Şimdi Ara

The Man from Earth (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
6.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar film bir odada geçmesine rağmen inanılmaz hoşuma gitti. 14.000 yaşında bir adamın hikayesi. Adam hiç yaşlanmıyor ve yaşlanmadığı farkdedilmemesi için de 10 yılda bir yer değiştiriyor. Arkadaşlarında veda edecekken her şeyi anlatıyor. Arkadaşlarının hepsi de bilimadamı ve bizim elemanın anlattıklarını çürütemiyorlar. Ayrıca sorular ve anlattıkları da çok enteresan. Tarihte hangi önemli kişi olduğunu, hangi önemli kişileri gördüğünü filan anlatıyor. Bazıları için durağan gelebilir ama değişik bir film izlemek istiyorsanız kaçırmayın
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• altyazısı varmıki?

Edit:Evet varmış, az önce adını yanlış yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ileri iade -- 23 Aralık 2007; 19:38:12 >
  • ilginç bir konu. 2007 yapımı bağımsız bir film ve imdb den 8.4 almış.
    indiriyorum şimdi, izleyip yorum yaparım.
  • bak bende merak ettim yaa indiriyom
  • ben indirdim ama daha izleyemedim ilk fırsat bulduğumda izleyeceğim çok merak ediyorum bu filmi imdb puanına dayanarak indirdim
  • filmin imdb notu 8.4 sanırım oldukça yüksek bir puan. olağan şüpheliler gibi gelmiş geçmiş en baba filmlerden birisi 8.7 almış, düşünün artık. yalnız bu film herkese hitap etmeyebilir. aksiyon arayan için uygun değil.

hele bir sahnesi var, ne söylediğini yazmıyım, 14.000 yaşındaki adam karşısındakileri resmen sözleriyle kilitliyor. hele din bilimci kadının ağlama sahnesi var ve arkada çalan hıristiyan ilahisi tarzı müzik offf ya diyorum
  • Arkadaşlar bu filmleri nerdn indiriyosunuz,bi açıklayan olursa çok minnettar kalıcam...

Teşekkürler,saygılar...
  • torrente var arkadaslar
    ayrıca filmin puanı sizi yanıltmasın 8.4 u 5000 kisinin oylaması sonucu almıs.usual suspects ise 177 bin kisi oylayarak 8.7 almıs.
  • İlginç bir filem benziyor. İzleyelim
  • degişik bi film gercektende..En yakın zamanda indirip izlemek istiyorum
  • konusu ilginçmiş eve gidince hemen indirip izlemek istiyorum
  • Nerdende buluyosun bu odalı filmleri ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mert Guven

Aynı olmuş çoğu mesaj

Bozma işte
    Gerçekten ilginç ama
  • merak ettim indireyim
  • film beğenilmezse sanırım ciddi bir linç kalabalığı peşime takılacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mert Guven

Aynı olmuş çoğu mesaj

Ben de merak ettim başladım indirmeye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robin Hood Theory

film beğenilmezse sanırım ciddi bir linç kalabalığı peşime takılacak

filmi dün akşam izledim. çoğu kişiye genel olarak sıkıcı geleceğini düşünüyorum, malum bizim sinema izleyicimiz bağımsız filmlere pek takılmıyor.

filmi kısmen beğendiğimi söyleyebilirim. tarihi olaylarla ilgili daha ayrıntılı bilgiler verse ve hatta karakterin anlatığı gibi bir kaç farklı önemli kişiliği ve tarihi etkileyen olaylarda rolü olsa daha sürükleyici olabilirdi.
    ama tarihte ve dini bir olayda çok esaslı biri olduğunu söylemesi ve özellikle filmin sonundaki olay şaşırtıcı olmuş.

din uzmanı kadının sürekli reddedişi ve inanmak istememesi de izleyice acaba gerçekten olsa ben ne düşünürdüm dedirtiyor.

• VAy be. DHde bu film hakkında başlık açılmış olması bile büyük olay. Robin Hood bir çok kişiyi hayal kırıklığına uğratacaksın emin ol.

Filme ben bayıldım. İnsanlık tarihi bir insanın kişisel menkıbesinde anlatılmış. Sadece diyalog üzerine bir film. Bir evde konuşan 5-6 insan. Ona göre izlemeye karar verin bence.Böylesi filmler ne yazık ki çok az yapılıyor ya da yapılsa da köşe de bucakta kalıyor.
  • enteresan bir hikaye. 14000 ne demek yahu? ilk insan mı ne?
  • Gerçekten ilginç ve bana göre güzel bir filmdi. Tavsiye ederim. Ama strange'nin dediği gibi. Aksiyon falan beklemeyin. Film bi odada geçiyor zaten tamamen. Ve insanı sarsan bazı sahneler var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.