Şimdi Ara

The Man from Earth devam filmiyle beyaz perdeye dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilimkurgu sinemasının başarılı örneklerinden The Man From Earth'ün devam filmi The Man From Earth: Holocene ile sinemaseverlerin karşısında olacak. David Lee Smith de ‘John Oldman’ rolüyle izleyeciyle buluşacak.

The Man From Earth: Holocene'un yönetmenlik koltuğunda ilk filmde de olduğu gibi yine Richard Schenkman oturacak. İlk filmde de yer alan David Lee Smith ve William Katt’e Vanessa Williams, Sterling Knight, Brittany Curran, Carlos Knight, ve Akemi Look eşlik edecek.

Schenkman ve yapımcı Eric D. Wilkinson’ın yazdığı hikayeden uyarlanan Holocene’nin senaryosunu ise Jerome Bixby’nin oğlu Emerson Bixby ile Schenkman kaleme aldı.

Yönetmen Richard Schenkman filmle ilgili şunları söyledi:

"İlk film viral bir olay haline geldiğinden beri insanlar bunu soruyorlardı. Yıllar boyunca, uzun sürecek bir seri yaratma hedefiyle bu [holocene] senaryonun üzerinde çalıştım. Gerçekten yetenekli birçok kişiden yardım aldım, dünyanın her tarafındaki hayranlar da müthiş bir destek verdiler. Uzun bir yol oldu, ama şu an çekimlere başlıyoruz ve daha fazla heyecanlı olamazdım."

2017’de vizyona girmesi planlanan The Man From Earth: Holocene’nin konusun ne olacağı hala belli değil.

http://t24.com.tr/haber/the-man-from-earth-devam-filmiyle-beyaz-perdeye-donuyor,342818

• Bu gidişle devamı çekilmeyen film kalmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka neler anlatılacak ki? Bu sefer hangi dinden girecekler. Güzel filmdi lakin bilmiyorum yani sonuçta bir olay filmi değil, daha çok düşünsel, mesaj filmiydi ve çok başarılıydı. Neyse, olumsuz yorumlar dağ gibi yığılmadığı sürece izlemeyi planlıyorum. Güzel haber gibi geldi, hayırlısı.
  • Ya bu film 2. serisinde batırır. Bence kalmalıydı böyle
  • İlk film baya hoşuma gitmişti bakalım devamı nasıl olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç aklıma gelmezdi 2. filmin çekileceği. çok güzel bir haber, ilk filmi çok beğenmiştim.
  • Kesinlikle ilk filmin tadını vereceğini düşünmüyorum. Tek mekanın dışına çıkıldığında , izleyici ilk filmdeki gibi nasıl bağlanabilir düşünemiyorum. Oldukça zor ... Fakat yine de izleme listemde yer alacaktır.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Filmi izledim fakat bişi anlamadım tam olarak.Sonuna doğru bir kurgu olduğunu söylüyor arkadaşlarına.Daha sonradan sevdiği kıza anlatmaya devam ediyor ve hatta ölen adam yani kendi çocuğu bu adama neden inanmaya devam ediyor?Yalansa neden inanmaya devam ediyorlar?Bir tek burasını anlamadım.Hocam sizi etiketledim fakat başka gören olursa cevaplayabilir mi?

• -_CEO_- kullanıcısına yanıt

Zaten baştan beri açıklamaması gerektiğini düşündüğü için herşeyin bir kurgu olduğu yalanını söyleyerek tartışmayı bitirmiş oluyor. Fakat sonunda anlıyoruz ki anlattıkları gerçek. Ölenin kendi oğlu olduğu ispatlanıyor ama buna şahit olan sadece , zaten kendisine inanan sevgilisi. Yani sorun kalmıyor.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun

• En sevdiğim filmlerden biriydi merakla bekliyorum

• Güzel filmdi. Lakin 2. filmde ne anlatacaklar merak ediyorum. Aynı olaylar olacaksa bayar. Yine de sabırsızlıkla beklediğim bir prodüksiyon.

• Güzel filmdi. 2. filmde ne anlatacaklar tahmin edemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte bu filme gidilir.testere ve bun gideceğim bu yıl başka da gitmem
  • Yarın ABD'de gösterime girecek olan film. Merakla bekliyoruz.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Fragman heyecanlandırmayı başardı.
  • Fragmandan anladığım kadarıyla ilk filmin seviyesinde olmayacak. Türkiye’de vizyona gireceğini de sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filmin diyaloglarına çarpılmıştık. Eğer bu filmde aksiyon abartılırsa sonu kötü olur.
  • İlk film gibi olmayacağı belli zaten ama en azından 2. filmi çekmeleri şu açıdan güzel > günümüzde konu sıkıntısı nedeniyle eski filmler yeniden çekiliyor ve eskisinin adını kullanarak gelir elde etme peşindeler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.