Şimdi Ara

THE LAST OF US - SPOILER KONUSU (Oyunu Oynayan ve Bitirenler Buraya!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar her ne kadar orijinal ve bandrollü oyunların savunucusu olsak da forumda malum yollarla oyunu edinip, oynayan, bitiren ve oyunun heyecanıyla spoiler buttonu kullanmadan oyunun detaylarını paylaşan arkadaşlar rica ediyoruz burayı kullansınlar. Ben ve benim gibi oyunu henüz temin etmemiş ve oynamamış arkadaşların keyfini kaçırmamak için lütfen duyarlı olalım. Her ne kadar spoiler konusu olsa da, buraya bile yazarken "spoiler buttonu" kullanmayı es geçmeyelim.

SPOILER BUTTONU'NU KULLANMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLARA;

Yazdığınız yazıyı Mouse'un sol tuşu ile seçip, seçili bırakıp, sağ yukarda ki "Spoiler" buttonunu tıklıyoruz. Ve mesajı gönderiyoruz. Hepsi bu

• İste bunu seviyorum :)
    .

Mobilden deneme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• meğer hepsi rüyaymış. Lost'a bağlasalar iyi olur sonunu

• quote:

Orijinalden alıntı: TheArrow

meğer hepsi rüyaymış. Lost'a bağlasalar iyi olur sonunu

Oha ciddimisin?
    Ellie,yasanan olaylar vs hepsi ruyami?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 9 Haziran 2013; 22:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

quote:

Oha ciddimisin?
    Ellie,yasanan olaylar vs hepsi ruyami?

Kardeşim şaka yaptım ya 14ünü bekliyoruz :) bildiğim tek spoileri aşağıda yazıcam isteyen okusun. Yani spoiler da sayılmaz pek.

karlı bir bölüm varmış geyik avlıyormuşuz inanılmaz güzel grafikler varmış o sahnede

• Hadi yas bende inanmistim .:D ben yarin aliyorum oyunu .:D avlariz artik geyigi

• quote:

Hadi yas bende inanmistim .:D ben yarin aliyorum oyunu .:D avlariz artik geyigi

Alıyorum derken ? Spotçulardan mı ?

• Tek sorum var oyun türkçemi?

• quote:

oha bi an sictim gercekten spoiler yedim diye forumun en tehlikeli basligi oynu bitirene kadar bi daha girmem buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: BER10GS

Tek sorum var oyun türkçemi?

Turkce alt yazılı

• Orijinalden alıntı: TheArrow

Hadi yas bende inanmistim .:D ben yarin aliyorum oyunu .:D avlariz artik geyigi
    Evet adam her oyunu 1 hafta onceden getiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 10 Haziran 2013; 10:13:31 >
  • Oyun çıktı mı ki ? 14 Haziran değil mi ?
  • oyunu dün aldım 24 saat oldu normal seviyede 16saat sürdü mutlu sonla biticek sandım ama mutlu sonla bitmiyor aslında hep bekletilerimin dışında gelişti oyun parasını hak ediyor bitince ağlıcaktım resmen tutkulu bir şekilde bağlandım oyuna nasıl biter fln diye şiddetle tavsiye bu oyun kadar hiç bir oyun etkilemedi grafik olsun öyküsü olsun duygulandıgım yerler oldu hiç bir oyunda olmadı bu mesela biraz empati kurarsanmız anlaşılır tabi tv den yazıoyrum spoileri göremedim spoiler içeriyor ama bulamadım tıklamayı yani almak isteyenlere bir nevi bir sebep olsun
  • ben de bi oyunu bir günde bitirme sevdasını anlamıyorum. aceleniz nedir ya

sindire sindire keyfine vara vara oynaycaksınız.

ben 1 ay once flaan aldım. direk hardda basladım. her gün 1 er saat sindire sindire oynadım ve bitirdim. ps3 ün engüzel oyunu bir günde kıyılır mı bu oyuna

yazık etmişsizn.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

ben de bi oyunu bir günde bitirme sevdasını anlamıyorum. aceleniz nedir ya

sindire sindire keyfine vara vara oynaycaksınız.

ben 1 ay once flaan aldım. direk hardda basladım. her gün 1 er saat sindire sindire oynadım ve bitirdim. ps3 ün engüzel oyunu bir günde kıyılır mı bu oyuna

yazık etmişsizn.

günde 1 saat az çünkü yaz tatil okul felan olmayınca evde vakit geirmek istedim bu nedenle fazla oyunumda yok last of us ve pes 2013 mevcut pes te toplu oynamada zevkli tek olunca böyle oluyor
  • Arkadaşlar daha önceden konunun aynısı açılmış. O konudan devam edelim.

http://forum.donanimhaber.com/m_76694904/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.