Şimdi Ara

The Man in the High Castle (2015) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
14
Favori
10.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam sen galiba 2 kere indirdin ilk bölüm çünkü 3 daha çıkmadı ımdbde 20 kasım diyor torrentlerde de pilots01e01 diye geçiyorilk bölümü izledikten sonra fikrini belirtirsen sevinirim bende indiricem birazdan
  • bu dizi güzel olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam sen galiba 2 kere indirdin ilk bölüm çünkü 3 daha çıkmadı ımdbde 20 kasım diyor torrentlerde de pilots01e01 diye geçiyorilk bölümü izledikten sonra fikrini belirtirsen sevinirim bende indiricem birazdan

İlk bölüm itibariyle enfes bir dizi diyebilirim. Çok beğendim. Alternatif gelecek güzel kurgulanmış. Elde bolca malzemede var kısacası senaryo sıkıntısı çekmezler.
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam ilk 2 bölümü indirmiştim başlıyorum o zaman cuma günü hepsi çıkacakmış zaten.
  • dizinin altyazısı çıkmayacak galiba 3 gündür bekliyorum hala yok bilgisi olan var mı
  • Bende komple indiriyorum. Yakında başlıycam. iMDB'de yorumlar olumlu.
  • bekleyen varsa altyazılar çıkmaya başladıhttp://altyazi.org/sub/s/379217/The-Man-in-the-High-Castle.html
  • Birinci sezonu bitirdim gayet prodüksiyonu güçlü, kaliteli bir dizi umarım devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun
  • İlk bölümü izledim. Prodüksiyon olarak epey kaliteli. Mekanlar, oyuncular sırıtmıyor. Dizi kendi çapında bir atmosfer yaratmayı başarmış. İlk bölüm biraz durağan ve fazla diyalog var. Yani plot bölümden çok fazla aksiyon beklemeyin.

Dizide tek bir unsur var canımı sıkan.
    bu dizidende fringe gibi paralel evren mevzusu çıkmaz umarım.

edit: 3 bölüm bitti gayet güzel gidiyor. 3. bölümde zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. yukarıda spoilerda yazdığım şey hala soru işareti.

biz 3 darbe yaşamış bir ülke olarak bu konulara o kadar hakimiz ki bizde dizi yapacaksan darbe olmasaydı Türkiye ne durumda olurdu onu yapmak gerekir. elin amerikalısı tabi bunları bilmediği için tam tersini hayal ediyor. gerçekten çok farklı hayatlarımız var.

Bu arada dizi Philip Dick'in Yüksek Şatodaki Adam kitabından uyarlama. Diziyi bitirip kitabıda okumak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 28 Kasım 2015; 14:42:54 >
  • Sezonu bitirdim. Epey bir drama olmasına rağmen oldukça sürükleyiciydi. Bir oturuşta 3 bölüm çok rahat gitti. Çok kaliteli bir yapım. 1961 alternatif nazi dünyası mekanını çok başarılı oluşturmuşlar. hiçbir falso bulamıyorsunuz.

ilk sezon girişse ikinci sezonda oldukça gelişme olacak.

diziyi özetlemem gerekirse karanlık + dram + bilim kurgu. evet dizide sci-fi var...
  • Konu sağlam gibi. İzlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Sezonu bitirdim. Epey bir drama olmasına rağmen oldukça sürükleyiciydi. Bir oturuşta 3 bölüm çok rahat gitti. Çok kaliteli bir yapım. 1961 alternatif nazi dünyası mekanını çok başarılı oluşturmuşlar. hiçbir falso bulamıyorsunuz.

diziyi özetlemem gerekirse karanlık + dram + bilim kurgu. evet dizide sci-fi var...

sci fi mi allaaaaaaaaaah hemen izlemeliyim bütün bölümlerini :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

Sezonu bitirdim. Epey bir drama olmasına rağmen oldukça sürükleyiciydi. Bir oturuşta 3 bölüm çok rahat gitti. Çok kaliteli bir yapım. 1961 alternatif nazi dünyası mekanını çok başarılı oluşturmuşlar. hiçbir falso bulamıyorsunuz.

yok hocam öyle halis muhlis sci-fi değil dizi. %99 dram %1 sci-fi ama 2.sezonda bu oran değişebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

yok hocam öyle halis muhlis sci-fi değil dizi. %99 dram %1 sci-fi ama 2.sezonda bu oran değişebilir.

Tahminimce konusunda paralel evren vs geçiyor o yüzden keyif verir :)

• Ronon Dex kullanıcısına yanıt
    yorum yok
  • Diziyi listeme aldım ama izleyicisi neden bu kadar az konu oldukça ilgi çekici görünüyor
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    marvels jessica jones ile aynı gün çıktı daha öncesinde gerçi 2 bölümü çıkmıştı çakıştığından herhalde jjyi izledi millet bunu göremedi bir de altyazıyı yapan arkadaş sınavından dolayı altyazıları koyamayınca ondan da pek izleyen olmamış olabilir bence gayet iyi bir dizi olmuş ilk 4 bölümünü izledim şuanlık
  • Altyazı sorunu var. Izleyemiyoruz...

• Dün baya keyif alarak bitirdim. Bir çok cevapsız soru havada kaldı finali pek beğenmedim. Sinema filmi olsa daha iyi gidermiş konu müsait.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.