ilgili canımı sıkan bir şey oldu :

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Evinde dövüştüğümüz siyahi abinin yaşaması o kadar profesyonel biri direk kafasına ya da gövdesine mermiyi sıkardı hayatta bırakmamak için.Kartel bile kafasına sıktırıyor arkadaş.
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    tahminim

zoe arabada iken bir açı var, chase kapının önüne çıkıyor, siyahi eleman öteki odadan geçiyor. ya arabadaki köpekler arkasından geçtiğini gördü tepki verdi, ya da chase bir şekilde farketti.

benim asıl takıldığım, gerçekte 73, dizide ise en az 60 yaşında olmasi gereken bu adam, nasıl bu kadar dövüşebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 25 Haziran 2022; 10:54:20 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Anladim bozukluğu olmuş hocam ben yaşlı adamın siyahi abiyi öldürmemesinden bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    oha, harbiden, o kısmı neden atladı.
    umarım tek tük olur bunlar, şu sıralar süper kahraman dizilerden geçilmiyor, bu tarz kaliteli dizilere ihtiyaç var. (sicario filmi benzeri)

• Bir tık kolaya kaçmışlar senaryo açısından ama kaliteli iş bu sene dizi açısından güzel geçiyor .

• Spoiler,

Dizinin önceki bölümlerinde eski profesyonel alışkanlıklarını kaybettiğine dönük bir vurguda bulunmuşlardı. Birde o Sahnede son kurşunu zaten gövdesine kalp hizasına atıyor galiba, Bölümün sonunda arabanın içinde Sihayi Abinin Çelik yelek giydiğini görüyoruz zaten. Mermiyi yemiş ve basınçtan dolayı zor nefes aldığını görüyoruz.Şayet Hayatını o denli zorluklardan geçerken vücudunu her aşamada dinç tuttuysa 60. Yaşındayken de belli fiziksel güce sahip olabilir, Galiba ikinci bölümde üstünü çıkarıyordu ve vücudunu azda olsa kaslı göstermişlerdi.Dövüş sahnelerinde bence ilk Dövüştüğü ajanlar hem adamı küçümsemişti hem de öldürmek istemiyorlardı. Sihayi abide ise zaten kavgayı kaybetmişti ölüyordu abla köpekleri yetiştirmese.

• Sonunda adam gibi kaliteli bir diziye denk geldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi müthiş. Bir anda Irma Vep, Dark Winds ve The Old Man başladı ve hepsi birbirinden harika. Yine iyi bir TV dönemi geçiriyoruz.

• 2. sezon onayı aldı.

• s01e06

old man 'in başka biri olduğunu öğrendik.kurtlar vadisi 'ndeki Doğu Bey gibi, en üstte başka bir el varmış.
    Hamzad 'la alakası ney onu da önümüzdeki bölümlerde.

• vasat dizi bence,akmıyor zaten çok yavaş.

• ilk sezon bitti, sezon finali 6.9
    bu kadar mükemmel başlayıp , batıran dizilerden oldu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.