Şimdi Ara

The Magnificent Seven - 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Cruise'un, MGM stüdyosunun yeniden çekmek istediği 1960 tarihli western klasiği Muhteşem Yedili (The Magnificent Seven) projesiyle yakından ilgilendiği söyleniyor. Henüz emekleme aşamasında olan projenin detayları belli belli olmasa da stüdyonun yönetmen ve senarist konusunda arayışını sürdürdüğü belirtiliyor. Uzun zamandır proje olarak Hollywood kulislerinde konuşulan fakat bir ilerleme kaydedilmeyen Muhteşem Yedili yeniden çevrim projesine Tom Cruise gibi yıldızların katılması halinde yönetmen ve senarist bulmanın daha kolay olacağı tahmin ediliyor.

John Sturges'in yönettiği ve başrollerinde Yul Brynner, Steve McQueen, Charles Bronson gibi isimlerin yer aldığı film, ilhamını Akira Kurosawa'nın Yedi Samuray (Shichinin no samurai) filminden almıştı ve yedi silahşörün bir Meksika köyünü bir grup hayduttan korumaya çalışmasını anlatıyordu. Daha sonrasında 3 devam filmi de çekilen Muhteşem Yedili 1998 yılında CBS'de iki sezon eden devam televizyon dizisi olarak da karşımıza çıkmıştı.

Beyazperde.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 5 Eylül 2016; 3:26:26 >

• Yeni başlanmış gibi görünen bir proje olduğundan konusunu açmayı düşünmüyordum ama bugün Matt Damon'un filme katıldığı haberini görünce bir açalım bakalım dedim.

http://www.contactmusic.com/news/matt-damon-signs-up-for-the-magnificent-seven-remake_1342743

tek yerde gördüm bu haberi asparagas olma ihtimali yüksek. Ama olursa tahminim Oceans serisi gibi yıldızlarla dolu bir cast yapmak isteyecekler gibi.
  • Denzel Washington filmde rol alabilir. Yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua oturuyor.
  • filmin orjinali budur.

http://www.imdb.com/title/tt0047478
  • Artik yeni seyler uretemiyorlar tikandilar resmen gecen de scarface yeniden cekilcek haberini okuduydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ethan Hawke, Chris Pratt ve Denzel Washington filmin kadrosuna katılmış bulunmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 7 Mart 2015; 11:11:11 >
  •  The Magnificent Seven - 2016

• İlk filmin kadrosu çok iyiydi Brynner, Wallach, McQueen, Coburn, Brsnson, favori western filmlerim arasında. Theme song'u ve Calvera'nın köye girdiği sahnede çalan müzikler çok güzeldir.
  • Spoiler olmasın diye fragmana bakmadım da fotoğraflar güzel görünüyor. Kaliteli bir film daha bizi bekliyor anlaşılan.
  •  The Magnificent Seven - 2016
  • bluray ne zaman çıkarki yada çıkdımı nette varmı çok güzel flim e benziyor ilk yapımı izlemedim
  • orjinal filmi izleyip sıkılmıştım açıkcası.
  • Hem 7 Samuray hem de Magnificent Seven efsanedir. Fakat remake beni açar mı bilemiyorum. Yine de izlerim.

Yalnız ilk açıklanan kadro yalan olmuş
  • Orjinalinin yerini tutamaz bence.
  • Yarın itibariyle ülkemizde gösterime giriyor.

• Hafta sonu fırsat bulursam gitmeyi düşünüyorum.Kadrosunda sevdiğim oyuncular var.
  • neden bu kadar az yorum var
  • Eeh ben çok beğenmedim, western filmlere ilginiz varsa gidin tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

neden bu kadar az yorum var

Çizgiroman uyarlaması bir film olsa vizyona girmeden 50 sayfa konuşulur, vizyon ve sonrasında da muhabbet 100 sayfayı bulurdu.

• Filmden az önce çıktım. Film gerçekten gerek aksiyon gerek diyaloglar olsun çok iyiydi.Denzel Washington gerçekten role çok iyi oturmuş. Özellikle aksiyon sahnelerinde bolca at kullanılması western hissini size sonuna kadar yaşatıyor. Aksiyon sahneleri gerçekten uzun ve doyurucuydu.

Film özellikle bu seneki kaliteli film azlığinda kesinlikle izlenmeli.Birde forumda film hakettiği ilgiyi görememiş ama bence bu sene çıkan ve sayfalarca konuşulan süper kahraman filmlerinden çok daha iyiydi.

Puanım: 8.3/10

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.