Şimdi Ara

The Maze Runner: The Death Cure (2018) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amerikalilarin işi belli olmaz bence devam filmi duyrulur yakında thomas sahilde işareti verdi zaten anlamayan olduysa hatirlatalim tekrar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk filmdeki kaliteyi bulamıyorum bugün death cure izledikten sonra ilk filme tekrar bir göz attım yani çok daha içine çekmişti bu tarz labirent bilmem neyli filmler daha çok hoşuma gidiyor önerileriniz varsa lütfen yazın bu tarz filmlere ihtiyacım var, yinede genel olarak puanlayacak olursak tabikide bir çok filmden benim için üstündü fakat doktorun ölmesi olayına yine de pek inanamıyorum malum ilk filmde de doktor sözde kafasına sıkmıştı ama ölmemişti nasıl olduysa.. birde mızrağı göğsüne yemiş delikanlımızda geri döndü açıkcası hatırlamıyordum bile fakat dediğim gibi ilk filme tekrar bir göz atma gereği duydum dönmesine sevindim ama resmen ölmüştü yani..neyse sizi seviyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 12 Nisan 2018; 18:49:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

ilk filmdeki kaliteyi bulamıyorum bugün death cure izledikten sonra ilk filme tekrar bir göz attım yani çok daha içine çekmişti bu tarz labirent bilmem neyli filmler daha çok hoşuma gidiyor önerileriniz varsa lütfen yazın bu tarz filmlere ihtiyacım var, yinede genel olarak puanlayacak olursak tabikide bir çok filmden benim için üstündü fakat doktorun ölmesi olayına yine de pek inanamıyorum malum ilk filmde de doktor sözde kafasına sıkmıştı ama ölmemişti nasıl olduysa.. birde mızrağı göğsüne yemiş delikanlımızda geri döndü açıkcası hatırlamıyordum bile fakat dediğim gibi ilk filme tekrar bir göz atma gereği duydum dönmesine sevindim ama resmen ölmüştü yani..neyse sizi seviyorum
    Cube serisini izledinizmi hocam?

Sırasıyla izleyin ama

Cube 1

2

Zero

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    hocam epey eski bir filmmiş evet çocukken yarım yamalak izlemiştim ama hatırlamıyorum seriye sırasıyla bakayım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Cube serisini izledinizmi hocam?

Sırasıyla izleyin ama

Cube 1

2

Zero

Alıntıları Göster
    Bence ilk filmi güzeldi, diğerleri tırt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp. Kitapla alakalı sadece bir iki sahne vardı.

Newt'in 2. filmde ölmesi gerekiyordu. Thomas 2. filmin sonunda WCKD'a yakalanıp 3. filmin başında onların merkezinde uyanmalıydı. Filmin sonuna doğru tekrar labirente gitmeleri gerekiyordu ve orada bir sürü insan olacaktı. Onları kurtarmaları gerekiyordu. Teresa labirentte ölecekti. Brenda aslında WCKD'ın ajanı gibi bir şey. Başından beri Thomas'a göz kulak oluyordu onların adına.

Bu uzar gider. Bunları hala kitaptan hatırlıyorum. Neden? Çünkü kitap serisi inanılmaz muhteşemdi. Film serisi?

• 4. ve 5.filmler çıkacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.