Şimdi Ara

The Man from Earth devam filmiyle beyaz perdeye dönüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

İlk filmde olduğu gibi bunu da din öğesini dışarıda bırakmaya çalışarak izlemeye çalıştım. Sadece kurgu olarak algılamak daha iyi bir seyir keyfi sağlıyor. Fazla bir beklentim yoktu ama ilk filmi çok beğenen birisi olarak yine de hayal kırıklığı yaşamamı engellemedi bu . Müthiş bir kurgudan sonra engellenemiyor demek ki... Filme gelirsek ; çok yavan kalmış. Tek mekanda izleyiciyi kendine kilitleyebilen kurgudan sonra çok daha girift bir hikaye gerekiyordu bu film için. Fakat bunu göremedim. Aslında
    ucu açık bırakılan yerden yerinde bir mali oluşumla , ölümsüz bir seri katilin dizisi müthiş olur. Peki gelir mi?... bilinmez . Bizimki sağlam senaryolara duyulan özlem işte . Aç tavuk - ambar hesabı

• Facebook sayfasına mesaj attım, umarım film giderlerinizi karşılamışsınızdır diye.

Filmi izleyenlerin sadece %1'i bağışta bulunduğunu söyledi.

Orijinal mesaj:but we're still a LONG LONG way from that. Less than 1% of all the people who watch the movie for free online end up making a donation, so it's a very long road.
    thanks for your support!

facebook sayfası:https://www.facebook.com/ManFromEarthOfficial/ soru vs. sorarsanız cevaplıyorlar.

Filme hakkında yorumum:Önceki film gibi sizi tam bir noktaya bağlamıyor ilk başlarda, başları biraz sıkıcı ve gerçekci değil.
    Oyuncular kötüydü, günümüz göndermeleri vs. var ve önceki filmde olduğu gibi bu filmde de yeni şeyler öğreniyorsunuz veya pratik yapmış oluyorsunuz.

2. film beklentilerimi karşılamadı, ama idare eder bir film olmuş. Puanım 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

biraz daha bilimsel detaya girerseler iyi olur

Bilimde detaya girersen normal izleyiciyi sıkarsın.

• Filmin sonunda katil felan olabileceğinden söz ediyorlar, eğer öyle olursa yeni filmde bence sıçarlar, çünkü hiç öyle katile benzer bir tip değildi oldman.
  • Kararsız kaldım iyi yorumlarda var kötü yorumlarda. İlk filmin hatırına vakit harcamaya değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.