Şimdi Ara

The Night Of (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
6
Favori
8.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümü izledim. 75dk olmasında mıdır ya da ağır işlenmesinden midir nedir arada sıkıldım açıkçası. İlk bölümde, konusunda ne yazıyorsa o oldu. O yüzden konuyu okumadan izlerseniz daha çok zevk alabilirsiniz.
  • kaliteli bir yapım. taksiyi durdurmasından başlayıp sonuna kadar gerildim, kendimi adamın yerine koydum.
    bu sıkıcı sıcak yaz günlerinde tam da vakit geçirmelik
  • ilk bölüm güzeldi merak uyandırıcı dizi
  • Arkadaşlar nereden Türkçe alt yazılı izleyebiliriz? Yeşillendirirseniz çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Arkadaşlar nereden Türkçe alt yazılı izleyebiliriz? Yeşillendirirseniz çok iyi olacak.

onlinedizi.co dan izledim ben
  • İlk bölümün yarısındayım, beni oldukça sardı ve merak uyandırıcıydı. İzlemenizi tavsiye ederim.

Bu arada arkadaşlar bu diziyi hangi dizi izleme sitesi almış? onlinedizi.co mu? Ve hangi günler yeni bölümler çıkacak? Çünkü dizi bence efsane.i
  • 2. bölümü de izledim. Aslında bölüm ile yazılacak pek bir şey yok ama
    Kızın üvey babası, tuhaf hareketler yapıyor. Biraz şüpheli geldi bana. Kızı o öldürmüş olabilir. Ya da Naz gerçekten kendisi işledi cinayeti ve o kadar uyuşturucu, içki yüzünden ne yaptığının farkında değil.

Edit: Ekşi'de birisi İngiliz versiyonundan spoiler vermiş. Bundan sonrası ağır spoilerdır.
    Ben de merak edip okudum. Eğer senaryo aynı olacaksa yukarıda yazdıklarımla katilin alakası yokmuş.Direk yozlaşmış polisler ve suçu çocuğun üstüne yıkma olayıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 19 Temmuz 2016; 5:08:34 >

• 1. sezon 2. bölümü izliyorum şu an. Bölümle ilgili yorumlarımı dizi izledikten sonra bu post'u editleyerek aktaracağım. Ben böyle merak uyandırıcı ve kalite kokan bir yapım görmedim. Herkes'in izlemesi gerek, hatta popüler dizilere de girecek bu demedi demeyin.
  • 2 bolumde guzeldi takipteyim
    Hbo da hic dandik dizi cikmaz mi yaaaouuuww

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan gosterimde olan diziler arasinda en saglami diyebilirim. Ilk bolum o gerilimi vermesi gerekiyordu ve fazlasiyla da verdi. Hbo dan kotu dizi cikmaz zaten. Atmosfer, oyuncular 10 numara.

• Şimdi ilk bölümü izliyorum son 20 dakikaya girdim bi kahve molası yapayım dedim. Hani malum olaylardan dolayı ülke berbat bir halde zaten çokta iyi durumda değildik gerçide, bir şeylere odaklanmak, keyif almaktan falan çok zorlanıyorum ama dizi o kadar heycanlı ve gergin gidiyor ki 1 salise bile aklım başka bir şeye kaymadı. Şimdilik kusursuz ve muhteşem çok beğendim. 2016 içinde izlediğim en iyi 2. dizi. Stranger Things ve bu.
  • hbo bir kere de kötü dizi yap be kardeşim

The Night Of (2016)
  • HBO ve karanlık atmosferli suç dizisi..
    Sırf bu özellikleri bile yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

hbo bir kere de kötü dizi yap be kardeşim

The Night Of (2016)

Ulan bi anda önüme cıktı kahkaha attım

• 2. bölümü demin bitirdim. Stranger Things'den sonra çok iyi geldi. Baslamayi düsünüyordum zaten, Baris Özcan'in bu dizi ile alakali videosunu gördükten sonra direkt başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 23 Temmuz 2016; 0:39:37 >
  • Sağlam dizi olmuş.Atmosfer ve oyunculuklar çok uyumlu olmuş
  • İlk bölüm harikaydı, muhteşemdi. İkinci bölümse ilk bölümden sonra biraz daha düşüktü.

İleride daha fazla karakterle karşılaşacağız heralde kızın hayatından. Çünkü şu anda şüpheli sayısı oldukça az.
  • İlk bölümü izledim ve yeni bir efsane olabilir diyorum

• Aşağıdaki spoiler dizinin sonunu göstermektedir. Benim teorimdir

katil Khan, uyuşturucunun etkisiyle hatırlamıyor, kız özellikle kendini öldürtüyor Khan'a...

Merak ettiğim şey bu dizi 2013 dizisi ama anca yayımlanmaya başlamış, ilginç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 24 Temmuz 2016; 8:37:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.